"Бурята" приключи,започна "Урагана"-Уилям Леви и Химена Наварете-тема 35

  • 13 765
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 8 533
само мен ли ме притеснява този панталон....кубинския колега да не отплава на другия бряг....що тъй се е изпедерасчил hahaha само той липсва Crossing Arms и както кръстосва крака...

# 692
  • Мнения: 5 069
само мен ли ме притеснява този панталон....кубинския колега да не отплава на другия бряг....що тъй се е изпедерасчил hahaha само той липсва Crossing Arms и както кръстосва крака...
Joy Joy

ами Тони...той нали в момента пробива в музикалния бранш hahaha hahaha за да издаде албум..в тези времена в музикалната сфера се продава екстравагантността hahaha hahaha и така...но иначе със сигурност е Долче и Габана hahaha hahaha

# 693
  • Мнения: 8 533
е екстравагантно колко пък да е екстравагантно Mr. Green Mr. Green

не стига панталона..ами поне седни като мъж..какво е това сега..на бицепсите и трицепситети ти не отива бе човек Mr. Green

но то пък ще е голяма сензация...след толкова опит..да вземе да отплава от вашта страна hahaha hahaha

ох айде Лека нощ ви пожелавам докато и у нас деветата симфония е заспала hahaha hahaha

# 694
  • Мнения: 5 069
 hahaha hahaha представих си ако уилям го хванат с някой мъж в страстна схватка...после ели как ще обяснява...за щастливото семейство и за съпружеските си права Joy Joy Joy hahaha hahaha

добре хайде да спим,докато не измислим още някоя простотия,че имаме капацитет hahaha hahaha

Лека нощ!

# 695
  • Мнения: 8 533
да това би било зрелищно.... hahaha но тя ели какво я бърка...мъж ,жена..нали тя чу е съпруга....и разчита на майка му hahaha hahaha

ама сега ще има нещо...за празника...авансче,туй онуй....хитряга е уилям аз ви казвам...знае кога да си направи пространство hahaha hahaha колкото и да не ви се ще hahaha hahaha

# 696
  • Мнения: 5 069
или не по-скоро не аванс...това си е на аванта направо hahaha hahaha ако продължава така..ще стане Уилям Авантаджията hahaha hahaha все безплатно да мине hahaha

радвайте се на пространствата си хора hahaha hahaha ,аз заспивам

# 697
  • Мнения: 7 538
Лека нощ!
Утре ще ги видим Wink....Певеца и Почиващата...../снимките започват на 15.04/
Нищо не се знае....
 Wink...нали е празник на......целувката....затова... Wink

# 698
  • Мнения: 8 533


радвайте се на пространствата си хора hahaha hahaha ,аз заспивам

ами някои нямаме възможност да се радваме на пространства все още...ама то сега и желание няма...от толкова умора..ти да видиш hahaha

и не разбирам какъв е тоя измислен празник днес....уилям го е измислил сигурно Thinking hahaha  да му стане работата на аванта hahaha ....иначе световния ден на целувката е 6 ти юли Grinning Grinning

лека нощ hahaha

# 699
  • Мнения: 5 069

и не разбирам какъв е тоя измислен празник днес....уилям го е измислил сигурно Thinking hahaha  да му стане работата на аванта hahaha ....иначе световния ден на целувката е 6 ти юли Grinning Grinning

това за испаноговорящите нации,където са екстра любвеобилни ....както беше споменал естета експерт и жури в Мис вселена...многоуважаемият господин Леви hahaha

# 700
  • Мнения: 2 690
дали на аванта или авансово, определено знае как и кога да се възползва от пространствата hahaha.....и още ми се струва щом е в Мексико за този измислен празник не е случайно, но ще видим
Лека и спокойна нощ !

# 701
  • Мнения: 5 069
и още ми се струва щом е в Мексико за този измислен празник не е случайно, но ще видим

ние затова нямаме съмнения hahaha hahaha

със селски тарикатлък борави...но очевидно работи hahaha
обаче и на химе явно не и трябва много Joy

# 702
  • Мнения: 8 533

обаче и на химе явно не и трябва много Joy

тя винаги е готова явно...като и щракнат и остава само по халат Joy Joy ,което никак не е лошо,но уви само за уилям май hahaha hahaha

# 703
  • Мнения: 2 690
пак ще ме обвините, че  защитавам Химе, но влюбения върши много глупости Mr. Green....а и нейното спокойствие и добро настроение си е имало причина далеч от тази която ние предполагахме...тъкмо си мислех, че един месец не е ходил до Мексико и той ме изненада... виж ти наистина си е тарикат с дяволска помощ, успява Thinking

# 704
  • Мнения: 8 533
не ...ако искате и сериозен мога да бъда....това да тръгнеш да пееш в рамките на 10 дни на две различни жени hahaha ...несериозно е...и жени които се връзват на подобни неща насерионо не ги приемам и толкова,аз съм си сложил точката,просто се забавляваме... hahaha затова се бъзикам и няма да четете повече сериозни неща от мене за нея...обаче и съвсем сериозно халата на голо си ме пали hahaha hahaha

и вече лека нощ!

Общи условия

Активация на акаунт