Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 357
нещо, че ако ноктите тръгнат да посиняват е някакъв показател, а ако сме с лак, няма да си лични.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 691
точно така, ноктите посиняват от кръвозагуба, шок и т.н.
Слагайте безцветен или френски  Peace
По принцип не трябва и грим (червило) да имате Simple Smile

# 62
  • Мнения: X
точно така, ноктите посиняват от кръвозагуба, шок и т.н.
Слагайте безцветен или френски  Peace
По принцип не трябва и грим (червило) да имате Simple Smile


Ааа малко спиралка ще си сложа, ако имам време  4470 



Възглавничка няма да купувам никаква, както и кош за памперси  Wink Един кош в банята или тоалетната, често изхвърляне и мисля че няма да имаме проблем.


Малеее как искам вече да ми е време, ражда ми се  Joy

# 63
  • София
  • Мнения: 1 691



Малеее как искам вече да ми е време, ражда ми се  Joy

Ох, и на мен Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 3 549
Това за ноктите и аз съм го чувала.
Възглавничка и кош за памперси също няма да взимам, според мен са напълно излишни, особено коша.

# 65
  • Мнения: 1 442
Охх, и аз искам вече да го гушкам, но напоследък ме лови страх като се сетя за раждането. Joy А днес като гледах Гала, дето изписаха бебчо, направо настръхнах и все си мисля как ще прекараме и ние първата нощ в къщи. Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 27
Ех, че хубава вест!  Hug Честити рожбички на Стела!Пожелавам им  здраве и животът им да е така прекрасен,както празника на който избраха да се появят!На мама бързо възстановяване и скоро да се гушкате в къщи. twin_neutral
Аз също много бих искала да родя нормално моите мъници, но се оказва че дори и да се групират подходящо едва ли някой лекар ще се навие за нормално раждане.  Sad Не знам каква е причината, но май се оказва че малко лекари се чувстват достатъчно опитни и като чуят за близнаци и веднага насочват към секцио.В смисъл  малко ми е трудно да приема, че двуплодната бременност сама по себе си е причина да те срежат, ако всичко друго сочи за едно естествено протичане на процеса.С интерес ще чакам подробния разказ на мама Стела за това как е протекло самото раждане.

# 67
  • Мнения: 109
Здрасти, мамита!

Стела, честити бебчовци! Бъдете много здравички и щастливи!

Блонделина, и аз съм родопчанче! Аз съм от Рудозем, но живея в София Simple Smile))!

За възглавничките против колики да ви кажа, че не струват - майка ми е приемен родител и й бяха подарили една такава с алое, но не върши никаква работа..

# 68
  • Мнения: 644
Честити бебоци на Стела!Да са ти живи и здрави!

# 69
  • Мнения: 385
Мислите ли да ползвате йонизатор?На мен ми подариха и ми е чуденка.

# 70
  • Мнения: 644
Иди този препарат не бих ползвала за почистване на бебешки неща.На мен ми мирише силно на белина.Купих един и го  хвърлих.
Детол -http://www.frillo.co.uk/product/g/189387/dettol-anti-bacterial-trigger-spray?gclid=CMKBrZiZxMQCFYLItAodvUEA9q
Възглавничка с баткото ползвах пълна с памук.Сега мисля пак такава да ползвам.

# 71
  • Мнения: 243
Ехаа, Честити бебоци на Стелла   bouquet
Да растат здрави и щастливи!

 Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 342
Стелла, честито! Желая ви много здраве!

titi888, аз сега си чакам спрея Milton, дано не мирише на белина, защото съм поръчала 3 броя - за мен и за двете баби Simple Smile Спрей Нук не знаех, че съществува.

а за възглавничките против задушаване и аз не мога да кажа нищо. Ровя из интернет магазините и си мисля, че това е поредния маркетингов трик. Ето един линк към такава възглавница:

http://www.pakostnik.com/bg/v-zglavnichka-protiv-zadushavane-bebepharm
а нали уж бебетата не трябва да спят на възглавници в началото. В интернет магазините е пълно с различни видове възглавници с най-разни форми.... и аз не знам вече.
Не че съм стигнала до възглавницата, просто пазарувам хаотично каквото ми падне засега Blush

# 73
  • Мнения: 219
Страхотна темичка, имам да чета цели 5 странички. Браво на Стела! Нека наддават бързо и да са скоро вкъщи момчетата.
Ако правилно съм видяла, коментирате препарат за почистване. Аз взех единствено нещо за ваничката и с каката съм го ползвала. Разпенвам няколко капки и изплаквам-това правех. От аптека - триклобактер. Малко аз си го съчиних, ама е против кандида, пък нали тези гъбички се развъждат по влажни места. А за шишетата преди измивах първо с бочко, ама тя имаше само шише за вода и като видях че не пие ми отпадна това.

# 74
  • Мнения: 336
Привет и от мен в новата тема! Прекрасна е, Sweeety , вече се приближаваме все повече до пролетта и мен лично, това ме изпълва с безброй вълнения (и даже малко нетърпение Wink ) ! Hug
Прекрасна е новината, която научихме в този хубав ден! Stella да са ти живи и здрави милите рожбички и дано бързо да дойде момента, в който ще се приберете всички вкъщи!   Kissing Heart
Pastetka  Не се отчайвай, мила!  Hug Точно по същия начин бяхме и ние, дори вече бях се настроила за секцио, но при последният преглед(в 35 г.с.)  изненадата беше повече от приятна- бебка се беше завътряла. А аз дори и не усетих кога я е свършила тази работа Simple Smile
Mother of PrincesS ,  vitaminka И на мен като че  ли ми се доражда вече  Laughing Този месец, който остава ще ми се стори безкраен и 100 пъти по- дълъг от изминалите 8! От друга страна, обаче, като се сетя, че удома е паднала бомба се моля това да не става скоро!  Боя се, че този път желанието за гнездене май ще ме подмине (миналата Б ме "хвана" още от 7ми месец, а сега няма и помен от него).
Относно почистването, на мен лично, най- безвредният начин ми се струва със спирт, разреден с вода. Не смятам, че препаратите са много удачни, дори и да са безвредни, така че ако не става дума за нещо, силно замърсено дори и чистата вода би  свършила прекрасна работа. Wink

Общи условия

Активация на акаунт