ДУБАЙ 9-та тема

  • 81 570
  • 745
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 215
Евтини сувенири има и в Карфур в Мола на Емирствата Peace
Ние купихме от Марина мол и не ни се видяха скъпи.
Горе на Бурж Халифа продават много готини ключодържатели за по 20-на лева. Супер са за подарък  Heart Eyes

# 286
  • Мнения: 834
да книгата е една + една но втората е с различни ваучери....малко е да те вържат да я купиш Simple Smile
Доколкото виждам има и 1+1 Entertainer Dubai 2015, това ли е "официалната" книга с ваучерите?

# 287
  • Мнения: 834
Ох, снощи разбирам, че в някои от хотелите не настаняват двойки без брак.  ooooh!
Из буукинга пише ли някъде при описанието на хотелите кои настаняват и кои не? Гледах препоръчания тук Ситимакс и не виждам такава забрана?

Някой да е бил тук?
http://www.booking.com/hotel/ae/four-points-by-sheraton-downtown … s=1&#policies

# 288
  • Мнения: 5 215
Не се притеснявай толкова за брачно свидетелство  Laughing

Не съм била в този хотел, но обърни внимание, че е в Бур Дубай и не е много близо до спирка на метрото  Peace

# 289
  • Мнения: 834
Не се притеснявай толкова за брачно свидетелство  Laughing

Не съм била в този хотел, но обърни внимание, че е в Бур Дубай и не е много близо до спирка на метрото  Peace
Аз почнах подред да им пиша мейли дали е проблем.  Mr. Green

Благодаря ти. Този е единствения в Бур Дубай, който загледах, но май и от него ще се откажа.  Confused

# 290
  • Мнения: 6 031
Ох, снощи разбирам, че в някои от хотелите не настаняват двойки без брак.  ooooh!
Из буукинга пише ли някъде при описанието на хотелите кои настаняват и кои не? Гледах препоръчания тук Ситимакс и не виждам такава забрана?

Някой да е бил тук?
http://www.booking.com/hotel/ae/four-points-by-sheraton-downtown … s=1&#policies

Тези обстоятелства обикновено са описани в полето: С дребния шрифт(така се казва раздела, а не, че е написано с дребен шрифт  Laughing )
За всеки хотел има написани особености по настаняване или плащане.

# 291
  • Мнения: 834
Тези обстоятелства обикновено са описани в полето: С дребния шрифт(така се казва раздела, а не, че е написано с дребен шрифт  Laughing )
За всеки хотел има написани особености по настаняване или плащане.
Там изчетох всичко, но само в един беше изрично упоменато, че наистина не настаняват мъж и жена без брак, в другите не е написано нищо по този въпрос. Чакам им мейлите, та да видим.  Praynig

Заминаваме чак след 5 месеца, ако изчакам до лятото да резервирам, ще се вдигнат ли цените или ще останат същите за есенния сезон?

И един въпрос за сафарито - може ли ние сами да си наемем джип?

Благодаря ви предварително  Hug

# 292
  • Мнения: 6 031
Тези обстоятелства обикновено са описани в полето: С дребния шрифт(така се казва раздела, а не, че е написано с дребен шрифт  Laughing )
За всеки хотел има написани особености по настаняване или плащане.
Там изчетох всичко, но само в един беше изрично упоменато, че наистина не настаняват мъж и жена без брак, в другите не е написано нищо по този въпрос. Чакам им мейлите, та да видим.  Praynig

Заминаваме чак след 5 месеца, ако изчакам до лятото да резервирам, ще се вдигнат ли цените или ще останат същите за есенния сезон?

И един въпрос за сафарито - може ли ние сами да си наемем джип?

Благодаря ви предварително  Hug
Съмнявам се, че писмено ще ви дадат отговор.
Щом не го пише в условията, няма да имате проблем.  Laughing

# 293
  • Мнения: 834
Щом не го пише в условията, няма да имате проблем.  Laughing

Надявам се, че ако на място ни се наложи да търсим хотел вечерта с багажите...  Laughing
Мерси. Simple Smile

# 294
  • Мнения: 5 215
Е недей така, бъдете малко по-креативни, все пак не е задължително да си с неговата фамилия  Wink

Кога са ви датите и колко е бюджета?

Не ти препоръчвам да наемате джип сами, защото съм убедена, че половинката ти няма да е толкова опитен като шофьор по дюните и ще пропуснете забавлението. Нашият шофьор изправи колата няколко пъти на 90градуса от земята  Shocked Как не се обърнахме не знам  Laughing

# 295
  • Мнения: 834
Е недей така, бъдете малко по-креативни, все пак не е задължително да си с неговата фамилия  Wink

Кога са ви датите и колко е бюджета?

Не ти препоръчвам да наемате джип сами, защото съм убедена, че половинката ти няма да е толкова опитен като шофьор по дюните и ще пропуснете забавлението. Нашият шофьор изправи колата няколко пъти на 90градуса от земята  Shocked Как не се обърнахме не знам  Laughing
Е аз мислех, че може да искат някакъв документ, защото след като се поразрових и за такъв случай прочетох. А и ние сме младички двамата, та знам ли дали ще ни повярват без доказателство. Grinning

Края на ноември-началото на декември имаме 7 нощувки. Като поразгледах цените мисля, че до към 400лв ни е ок за хотела. Едва ли ще стоим много в него, затова най-вече гледам да е удобна локацията и транспорта. Единственото ни задължително условие е да има безплатен wi-fi в стаята.

За сафарито и аз предпочитам с опитен шофьор, ама на моичкия по-скоро му е мерак да пробва той да кара там, а не толкова някакви каскади.  Rolling Eyes Направо ще си му кажа, че не съм намерила такъв вариант, само с шофьора и толкова.  Laughing

# 296
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Това за двама цена ли? Няма как да стане

# 297
  • Мнения: 834
Това за двама цена ли? Няма как да стане
Не съм уточнила добре, имах предвид за двама, на вечер.  Simple Smile

# 298
  • Мнения: 100
Може ли съвет - не мога да се ориентирам в цените за хотел?
Престоят ни ще е в началото на януари, 5 нощувки, 4-ма възрастни. Коя е нормалната цена за този период в Ал Барша?
В момента ми излизат цени от 1800 лв. и нагоре. Има ли шанс да намеря нещо по-изгодно или да приема, че това е оферта и да платя?

# 299
  • Мнения: 5 215
Скрит текст:
Е недей така, бъдете малко по-креативни, все пак не е задължително да си с неговата фамилия  Wink

Кога са ви датите и колко е бюджета?

Не ти препоръчвам да наемате джип сами, защото съм убедена, че половинката ти няма да е толкова опитен като шофьор по дюните и ще пропуснете забавлението. Нашият шофьор изправи колата няколко пъти на 90градуса от земята  Shocked Как не се обърнахме не знам  Laughing
Е аз мислех, че може да искат някакъв документ, защото след като се поразрових и за такъв случай прочетох. А и ние сме младички двамата, та знам ли дали ще ни повярват без доказателство. Grinning

Края на ноември-началото на декември имаме 7 нощувки. Като поразгледах цените мисля, че до към 400лв ни е ок за хотела. Едва ли ще стоим много в него, затова най-вече гледам да е удобна локацията и транспорта. Единственото ни задължително условие е да има безплатен wi-fi в стаята.

За сафарито и аз предпочитам с опитен шофьор, ама на моичкия по-скоро му е мерак да пробва той да кара там, а не толкова някакви каскади.  Rolling Eyes Направо ще си му кажа, че не съм намерила такъв вариант, само с шофьора и толкова.  Laughing

Не ми се вярва в добър хотел да ви поискат документ за брак. Настанявате се заедно, казвате ако някой някъде ви пита, че сте женени и готово. Недей казва, че не сте семейни.
Проблемът на ислямската полиция не сте вие, а едни рускини и филипини, които ходят след 1 сутринта в стаята на сам мъж, за да пият кафе.  Laughing

За удобна локация гледай да е близо до метро спирка.
Аз бих ти препоръчала да избягваш Дейра и Бур Дубай. Там са най-евтини хотелите, но с този бюджет изобщо няма за какво да се навирате там.
По средата е Ал Барша - близо до метро спирка и до мола на емирствата. Там можете да си вземете евтин апартамент.
Най-високия клас са около Дубай Мол, Джумейра бийч резидънс и Дубай Марина.
Ако гледаш само в http://www.booking.com , провери и http://www.kayak.com , защото в букинга често цените са завишени.

Половинката карала ли е в пустиня? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт