Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Идеи за зеленчукова градина на балкона

• 85 421
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
О, аз си купих еделвайс в саксия.

Моите домати са в купена пръст за домати. Не знам какво съдържа, но още малко и ще ни скрият гледката от терасата. Примесих и едни гранули в началото и торя с течна тор за домати веднъж на 3 седмици. Пише между 2 и 4 да се прави. Само не знам немското слънце дали ще им стигне, макар че напоследък пече много и денят през лятото е много дълъг.

# 751
Имам някакви мухички над ментата - дали е от влагата - няма слънце и да не съм преполяла.
Не ми приличат на белокрилка - то аз какво разбирам .Но не са с бели крилца де.
С нещо пръска ли се .

# 752
Имам да пресаждат и еделвайс.

"Брането му е забранено и растението е включено в Червената книга на България."

# 753
Много съм немарлива. Днеска скитосвахме и се прибрахме много късно, а утре съм на работа и естествено пак не насадих доматите, ще се хвана и ще се набия, че сутринта като ги полях вече имат 2 цвята. Ще се опитам някоя вечер да я свърша и тази работа. Мента и босилек ще ида да си купя от пазара Иван Вазов, от там винаги съм си вземала хубави растения.
Шивес/Чивес или каквото е там го исках да е зелено в саксията, защото на картинката дето бях купила наподобяваше фейките от Икеа.

# 754
Моето го докарах до бежаво .
Едната саксийка пратих да разсадят на село .
Имам и пакетче семена . Да взема да ги ратя и така да засея . Таман ще видя дали ще покълнат.

# 755
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА https://www.bg-mamma.com/?topic=1340847.new#new

Общи условия

Активация на акаунт