незнам проблема в мен ли е .. :(

  • 5 369
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 563
Стискаме палци и много се надяваме да положителен теста  Peace

# 16
  • Мнения: 16
Миличкииии с две чертички съм 🙌

# 17
  • Мнения: 2 831
Честито!

Не е нужно всеки ден да бебеправите. Достатъчно е 3-4-5 дни около овулация. Но сега е важно да се пазиш, вече нещата са се случили.

# 18
  • Северозапада
  • Мнения: 5 494
abouttodie, честито! Успешна бременност и се пази  Peace

# 19
  • Мнения: 16
Благодаря ви многоо, ще се пазя, само да ви питам едно нещо преди седмица пих едно болкоуспокояващо защото си мислех че ще ми идва боляха малко яйчниците, това може ли да се окаже някакъя проблем 😓

Последна редакция: сб, 04 апр 2015, 11:50 от abouttodie

# 20
  • Мнения: 2 831
Не ми се вярва да е проблем! От тук насетне само парацетамол и но шпа!

# 21
  • Мнения: 16
AА ако мине и без тях още по добре 🙋 само днеска пих парацетамол като станах защото бях с лвка температура И световъртеж малко съм понастинала, но почти ми мина ,и тези дни ще си купя амино киселини имам дуфастон за спешни случаи- надявам се даже да не ми са налоци да са сетя За него, ии така общо взето ще се пазя много

Последна редакция: сб, 04 апр 2015, 12:45 от abouttodie

# 22
  • Враца
  • Мнения: 800
Еййййй, честито, миличка, виж, че бях права Simple Smile Успешна бременност ти желая и само положителни емоции!  Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 11 563
AА ако мине и без тях още по добре 🙋 само днеска пих парацетамол като станах защото бях с лвка температура И световъртеж малко съм понастинала, но почти ми мина ,и тези дни ще си купя амино киселини имам дуфастон за спешни случаи- надявам се даже да не ми са налоци да са сетя За него, ии така общо взето ще се пазя много

КОлко ти е темепартурата?
Пий хомеопатични и в краен случай парацетамол. НИКОГА аналгин.
При болки ношпа. Нишщо повече без лекар.

Без горещи вани и душове!

Успех миличка! СТискаме ти палци и ти желаем много, много, много щастие и здраво бебче след лека бременност!  Hug

# 24
  • Мнения: 16
Малка е максимум 37,2 не повече, но вечд спадна, само ми се вие свят но си почивам в леглото, без никакви лекарства сами на чайчета с мнпго мвд и лимон и малко мк са повдига бо това мисля че е от самата бременост така че предполагам всичко е наред, ако до утре не са пооправя веднага отивам на лекар 😪

# 25
  • Мнения: 11 563
Малка е максимум 37,2 не повече, но вечд спадна, само ми се вие свят но си почивам в леглото, без никакви лекарства сами на чайчета с мнпго мвд и лимон и малко мк са повдига бо това мисля че е от самата бременост така че предполагам всичко е наред, ако до утре не са пооправя веднага отивам на лекар 😪

Ооо не си болна Simple Smile И аз имах такава Т до 3 месец. Такава Т е нормална за началото на бременността. Тя се дължи на повишения прогестерон. Спокойно си лежи - добре си, просто си бременна и организма ти реагира бурно.

# 26
  • Мнения: 16
Да усеща се, като лежа съм добре но изправя ли се ще ми гръмне гкавата и ми се вие свят и ми се гади

# 27
  • Мнения: 11 563
Я си измери кръвното. Ако е високо не пий НИЩО преди да се посъветваш с гинеколог. Можеш само чесън да ядеш.  Peace

# 28
  • Мнения: 16
Нямам с какво да го премеря, но попринцип съм си със ниско кръвно 90/60 😲 но днеска вече съм добре няма ми абсолютно нищо, дажв температурата поспадна до 36,7-8 😊

# 29
  • Мнения: 16
Да ви попитам случвало линсе е в началотонда ви напоболяват яйчниците по няколко пъти на ден за минутка две, че от вчера лекичко мв болят от време на време и мв обхваща паника

Общи условия

Активация на акаунт