Цветята в нашия дом- Тема 70

  • 52 445
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 576
Благодаря и аз ,за новота тема   bouquet

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 998
запис

# 17
  • Мнения: 778
Привет момичета Simple Smile,

Хиляди благодарности на Табакова, наистина сентполията ми е с две коренчета, а аз не бях забелязала. Скоро мисля да ги пресадя (всъщност дали добре да го правя сега)? Като избера по-мънички саксии за тях.
За сега мога да се похваля само със здравец в отлично състояние Simple Smile.

# 18
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ето цветния ми данък - малко, но от сърце и с очакване с всеки изминал ден да става все повече...
Любимите ми мушката ме зарадваха с първи цветчета:




Една китайка ме изненада - хич не бях поглеждала, че има пъпки...




И пак фалчета:


# 19
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Охх, мариета, очи ПЪЛНИ! Страхотни мушката!!Ъ  Китайката като моята любима, която обаче не оцеля зимата стана суха пръчка.. точно изцерихме белокрилките от лятото и ето че изсъхна ли, измръзна ли?! Ще попълвам нови запаси туй лято!

# 20
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Катя, като се пооблисти малко, че сега е пършива hahaha, с радост ще ти резна оттук-оттам и ще ти пратя.

# 21
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 124
мацки, софиянки Simple Smile която от вас още не е открила "поляка" на пазара Петков е на чиста загуба  Crazy

кампанули по левче, исусови венци по 0,50 ст., сукуленти по 70-80, орхидеи по 5-6-8, мини орхидеи в стъклени вази по 5 лЪва....
лалета, почти цъфнали, мускари, зюмбюли,нарциси...
ехмея, драцени, саксийни всякакви...
как излязох от там не знам...  Crazy купих си две бели кампанули, едно сукулентче, и едно кралско мушкато - последното от рафта за 75 пари, защото се беше очупило  Crazy

# 22
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
st.Dobri,  може ли малко повече насоки за този "поляк"  Praynig Цените, като те чета, са направо страхотни - за  пореден път се ядосвам, че в нашия град е направо немислимо да намеря такива  #Cussing out А трябва да си възстановя мушкатата и сакъзите, че тази зима всички заминаха  Cry

Предварително благодаря   bouquet

# 23
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Запис и от мен с цъфнал зУмбюл Laughing

# 24
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 124
st.Dobri,  може ли малко повече насоки за този "поляк"  Praynig Цените, като те чета, са направо страхотни - за  пореден път се ядосвам, че в нашия град е направо немислимо да намеря такива  #Cussing out А трябва да си възстановя мушкатата и сакъзите, че тази зима всички заминаха  Cry

Предварително благодаря   bouquet

някъде в края на пазара "Димитър Петков" - там е и цветната борса, сутрин карат камиони с цветя, но са предимно рязан цвят, а аз не съм им фен.

заведе ме братовчедката Simple Smile и аз самата сега не знам как да ида пак там.
тя обеща пак да ме води, макар да е много "опасно" и за двете - тогава ще си направя и подробни записки и маршрут  Hug

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Нощна магнолия от центъра на Велико Търново Simple Smile

# 26
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 124
красота  Hug

а защо е накичена с мартеници?

Скрит текст:
Blush аз знам, че се връзват на плодно дърво и за това ми е странно  Blush

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
красота  Hug

а защо е накичена с мартеници?

Скрит текст:
Blush аз знам, че се връзват на плодно дърво и за това ми е странно  Blush

Кажи ми да ти кажа  Laughing От години е така, цялата я окачулват с мартеници.

# 28
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
st.Dobri, мерси много за инфото   bouquet Ще видя да поразпитам и други познати за "поляка".

# 29
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Мариета,при теб е цветен рай  винаги Heart Eyes

Месечинке,видях ти зюмбюла,ароматен ли е Hug

Да се запиша и аз с няколко цъфтящи и не такива,макар и на 2стр.Малко цветно  ревю от подаръци на приятели и мои разбира се.

Сентполията,която не спира да цъфти... Heart Eyesвече незнам от кога... CrazyЦялата е в пъпки,отварят се,прецъфтяват,нови се появяват....прелест просто... Heart Eyes Толкова са нагъсто листенцата,че чак се огъват новите,които тръгват да излизат.Ама не смея да я бутна дори!
Денима,от теб е  Peace





Инатче,твоята бяла хубост,цъфти за втори път при мен,много съм щастлива  Heart Eyes Hug



Последен миризливко за тази година,не се и надявам на други,но пък доволно ме ощасливиха  Simple Smile



Една хоя като джунгла,дето въобще и не цъфна вече 3 година...Обидена съм ѝ.. Crossing Arms



Табакова,това помниш ли го ... Wink



И една детелина,ама не успях да я хвана в кадър цъфтяща.. Simple Smile



От мен толкова,ред е на другите  Hug

Общи условия

Активация на акаунт