Balea, Alverde, Catrice, Essence - 19 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 83 659
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Аз, доволна съм. Изхабих си го с удоволствие, цветът ми пасна, траен беше, цената е добра... bowuu

# 736
  • София
  • Мнения: 1 056
Някой имал ли е молив за вежди на Катрис?Траен ли е?Имам на GR.,но май ми се струва че не е толкова траен,иначе е моят цвят..
аз го използвам в момента, да траен е, лесно се работи с него. Аз го фиксирам с гела за вежди на есенс за по-сигурно през лятото.

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 573
strawberry_11, предполагам говориш за някои от балсамите от Professional серията. Кой точно си взе? Аз харесвам този с маслата (други от серията не съм купувала).
Да извинявам се за недоуточнението  Embarassed
Balea Professional Beautiful Long е точното име.Даже ми мирише на мъж като се къпя  Grinning Иначе усещам действието едва ли не направо след измиването.Сега си търся хубави кристали за коса Simple Smile
Аз съм много доволна от тези  newsm10

http://apteka-optima.com/frontend/files/products/product_28627

# 738
  • Мнения: 202
Благодаря за отговорите!Явно ще се купува,за да ми е по-сигурно,особено през лятото.. Laughing

# 739
  • Мнения: 311
strawberry_11, предполагам говориш за някои от балсамите от Professional серията. Кой точно си взе? Аз харесвам този с маслата (други от серията не съм купувала).
Да извинявам се за недоуточнението  Embarassed
Balea Professional Beautiful Long е точното име.Даже ми мирише на мъж като се къпя  Grinning Иначе усещам действието едва ли не направо след измиването.Сега си търся хубави кристали за коса Simple Smile
Аз съм много доволна от тези  newsm10

http://apteka-optima.com/frontend/files/products/product_28627
В Лили или DM дали ги има  newsm78
Благодаря  Hug

# 740
  • Мнения: 236
Балсамите на Балеа, не професионалните, а тези от обикновените серии, на моята коса, действат изключително добре. И сега ме подсещате да си взема. От доста време ползвам само професионална козметика за коса и тя никога не е изглеждала толкова зле  Confused Ако ми се пооправят крайчетата, в които е проблемът, с Балеа, ще съм повече от радостна.

# 741
  • Мнения: 311
Балсамите на Балеа, не професионалните, а тези от обикновените серии, на моята коса, действат изключително добре. И сега ме подсещате да си взема. От доста време ползвам само професионална козметика за коса и тя никога не е изглеждала толкова зле  Confused Ако ми се пооправят крайчетата, в които е проблемът, с Балеа, ще съм повече от радостна.
Пробвай или маска или балсам от професионалната серия на Balea и съм почти сигурна , че ще се оправят  Peace

# 742
  • Мнения: 236
strawberry_11, ползвала съм балсами от професионалната серия, но не ме впечатлиха така, както обикновените. Ще взема и от двата вида някакви пък да видим, а и цената им е повече от достъпна.

# 743
  • София
  • Мнения: 2 044
Някой ползвал ли е маслото за лице на Палмърс? Ето това http://www.makeupalley.com/product/showreview.asp/ItemId=166857/ … /Treatments-(Face)
Заглеждам го от доста време в Лили, четох отзиви, само суперлативи. Цената е 20лв. С ретинол и букет от етерични масла. Съставът ми изглежда ок. Остава някой да го похвали и ще си го взема Grinning
Похвалвам го  PeaceНе съм го ползвала много-седмица някъде,че имам три отворени големи серуми на Естее Лаудер и трябва първо тях  да свърша,ама купувам от лакомия Embarassed.Ползвах го вечер и сутринта кожата е много хубава  и хидратирана Peace

# 744
  • Мнения: 35 961
нова тема?

# 745
  • Мнения: 236
Позволих си да пусна НОВА ТЕМА  Hug

Надявам се нямате нищо против  Peace

Общи условия

Активация на акаунт