Отговори
# 735
  • Мнения: 624
Моята доза ферофолгама е 2х1 вече втори месец. Не е много явно, щом не беше качен хемоглобинът. Не беше и паднал де, така че явно зависи от дефицита.
Освен това желязото е с натрупване, та трябва дълго да се пие преди да има ефект, така знам. newsm78

На мен почти всички колички ми се виждат огромни и тежки. Ако има как направо лятна да взема... Още го мисля.

# 736
  • Мнения: 263
Значи да не я мисля дозата на железото. Ще видим какво ще стане, от утре я почвам тази ферофолгама, че докато разбера мога ли или не да я пия... А има ли значение Магнерот-а и как се пие, има ли значение?
Че са тежички количките не е лъжа, ама аз пък и не смея да ги вдигам, разглобявам, само ММ се занимава-после ще ме обучава. Grinning

# 737
  • Мнения: 208
Мишоко, и аз днес съм със същите прерязващи болки, моят корем също е мек, а бебчо рита, та чак дъха ми спира . Гледам да не се тревожа много.

# 738
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Магнезият и желязото се пият с поне 2-3 часа отстояние едно от друго. Иначе няма смисъл нито от едното, нито от другото Peace
Днес съм в кофти настроение. Зарадваха ме, че баткото има уголемена трета сливица и може да се наложи в края на май да я махнем, а преди час ми вдигна температура. Оказа се,че е бил контактен преди 3 дена с приятелче, на което днес са сложили диагноза скарлатина и сега ми пуши главата. До ден два ще разберем накъде ще се развият нещата. Само се моля да не ми бумне някоя несваляема температура от 39 и нагоре  Confused

# 739
  • Мнения: 1 792
Поспаланчо, дано се разминете  Hug

За количките - аз пък не прочетох добри мнения за някои от полските марки Peace

Момичета, утре следобед ще пусна новата тема, тотално бях забравила  Mr. Green Не се уливайте с писането  Flutter

# 740
  • Мнения: 292
Цената на трета ФМ в Надежда е 70 лв, аз си записах час за 29 април при д-р Игнатов. И втората ФМ там я правих пак при него беше 100 лв и беше включен и Доплер.  Много съм доволна.
Първа ФМ - 120 лв

# 741
  • София
  • Мнения: 664
Здравейте и  от мен мами!  bouquet

Аз съм вече на кафенце! Simple Smile

Третата фетална морфология и аз ще си я правя Heart Eyes, но в МЦ Фемина при доц. Димитров - много сме доволни! Hug

Моля Ви препоръчайте ми свястно мазило против стрии, защото с лосиона на Палмърс, който аз използвам нищо не става. Тази нощ умрях от сърбеж по тялото, все едно бях хванала краста. #Cussing out Но след освежаващата баня по нощите всичко премина. Една моя позната , която роди януари ми каза, че се е мазала само със зехтин и имало ефект. Просто се чудя дали е така?! Вие какво ще кажете? newsm78 Rolling Eyes Simple Smile

# 742
  • Мнения: 484
Цитат на: Кристалин link=topic=835071.msg30648311#msg30648311 date=1429561168
За [b
количките [/b]- аз пък не прочетох добри мнения за някои от полските марки Peace
Кристалин, може ли да кажеш конкретно кои марки от полските. Аз съм харесала Tutek Grander Play, но не съм решила окончателно. Моля те, ако имаш някакви впечатления за Тутек да споделиш. Определено ще ми е полезно.

# 743
  • Мнения: 77
Мария Тереса , аз се мажа от четвърти месец само с преварена на водна баня свинска мас и съм страшно доволна засега, предполагам ефекта от зехтина също ще е много добър. Една приятелка ми даде маслото на Палмърс, останало и след раждането - ами честно казано не ми овлажнява кожата достатъчно, въпреки че се мазах по 3 пъти  на ден.  Hug

# 744
  • Мнения: 37
Здравейте, мами! Не съм се включвала от много отдавна. Бих препоръчала масажното олио био оил - и на мен Палмерс не ми помогна.

# 745
  • Мнения: 957
Здравейте,
аз както писах вече и в друга тема до вчера се мажех с какаово масло.... но от няколко дни имах някакъв безумен сърбеж и се оказа от маслото.... днес мисля да ходя да видя за някакво бебешко олио или нещо друго такова по мазно.... 

# 746
  • Мнения: 1 602
За стриите е много относително. Понякога с каквото и да се мажеш те си излизат. Аз в момента се мажа с бебешко мляко на бочко и на нивеа мляко за под душа. Изключително съм доволна от млякото за под душа. Кожата ми стана мекичка и доста дълго седи овлажнена. Мисля обаче че маста си е най доброто. Поне до сега не съм срещала мама която да се е мазала с мас и да се е оплакала освен от миризмата. Много хвалят и био олиото , премахвало и стари стрии. Малко се съмнявам , но може да го купя и да пробвам.

# 747
  • Мнения: 624
Фенка съм на мазането с мас и невен, ама ми свърши, а мама не ми е направила още.

Взех си крема на Дева протв стрии, мирише приятно, овлажнява. Но има временен ефект, след време почва пак да сърби.

Взех си и чисто какаово масло. Мнооого трудно се размазва, но пък мирише божествено. Идва ми да се изям! И прави кожата много мека. Някой да има идея как да го направя по-течно? Може би да се разтопи на водна баня и да се смеси с някакво друго... или? newsm78

Мойта бебка се обърна нанякъде, но ми е трудно да определя как точно.  Thinking Вече не ми подпира ребрата с главица, за сметка на това ме подритва вдясно почти отстрани на кръста.  Crazy

# 748
  • Мнения: 3 421
Аз се мажа с Мустела,засега съм доволна,но ще видим. Иначе създава усещане за добро овлажняване.

# 749
  • Мнения: 49
Здравейте мами  Coffee
Крем против стрии на Кокона и майка,около 8 лв в аптеките ,гъст крем е и свършва много бързо ,но не позволява да излязат стрии.Със сина ми качих само на корем и имах чувството ,че кожата толкова ми се е опънала,че ще се пръсне,за това мисля че благодарение на този крем не се нацепих.  Peace И на мен ми го бяха препоръчали мами,които са го ползвали и са доволни.  Peace
pospalancho и на мен като ученичка ми махнаха уголемена трета сливица.Почна да ми засяга слуха и се наложи да я извадим.Процедурата е много бърза.После неприятното е,че  не можеш да говориш ,трудно ядеш , пиеш вода,дори не можеш да преглъщаш заради болката.Но минава за около седмица(поне при мен).Съветът ми е да е добър специалист,платете си каквото трябва.. ,защото ако се одреже неправилно от некадърник израства наново!  Peace
хубав ден   Nature Sunny

Общи условия

Активация на акаунт