Искам да кажа ... (29)_23.03-29.03

  • 48 325
  • 1 300
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Аз сигурно съм единствения човек, който по принцип обича сладко, обича целувки и не понася Павлова Blush Blush Blush

# 1 051
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Аааааа, не сте прави с тия торти, чийзкейкове е палачинки по това време. Не сте!

# 1 052
  • Мнения: 3 096
И аз искам да направя Павлова, но ме е страх от целувчените блатове  Blush Laughing.

# 1 053
  • Мнения: 7 171
Аз правих Павлова и тирамису за моите хора. От тирамисуто не остана хапка след буквално една нощ, докато павловата евентуално я изхвърлихме. Не беше особено сполучлива.

Това с цеденото мляко ми допада. Особено ако мога да го заменя със смес от Филаделфия и рикота, за по-бързо. Имам и специални някакви лимони, уж по-сладки. Ще пробвам с тях. Ще украся с плодове както съм правила на времето. Мерси.

# 1 054
  • Мнения: 3 096
Ей, могла съм и аз да давам кулинарни съвети!  Sunglasses
И да не са сладки лимоните, захарта балансира нещата.
Със смес от Филаделфия и рикота може би ще стане нещо като чийзкейк  Thinking, но звучи добре. Ще стане по-стегнато, отколкото със цедено мляко.

# 1 055
  • София
  • Мнения: 5 606
Аз сигурно съм единствения човек, който по принцип обича сладко, обича целувки и не понася Павлова Blush Blush Blush
Не си единствената! Има нещо сбъркано, според моите вкусови рецептори, във вкуса и консистенцията на тая торта.

# 1 056
  • Мнения: 4 569
Щастлива съм!  Close Sick От толкова седене в тоалетната ще си превъртя играта. Кажете някой домашен лек за разстройство.


Вчера бях сложила едно тесто за "цървулки", обаче от толкова ядене и моите хора решили да го оставят сутринта за мекици. Simple Smile
Така че хапнахме мекици за закуска, не бях яла сигурно от 1година.
Какво е това?


# 1 057
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 369
Щастлива съм!  Close Sick От толкова седене в тоалетната ще си превъртя играта. Кажете някой домашен лек за разстройство.


Лъжица брашно+оцет, чай от джоджен.

# 1 058
  • Мнения: 4 892
Щастлива съм!  Close Sick От толкова седене в тоалетната ще си превъртя играта. Кажете някой домашен лек за разстройство.

Няколко зърна черен пипер. Цели.

# 1 059
  • Мнения: 22 518
Естел, за цървулките ли ме питаш?

# 1 060
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Щастлива съм!  Close Sick От толкова седене в тоалетната ще си превъртя играта. Кажете някой домашен лек за разстройство.
....
Оцет.
Ванилия - цяла с малко вода.
3-4 капки йод в чаша вода.

# 1 061
  • Мнения: X
Аз не правя торти стриктно по рецепти , винаги до нагласям по мой вкус.
Или пък дявола ме дърпа и ама не ме свърта ,ако не променя нещо.
 Такъв човек съм си - все срещу течението се нося.
 Та торта Павлова си я представям по -добре -вместо сметанов крем - сладолед или сорбе.
 Като ми дойде музата ще пробвам.
 Сега един гигантски Медовик отлежава и ако е сух - му купувам кутия сладолед и ще го възобновя Grinning
 Тези лекове сега ги чувам .
 Аз помня от баба ми и майка - 2-3 бобени зърна или разредено в малко вода нишесте   Joy
 

# 1 062
  • Мнения: 4 892
Искам да кажа, че дъщеря ми си покани приятелката да спи у нас.
Ше ме подлудят!  smile3511

Ооооо, току що ми писа моя много-много-много на 10 000 степен приятелка, че си идва за малко и да се видим! Дано всичко е наред и успеем. Толкова я обичам и ми липсва откакто замина  Sad

# 1 063
  • Мнения: X
Споко Нино ! Какво още ти предстои Grinning
  Дъщеря ми като беше малка кани една приятелка , но майката на приятелката беше против / да не би моята да й върне визитата Grinning /
 Тогава си бяхме на село и стаи бол , та нямаше проблем. 
 То аз където ида ида да живея е като Аврамов дом цели сюрии от хора пъплят. Та сега тук в апартамента си отмарям от дългите години на хорски стълпновения Grinning
 Аз съм канила приятелки и съм спала у приятелка / имах такава  с която бяхме като сестри /.
 А в последните години дъщеря ми си прави в къщи рожденият ден и ни изтирва сите на село Grinning
Миналата година направи нейният / 18 -и/ тук сама с приятелите си . Той е на 22 април .
 После реши да направи и приятелката й в къщи нейният . И дойдоха родителите на приятелката й да ме закарат на село и се чудеха как са ме изгонили от вкъщи Grinning /
А на село като сме в къщи са тълпи от деца - племенника като беше малък ми довел веднъж 10-12 деца и ми казва ,аз съм ти на гости и ти водя и моите приятели .
 Наредихме две пейки в райграса и се събраха Grinning
Някаква притегателна сила има и където ида се тълпят дечурлига.
 Ама в последно време съм асоциален темерут и предпочитам тишина и покой .

# 1 064
  • Мнения: 4 569
Сесили, да, за "цървулките".

Оцет, Лиляна, но колко?
Ако не стане, ще пробвам със зърната черен пипер.

Общи условия

Активация на акаунт