Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 18*

  • 15 215
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
# 721
# 722
# 723
# 724
  • Мнения: 3 007


От изложбата на Мелис. Peace Heart Eyes

# 725
# 726
# 727
# 728
# 729
  • Мнения: 4 830
Джиджи Hug Снеже HugГаби Hug

Габи, благодаря ти за снимките от 20 епизод..  bouquet  bouquet Фрагман да очакваме днес или утре са писали, че то за кога пък трябва да го очакваме после #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Шалът на Йиит Кълъч вече е пристигнал на адрес.. Peace Peace Миришел на парфюма на Керем Бюрсин.. Вече не знам откъде знаят феновете парфюма му. Но шалът ухаел много хубаво.. Много малко им трябва на феновете, за да се радват миличките.. Нека! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 730
# 731
  • Мнения: 4 830
Имам чувството, че сякаш тук Йиит се опитва да успокои Сибел.  Хванал я за ръчичките Mr. Green Mr. Green В туитър коментират, че той се опитвал да разубеди Сибел да не си тръгва..

# 732
  • Мнения: 3 007
Лили Hug Hug Hug
Разбирам ги феновете, няма да лъжа, че ако бях аз на мястото на вече притежателя на шала, е щях да се радвам като не знам какво, ще съборя къщата от викове ... Joy Joy
Фрагман най-вероятно ще има утре. Whistling Crossing Arms

И на мен ми е интересен парфюма на Керем, поне да кажат кой е, ейй значи. Whistling Crazy
 Mr. Green Mr. Green

# 733
  • Мнения: 3 007
Имам чувството, че сякаш тук Йиит се опитва да успокои Сибел.  Хванал я за ръчичките Mr. Green Mr. Green В туитър коментират, че той се опитвал да разубеди Сибел да не си тръгва..



И на мен ми се видя, че я държеше за ръцете ... newsm78
Вече нямам думи за тези двамата, честно, един ден се обичат, един ден се карат ... hahaha

# 734
  • Мнения: 4 830
Габи, миличка, ще се радваш, разбира се! Вие сте на такава възраст, когато такива неща трябва да ви вълнуват..  Peace Peace  А за парфюма и на мен ми е любопитно Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Бурджу след последната фотосесия се снимала с екипа... Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт