"Бурята" приключи,започна "Урагана"-Уилям Леви и Химена Наварете-тема 35

  • 13 814
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 8 533
като няма кой друг hahaha hahaha пък тати кой го знае къде раздава любов hahaha hahaha


Christopher A. Levy @Tophy19  ·  3h 3 hours ago

And now giving my mommy some love hahaha https://instagram.com/p/1bfXQyAvRu/

# 706
  • Мнения: 9 540
Оставете панталона, мене тая дъвка как ме дразни... уж културен човек, пък...  doh doh

# 707
  • Мнения: 5 069
аз клипчетата му не ми се гледаха,пренаситих се на снимки Mr. Green...но това с дъвката ...а много културен човек,кубински селяндур...ще излезеш ти пред толкова хора...и интервюта ще даваш...и си дъвчи hahaha hahaha

обаче казва,че той не знае че ще снима теленовела в мексико hahaha ...бил зает с много други неща hahaha hahaha

# 708
  • Мнения: 8 533
Оставете панталона, мене тая дъвка как ме дразни... уж културен човек, пък...  doh doh


тренира с езика нещо... hahaha спомням си когато бяхме във френската гимназия...дъвченето на дъвки ни помагаше да си подобрим произношението...и ни позволяваха да стоим с дъвки в час...но съм забравил кава беше техниката...та и той може hahaha hahaha да тренира

# 709
  • Мнения: 9 540
аз клипчетата му не ми се гледаха,пренаситих се на снимки Mr. Green...но това с дъвката ...а много културен човек,кубински селяндур...ще излезеш ти пред толкова хора...и интервюта ще даваш...и си дъвчи hahaha hahaha
обаче казва,че той не знае че ще снима теленовела в мексико hahaha ...бил зает с много други неща hahaha hahaha

Аз не го и изгледах цялото, на две на три, ама така да се излага... просто не му отива..  Naughty Naughty ooooh!
Какви ли са тия "неща"?!  hahaha hahaha

# 710
  • Мнения: 9 540
тренира с езика нещо... hahaha спомням си когато бяхме във френската гимназия...дъвченето на дъвки ни помагаше да си подобрим произношението...и ни позволяваха да стоим с дъвки в час...но съм забравил кава беше техниката...та и той може hahaha hahaha да тренира

Подсети ме за един друг разговор за френския език...  Mr. Green Mr. Green
Скрит текст:
Дами докато сме на тема езичета Mr. GreenХимена за английския разбрахме,но знае ли френски hahaha аз го владея добре,бих могъл да я понауча,ако не го знае Mr. Green
Наваретов не знам защо но този твой въпрос предизвиква едни страховити двусмислия за този френски Език Joy Joy Joy
и специално Езика в най-Езиков вариант не го знае hahaha hahaha hahaha

Ооо Joy Joy Joy
Чак се чудех в нашата тема как не сме подхванали темата за френския Език hahaha hahaha
Химена,може и официално да не го знае...но Хайме нали беше добър в езика,не може да не я е научил  на нещо... Joy Joy Joy а тя възприема бързо поне от видяното с уилям hahaha hahaha

но нека се върнем на френския Език hahaha
В тази така важна наука hahaha важно е за учителя да обучи добре ученичката,за да може тя да му се отблагодари с взет изпит после Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Аз като гледам Химена частните уроци ги е карала при Хайме,но изпита може и при Уилям да го е взимала Joy Joy Joy Joy Joy

Интересни движения на устичката Joy Joy Joy уилям не учител,ами направо професор ще е бил в науката,която обсъждаме Joy Joy Joy

# 711
  • Мнения: 8 533
 hahaha hahaha ти си много паметлива Mr. Green

не това с дъвките наистина помага... hahaha с френския във цялостния аспект hahaha уилям явно иска да е идеален довечера...тоест тяхна вечер...при нас върви към сутрин hahaha ,то и без това тук ако не е идеален,къде hahaha hahaha

# 712
  • Мнения: 9 540
hahaha hahaha ти си много паметлива Mr. Green

За друго мозък нямам, ама такива глупости да помня... колкото искаш..  hahaha hahaha hahaha

не това с дъвките наистина помага... hahaha с френския във цялостния аспект hahaha

Аз съмнения не съм изказвала...  Mr. Green Mr. Green Щото и аз обичам да дъвча... дъвка..  Whistling Whistling

# 713
  • Мнения: 8 533
hahaha hahaha ти си много паметлива Mr. Green

За друго мозък нямам, ама такива глупости да помня... колкото искаш..  hahaha hahaha hahaha
оо и аз съм така....сериозни неща не ми отива да помня hahaha но щуротии....

Лека,че наистина ще осъмнем Mr. Green

всички сме по дъвченето но дъвки hahaha но не пред публика hahaha

# 714
  • Мнения: 9 540
Лека... и дано наистина дяволчето ви оставите да поспите...   Laughing Laughing

# 715
  • Мнения: 9 540
всички сме по дъвченето но дъвки hahaha но не пред публика hahaha

То там е само за трениращи без много време... като Уилям...  hahaha hahaha

# 716
  • Мнения: 7 538
Привет Буреносни!



Дано Девата на морето им помогне  да вземат правилните за живота си решения! Praynig Praynig Praynig




Дано Девата на морето го благослови с Любов,на която няма да може да устои и която ще срине бариерите му!  Praynig Praynig :pray:


   william levy ‏@willylevy29  7h7 hours ago
Esta mañana en Mexico presentando el perfume de todo hombre exitoso #Magnat #HombreMagnat @EsikaBelcorp




@waithsman  8h8 hours ago
Segundo día de trabajo con el hombre mas guapo del mundo @willylevy29









    KUNO BECKER ‏@KUNOBP  7h7 hours ago
Mañana empieza 108 costuras para mi ...afortunado de comenzar una nueva peli y afortunado de interpretar ahora a un beisbolista ⚾️!!!!!










# 717
# 718
  • Мнения: 7 538
El actor William Levy @WillyLevy29 a su llegada al Museo Soumaya donde presentó la nueva fragancia Magnat















# 719
  • Мнения: 7 538
Vaya-Vaya @GERARDOESCARENO  ·  11h 11 hours ago
@ximenaNR asegura que varios productores se han acercado a ella para hacer novelas

Vaya-Vaya @GERARDOESCARENO  ·  11h 11 hours ago
@ximenaNR "no me importa que la gente hable, uno esta en este medio y la gente va a hablar", comentó.

Общи условия

Активация на акаунт