Съпруги на военнослужещи - 11

  • 41 951
  • 754
  •   1
Отговори
# 75
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Патенце, благодаря за кафето!   bouquet Ще си взема няколко пъти, зверски ми се спи.
Цвете от луната, на лични ще ти пусна линк към фондацията, за да видиш някои от дейностите, които сме правили и ще ти пиша какво правим с доброволците.
На всички прекрасници пожелавам вълшебен ден!   Nature Sunny

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 9 740
Добро утро, вече съм на тръстиката. Тази сутрин си самоназначих един АБ, не знам какъв е този вирус и токсичността му, но отърване няма. Дали да не си взема още някой и друг почивен ден, без друго имам още миналогодишна отпуска.  newsm78
Лек ден ви пожелавам.

# 77
  • Мнения: 1 408
Добро утро! Навън е мрачно и влажно и така не ми се ставаше,но някак намерих сили в себе си. Момченцето е надеждно пласирано при баба и дядо и си позволявам да поспя поне един час повече, но не стига. Няма да се оплаквам повече, така ще е първите сто години, после ще видим  Laughing Много благодаря на всички, които предложиха помощ за ремонта. Като дойде време за чистене, като нищо да съм свирила сбор, връчвам на всички по един парцал и.....напред!  newsm75 newsm79 newsm28. Пък после ще има подобаващ финал на офанзивата- cheers beer2 Wine Glass
ФЕЙ, страхотна инициатива, браво! Да ти кажа за мебелите-почти нищо ново няма да купуваме, поне засега. Кухнята ми беше от старите СКШ-та, всички ги знаете-здрави, но много грозни. Просто сменихме вратичките и плотовете и стана новичко и красиво. И така смятаме да продължим с останалите-излиза много по-евтино. На места ще използваме фолио. Аз винаги съм се възхищавала на хора с въображение и лека ръка, които могат от нищо нещо да направят, а ти явно си от тях   bouquet
Дунди, оздравявай бързо! Наистина, защо не си вземеш почивка, щом имаш да ползваш? Ще си починеш, ще се поглезиш малко, добре ще ти се отрази.
Кативита, как си? Оздравяваш ли вече?
Стеф, установи ли какво мъчи малкото слънчице?
Сети Бети, и аз ще се радвам да видя снимки на котетата. Нашата е тротоарна подобрена, но пък е много мила и гальовна и ние си я обичаме.  Heart Eyes
Прекрасен и усмихнат ден ви пожелавам!  Hug

# 78
  • Мнения: 1 867
О ,аз още от събота се върнах към нормалния ритъм на живот , а от вчера и на работа. За мен седмицата ще е кратка, само и утре да избутам и начало на отпуск/ваканция.
 Дунди, защо АБ за вирус , усложни ли се?

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 9 740
Дунди, защо АБ за вирус , усложни ли се?

Да, от гърлобол стана хрема и кашлица.
Между другото една позната детска лекарка сподели, че такова чудо като тази година откъм мутирали вируси не е виждала през цялата си практика от 40 години. И хич да не сме си мислели, че грипната вълна била отминала.  Naughty

# 80
  • Мнения: 503
Здравейте и от мен Simple Smile
Сега само се записвам, дори нямам време да изчета всичко.
Хубав ден!

# 81
  • Ямбол
  • Мнения: 347
Е, ако наистина още има грип  вече ми иде да се гръмна. Едното ми детенце е малко - още няма 3г. и е на ясла и все боледува. Държах го един месец вкъщи докато премине тоя гаден грип и тази седмица го пуснах. Ако пак ми се разболее не знам вече какво да го правя. Макар че около мен на работа взеха да се разболяват някои колежки и вече си мисля че не сме се отървали. Но то с моя късмет кога ли ми е вървяло. По принцип отърванев от вируси все няма. Или ще е кашлица и сополи или ще е разтройство. Ужас!! Добре че таткото е на дежурства и бабата е пенсионерка защото иначе и от работа ще ме изгонят сигурно.
Дали върнаха картите по поделенията? Взехме си и ние за морето една карта за Сарафово че чакам да се потвърди. Има ли някоя от вас която също се кани да ходи на море с карта от поделението?

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 9 740
Има, има.
нас ни отрязаха от поделението, но се надявам да се закачим на свободната продажба.
Нещо те притеснява ли?

# 83
  • Мнения: 1 408
И ние мислим да се пробваме на свободната продажба, да видим дали ще ни огрее.
По въпроса за вирусите-тази година истинска зима нямаше, за да ги избие, поне аз си мисля, че е в това причината. Ние нямаме баби на разположение и треска ме тресе да не се разболее момченцето, че ще се чудя какво да правя. Цяла зима му давам прополис и ехинацея, витамин С ударни дози и мед. От време на време се излъгва и фреш от цитрусови плодове да пие. За щастие успяхме да се закрепим без болести. Не че нямаше по някоя хремичка или лека кашлица, но нищо сериозно. Смятам така да продължавам и занапред с подсилването на имунитета. Сега идва пролет, а ние сме скарани с плодовете и зеленчуците, така че изобщо няма да спирам.

# 84
  • Мнения: 124
Е, ако наистина още има грип  вече ми иде да се гръмна. Едното ми детенце е малко - още няма 3г. и е на ясла и все боледува. Държах го един месец вкъщи докато премине тоя гаден грип и тази седмица го пуснах. Ако пак ми се разболее не знам вече какво да го правя. Макар че около мен на работа взеха да се разболяват някои колежки и вече си мисля че не сме се отървали. Но то с моя късмет кога ли ми е вървяло. По принцип отърванев от вируси все няма. Или ще е кашлица и сополи или ще е разтройство. Ужас!! Добре че таткото е на дежурства и бабата е пенсионерка защото иначе и от работа ще ме изгонят сигурно.
Дали върнаха картите по поделенията? Взехме си и ние за морето една карта за Сарафово че чакам да се потвърди. Има ли някоя от вас която също се кани да ходи на море с карта от поделението?

Аз взех от поделението за Сарафово .До сега не сме били там.Незнам как е дано е чистичко и хубавко.Ние сме от 31 юли мисля блок 2 каквото и да значи😊

# 85
  • Мнения: 22 496
И аз чакам да пристигнат картите и да видим до кога ще се плащат.
Пак ще сме на  Флагман, ако имаме късмет ще сме в горните бунгала, които си имат веранда. Simple Smile

# 86
  • Мнения: 659
За Сарафово, имам колеги, които мн си го харесват, но има и такива , които са на противоположното мнение. Зависи от очакванята и това, кой какво търси. Знам от тях, че 1 и 2 блок са най близо до плажа, който си е на самата база. Ние уж имаме карта за Созопол, но още не са дошли в поделението, плащането трябва да е до края на април, така ми казаха на мен. Предполагам, че до средата на май, ще са пуснали и свободната продажба

# 87
  • Мнения: 3 060
Здравейте!
Много лошо с тия болести - бързо оздравяване  Peace
Слагам малко снимки на котките, за който му беше интересно да ги види:
Скрит текст:


с тези двете бяхме на изложбата
След малко отивам да лягам. Който е дежурен по завиването да застъпва на смяна  Crazy
 Лека нощ!

# 88
  • Мнения: 22 496
Сети Бети,  разкошни са...Simple Smile
А колко котки имате? Развъждате ли?

# 89
  • Мнения: 651
Здравейте мацки  Hug Нещо напоследък не ми остава време да пиша, аз ли станах по -неорганизирана, задачите ли станаха повече  Thinking
Признавам си, изчетох ви, но за съжаление "по диагонал"  Embarassed Много ми харесаха котките, разкошни са.
Днес ходихме за ваксина, но не ни поставиха, защото малкия от вчера е с 37.1. Тази сутрин пак толкова показа и за сега сме под наблюдение. Това което мислих, че е зъбче, не е зъбче. Някакво "джобче" или нещо подобно било.
Оставям ви. Правя баница и да не взема да я изгоря.
Приятна вечер и сладки сънища  Hug

Общи условия

Активация на акаунт