"Бурята" приключи,започна "Урагана"-Уилям Леви и Химена Наварете-тема 35

  • 13 810
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 069
и ако развихрим въображението hahaha....ако дълго е бил на сухо, напрежението ще е най малкия му проблем hahaha...
уилям миличкото на сухо hahaha hahaha ....

# 676
  • Мнения: 8 533
Hoy es #DiaInternacionaldelBeso y el beso ganador es de @ximenaNR y @willylevy29 de la novela ,,LT''


ти да видиш...намерил кога да си рекламира парфюма в мексико Joy Joy тарикат...значи ако му даде някакъв аванс само заради празника шъ е hahaha  Joy

# 677
  • Мнения: 5 069
Hoy es #DiaInternacionaldelBeso y el beso ganador es de @ximenaNR y @willylevy29 de la novela ,,LT''


ти да видиш...намерил кога да си рекламира парфюма в мексико Joy Joy тарикат...значи ако му даде някакъв аванс само заради празника шъ е hahaha  Joy
ми те много му станаха авансчетата hahaha hahaha

не вижте сега то...трябва да си прекалено сляп/а или луд/а фенка на ели...да не видиш на къде отиват нещата hahaha

на мен само не ми харесва новата прическа на уилям...с малко повече коса е по добре...и този изтънчен панталон на културисткото му тяло...нещо не ми се връзва картината hahaha

# 678
  • Мнения: 8 533
ами всъщност цялата му работа е авансчета,разходки по тъча hahaha hahaha криеници....нищо мъжко в него....освен пакета hahaha hahaha но сега пък щом е празник...тя нали добър човек как да го остави просто така на празника hahaha hahaha

# 679
  • Мнения: 7 538


https://instagram.com/p/1bOekJJ6kP/?taken-by=karenjahncke

2 hours ago · Four Seasons Hotel Mexico DF
Primera actividad del #TourMagnat CHECK! @EsikaBelcorp @willevy

# 680
  • Мнения: 2 690


https://instagram.com/p/1bOekJJ6kP/?taken-by=karenjahncke

2 hours ago · Four Seasons Hotel Mexico DF
Primera actividad del #TourMagnat CHECK! @EsikaBelcorp @willevy
тук усмивката му е 24карата и не липсва блясъка в очите му hahaha

# 681
  • Мнения: 8 533


https://instagram.com/p/1bOekJJ6kP/?taken-by=karenjahncke

2 hours ago · Four Seasons Hotel Mexico DF
Primera actividad del #TourMagnat CHECK! @EsikaBelcorp @willevy
тук усмивката му е 24карата и не липсва блясъка в очите му hahaha
добре де но той сред камери в тоз хотел.... Four Seasons Hotel Mexico DF да са вкарали пък химе толкова невидимо...защото той сега е в очите на всички...като Астор е...само дано пак не ги хванат...че уилям пак ще сгъне дисагите...и оправяй се мацка после hahaha hahaha като предния път,пак лошото за химена ще е hahaha

# 682
  • Мнения: 8 533
като стана въпрос за усмивки hahaha hahaha



чуйте това....песента е на английски и испански само...обаче с попфолк звучене hahaha обаче испанската част не мога да я разбера от тия извивки hahaha но не е мръсен текста май
тия много взеха да взаимстват hahaha

Скрит текст:

# 683
  • Мнения: 5 069
аа не по скоро ако е имало нещо снощи...и довечера евентуално екшън,сега нали е зает hahaha hahaha обаче го напрагят всички репортери отвсякъде го следят...хич не му е глуха визитата като друг път.... hahaha
ако пък отвреме на време се сеща че има там някаква където се е възгласила се съпругата му по всяко списание що види ,мексико маями hahaha съвсем адреналина се вдига...като ти се иска пък не ти стиска hahaha hahaha

# 684
  • Мнения: 5 069
Тони откъде ги копаеш тия hahaha hahaha аз не че съм толкова на ти с испанския..ама от тия "леки" извивки..хич не разбирам кой език е това hahaha...а за какво пее съвсем hahaha hahaha
по-добре много да не се смесват с латиното Mr. Green

# 685
  • Мнения: 8 533
аз не ги копая hahaha hahaha каквото съм чул последните дни...споделям го..да не сте по-назад и вие hahaha пък и парчето е испанско сега...не може да се оплачите....пак има тематична страна hahaha

има повечко орнаментика....но аз го приемам все едно повече люто в храната hahaha не се умира

# 686
  • Мнения: 5 069
има повечко орнаментика....но аз го приемам все едно повече люто в храната hahaha не се умира
добре ще се изразя така че да ме разбереш hahaha hahaha така ще ни докараш гастрит с толкова люто hahaha hahaha

уилям не ми е любимец ама абсолютно не...но щом трябва да е испанско ...много по-хубаво беше онова парче hahaha

# 687
  • Мнения: 8 533
ееей гастрит ще съм и докарал...ми много ти е чувствителен стомаха в такъв случей hahaha
не разбирам какъв ти е проблема..след като съм те виждал да се кефиш на много по люто Joy Joy

# 688
  • Мнения: 5 069
ееей гастрит ще съм и докарал...ми много ти е чувствителен стомаха в такъв случей hahaha
не разбирам какъв ти е проблема..след като съм те виждал да се кефиш на много по люто Joy Joy
един момент  hahaha щом вадиш стари тефтери..да не си мислят хората че лъжа тук...ще поясня...Еми-не слуша чалга....Еми+Водка -може да слуша чалга ,Еми+много Водка-се радва на чалга.... hahaha hahaha но последните две са ми екстремните състояния,не нормалното hahaha и така приключихме тук

и друго имах но какво беше,ти ме ядоса Mr. Green
аа да уилям в този костюм добре е...ама наистина трябва да се поизфини малко....по как да кажа..по галантен ще изглежда..не като "нацепена батка" hahaha hahaha

# 689
  • Мнения: 8 533
ее мен екстремното състояние ми се е набило в главата hahaha hahaha

и какво да се изфинва hahaha тия нацепени батки...тук в БГ са много на мода hahaha но и в америка май hahaha

Общи условия

Активация на акаунт