„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 14

  • 57 356
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 670
Добро утро момичета! Искам да помоля за магнитен линк на  "Мъжът от Адана" в DATA-BG.NET

# 16
# 17
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Добро утро момичета! Искам да помоля за магнитен линк на  "Мъжът от Адана" в DATA-BG.NET

Линк има на първа страница на темата, но за сега там е качен само 1-ви епизод.

Последна редакция: пт, 03 апр 2015, 11:06 от vania_e

# 18
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Имам молба към всички момичета.
Моля като се ровите из старите теми и попаднете на някои превод или преразказ на статия, клип да ми подадете като информация в коя тема и страница е това за да мога да допълня файла за интервютата. За момента нямам много време да прегледам всички стари теми и да извадя какво има в тях.
Също някоя от вас ако забележи, че съм пропуснала някое стихче да добавя във файла за ТВОРЧЕСТВО НА СЪФОРУМКИТЕ не се притеснявайте и ми пишете за да го добавя.



Последна редакция: пт, 03 апр 2015, 11:08 от vania_e

# 19
  • Мнения: 272
Привет  bye.
Благодаря за прекрасната тема   bouquet.

Малко снимки на Джансу, вие слагате само снимки на МАА, не може така  Naughty, трябва да има равновесие все пак. А и Съла може да ни се разсърди, и най-вече да ревнува  Rolling Eyes.

, , ,

Последна редакция: пт, 03 апр 2015, 11:28 от DimiMeVi

# 20
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Имам молба към всички момичета.
Моля като се ровите из старите теми и попаднете на някои превод или преразказ на статия, клип да ми подадете като информация в коя тема и страница е това за да мога да допълня файла за интервютата. За момента нямам много време да прегледам всички стари теми и да извадя какво има в тях.
Също някоя от вас ако забележи, че съм пропуснала някое стихче да добавя във файла за ТВОРЧЕСТВО НА СЪФОРУМКИТЕ не се притеснявайте и ми пишете за да го добавя.

Скрит текст:


Като спомена се сетих да попитам нещо.
На мен не ми се отварят линковете на първа страница ни за сериала с бг аудио, ни за статиите, ни за творчеството на момичетата, ни за резюметата, иска ми регистрация, защо!? newsm78
Другото което е, линкът за резюметата на епизодите като го отворя не ми иска регистрация но пък излиза като линк за качване на снимки, защо!? newsm78

# 21
  • Мнения: 440
Здравейте. Simple Smile
Ваня, тенкс smile3525 за темата и за доксовия файл.
Свет, браво на теб, не всеки стига до Рая. Laughing
Аз имам отговор на въпросът Ви, защото случайно попаднах на този момент.
Скрит текст:
Боран разбира, че Джихан изкупува земите в Мардин и няма да е много далеч момента, в който самия Шиван му го казва пътувайки с колата след като Боран е ранен но към дадения момент, ще се въздържи, и няма да покаже с нищо, че знае.


Благодаря!

# 22
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Скрит текст:
Имам молба към всички момичета.
Моля като се ровите из старите теми и попаднете на някои превод или преразказ на статия, клип да ми подадете като информация в коя тема и страница е това за да мога да допълня файла за интервютата. За момента нямам много време да прегледам всички стари теми и да извадя какво има в тях.
Също някоя от вас ако забележи, че съм пропуснала някое стихче да добавя във файла за ТВОРЧЕСТВО НА СЪФОРУМКИТЕ не се притеснявайте и ми пишете за да го добавя.

Скрит текст:


Като спомена се сетих да попитам нещо.
На мен не ми се отварят линковете на първа страница ни за сериала с бг аудио, ни за статиите, ни за творчеството на момичетата, ни за резюметата, иска ми регистрация, защо!? newsm78
Другото което е, линкът за резюметата на епизодите като го отворя не ми иска регистрация но пък излиза като линк за качване на снимки, защо!? newsm78

Трябва ти гугъл регистрация или регистрация в ютуб защото тя е една и съща.
Линка за резюметата на епизодите при мен отваря това https://docs.google.com/document/d/1weomW4Ij25IePlUS06yLvdfPfCRK … m7bNV8r4wfM/edit# 


# 23
  • Мнения: 21 201
И при мен Ваня се отваря същото, и каква е тази Гугъл регистрация или в Тубето, за първи първи път ми изисква такава!?! Rolling Eyes

# 24
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Ванче благодаря за новата темичка и въобще за всичко с което допринасяш!  smile3525

Много е весело в темичката и дори когато мога преглеждам и старите теми с оогромнооо удоволствие  newsm44 а за това имат заслуга всички момичета нишещи в темата
Човек може спокойно да се изрази и искрено да се забавлява БЛАГОДАРЯ  omm НА ВСИЧИКИ ВИ

Хайде хубав ден на всички!

# 25
  • Мнения: 3 954
Аз имам регистрация в Гугъл, но пак не мога да видя примерно Творчеството.
Някаква заявка... и сега чакам собственика да я  одобри .. Sunglasses

# 26
  • Мнения: 4 642

          Поздрав от една гостенка за прекрасната ви тема! Чета ви с удоволствие, така както гледам и сериала.

         

# 27
  • Мнения: 2 643
Едно въпросче към изгледалите докрая  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Скрит текст:
В епизода оригиналния с босилека - Боран и Съла скарани ли са и за какво. Тя спи на долния етаж а той на горния, тя закусва долу а той горе. А баба Кефсер и дядо Фируз бяха в другата къща. Те вече там ли ще живеят. А сестра му го играе въоръжена и много опасна

# 28
  • Мнения: 21 201
Аз имам регистрация в Гугъл, но пак не мога да видя примерно Творчеството.
Някаква заявка... и сега чакам собственика да я  одобри .. Sunglasses
Охооооо, ще мина и без заявка, и одобрение от собственика. Stop
Силистра сърдити бяха но защо, newsm78 момента ми се губи. Ако ми попадне отново както този относно това дали Боран разбира кой изкупува земите, ще го напиша макар и да е отложено във времето.

# 29
  • Мнения: 3 954
Момичета тази снимка от Завръщане  ли е?!  Не мога да се сетя..



Силистра
Скрит текст:
То имаше толкова много огорчение преди тази сцена, че и аз не помня. Той се държи добре, тя го наранява с много жестоки речи . Дори му каза че го " Мрази "  Cry
той я прати в Истанбул, за да е в безопасност, тя не отиде.  Тя му беше сърдита и за едно решение пак за размяна на девойки.

А той за нищо не беше виновен, отново. Толкова го съжалявам и  му съчувствам . Филма трябваше да се казва " БОРАН"
Той просто искаше близост и подкрепа!

Силистра Изгледай и 36 епизод и ще ти станат ясни още неща

Последна редакция: пт, 03 апр 2015, 13:47 от This_season

Общи условия

Активация на акаунт