Искам да кажа ... (29)_23.03-29.03

  • 48 340
  • 1 300
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 5 940
Големият от пет дни ме кара да го водя на "У дома" . И днес имах намерение да отидем, докато брат му спи. Но все още малкото няма никакво желание да заспива. Бих ги завела и двамата, но като си представя  ситуации от сорта - на дребното му се ходи до тоалетна, а как да оставя сам баткото. Предишният път някъде половин час преди края , настояваше да си ходим, но бяхме и четиримата и баща му излезе с него. А сега мъжът ми си има работа и не може да дойде с нас.
Много тъпо стана.
Аз много харесвам дълги поли. Не баш с набор, но да са дълги. Но напоследък си купувам винаги едни и същи рокли и поли - под коляното, прави и това е. Никакво разнообразие.

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 15:52 от valerie

# 1 186
  • Мнения: 7 690
Определено прилича на Лиляна. Не съм виждала съпруга й за да съм напълно обективна, но помнейки Лиляна са едно към едно Simple Smile

# 1 187
  • Мнения: 2 457
Искам да кажа, че провинцията се е преселила в Тhe Mall.
Днес прекарах целия следобед там на покупки и не чух нито един човек да говори нормално.
От продавачките до съседите ни по маса. Само се чуваше ко, мо , чиляк,айляк и пр.   Tired Crazy

# 1 188
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Искам да кажа, че провинцията се е преселила в Тhe Mall.
Днес прекарах целия следобед там на покупки и не чух нито един човек да говори нормално.
От продавачките до съседите ни по маса. Само се чуваше ко, мо , чиляк,айляк и пр.   Tired Crazy

Уверявам те, че за тях техният говор си е нормален, а твоят ненормален.
Нека бъдем толерантни. Всеки има право да ходи навсякъде, вкл. и в МОЛ-овете. Те не са запазена марка и запазено място за богоизбрани.
Мнението ми не е лична нападка към теб, но се подразних от изказването за "нормален говор".

# 1 189
  • София
  • Мнения: 5 606
Лили, ако ти кажа че точно така сънувах дъщеря ти  Crazy откачена работа!  

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 17:31 от tzvety26

# 1 190
  • Мнения: 2 457
Най смешни ми бяха мъж и жена - той с анцуг Bulgaria , a тя с розов кожух с огромни пухени  маншони и с дънки потури, Руса, нагримирана до ушите,  провинциална първа  класа Crazy

# 1 191
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 448
А, те и в София такива бол!

# 1 192
  • Мнения: X
Искам да кажа, че провинцията се е преселила в Тhe Mall.
Днес прекарах целия следобед там на покупки и не чух нито един човек да говори нормално.
От продавачките до съседите ни по маса. Само се чуваше ко, мо , чиляк,айляк и пр.   Tired Crazy
В различните краища на страната ни има различен говор и диалект . Софиянци / които пък само малък процент са баш кореняци и рядко те използват пренебрежителната фраза "провинция", по скоро това е присъщо на люде точно от тази провинция ама от няколко години там и решили ,че факта че живеят там са нещо повече . /
 Не мисля ,че има значение кой откъде е ,а колко струва.
   Нашите национални герои Левски,Ботев ,Бенковски като не са от София и тях ли да отречем.
  Пък и посещението на мол не е някаква висша форма на престиж - това са просто куп магазини на едно място .
  За мен една овца дали е от София или от Русчук грам значение няма ,все си е овца.
  

# 1 193
  • Мнения: 22 524
Сложих да се месят кифличките и да втасват в новата машина. Да видим как ще се справи. Simple Smile
Само дето си мисля, че контейнера и няма да стигне да втасат в него....то и без втасване тестото беше заело 2/3 от него.

За посетителите на МОЛовете....какво толкова очаквате, докторанти от факултета по литература ли?

# 1 194
  • Мнения: 7 690
Защо? Докторантите от факултета по литература да не би да си шият дрехите вкъщи?  Laughing

# 1 195
  • Мнения: 22 524
Защо? Докторантите от факултета по литература да не би да си шият дрехите вкъщи?  Laughing

Мисля беше ясно за какво говоря....

Ако все пак толкова ви пречат провинциалистите, ходете в МОЛа през седмицата, в работно време. Simple Smile

# 1 196
  • София
  • Мнения: 1 590
Я стига сте спорили Stop
МОЛовете - само за кърмачки!!! newsm65

# 1 197
  • Мнения: 7 690
Мира, мен провинциалистите не ми пречат, аз съм част от тях и у мое градо МОЛ нЕма  Laughing Ходя по чуждите, бе
за да бича   Mr. Green

# 1 198
  • Мнения: X
И моя нЕмА  и ич ни съ вълнувам ,ама грам .
 Мога ви говоря и твърдо и мьеко . Живяла съм в различни краища на нашата китна родина и диалекти и говори владея доста.

# 1 199
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Днес форОмът е тотално изтрещял, ама по всякакви теми. Прочетох такива висши глупости, че чак свят ми се зави. Мислех, че някои теми са вече минало.

Общи условия

Активация на акаунт