„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 14

  • 57 360
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 244
Привет  bye.
Благодаря за прекрасната тема   bouquet.

Малко снимки на Джансу, вие слагате само снимки на МАА, не може така  Naughty, трябва да има равновесие все пак. А и Съла може да ни се разсърди, и най-вече да ревнува  Rolling Eyes.

, , ,



Привет!
Не се сърди, МАА в ролята на Боран ага е удивително красив, а Съла си е направо страшничка в лице и кльощава в тяло, напълно лишена от сексапил. Добре изглежда само на снимки като модел, елегантно облечена и професионално гримирана.
Докато гледах "Съла", не забелязах и да е добра актриса. Колкото момичета влязоха в сериала, в епизодични роли, всичките бяха по-красиви и свежи от главната героиня. Това ми се стори странно, не знам въз основа на какви данни са поверили централната женска роля на Джансу Дере.
Извинявам се за негативното мнение.
Хубав ден на всички!

# 31
  • Мнения: 3 954
Наистина Джансу е Супер само на професионални снимки. Имам доста резерви от ежедневните и снимки.
Но разбира се, не я виня, че не се конти в реалният си живот. Лежерно и  неангажирано и  е облеклото.
Същото като на Алакурт newsm62

Ние виним нея, че не е погледнала Мехмет, ама може той пък въобще да не я е мернал като Жена smile3506

не знам въз основа на какви данни са поверили централната женска роля на Джансу Дере.
Въз основа на това че е прилично висока и го достига в разговорите им.. Laughing
другите жени в сериала все нисички бяха...

Последна редакция: пт, 03 апр 2015, 14:07 от This_season

# 32
  • Мнения: 551
Повечето артисти са така-лежерни и раздърпани по ежедневни снимки.Но все пас си мисля че избора на Джансу е правилен.Прекрасен ден и от мен! Laughing Laughing Laughing

# 33
  • Мнения: 3 954
Ето така въобще не я харесвах


# 34
  • Мнения: 21 201
Силистра, след като прочетох разясненията на Сезончето се сетих.
Скрит текст:
Както писах и преди, още след смъртта на Азад отношенията между Съла и Боран започнаха да се влошават+всичко това, което ти е обяснила тя а всъщност нищо не беше такова каквото изглеждаше, защото Боран тайно уреждаше бягството на влюбените но не каза на Съла, и тя си направи грешни изводи, и му наговори тежки думи. Cry
Отиде да я прибере от техните, каза на всички, че присъдата на Нарин е отменена и в колата уж нещата изглеждаха спокойни ноооооо Съла не го допусна в спалнята си. След това последва сцената с босилека и сексуалните им сънища.
Нарин беше войнствена и насочи пистолет срещу брат си в офиса на Съла, защото му каза, че традициите им са й отнели нейния Азад но няма да позволи да отнемат частичката от него, т.,е, детето й.
Губи ми се момента как и кога се сдобриха Съла, и Боран. newsm78
Сезонче, според мен снимката на Мехмет е от Завръщане. Не, че съм гледала Аданалъ но съдя по прическата, може и да греша.

# 35
  • Мнения: 3 954
Но пък този момък навсякъде ми харесваше

Чакай сега да видим кой е по - дълъг..     Laughing Единия бебок с биба, другия без  Joy

Уф.. .че хубав Пуловер

Последна редакция: пт, 03 апр 2015, 14:35 от This_season

# 36
  • Мнения: 21 201
Ето така въобще не я харесвах
Скрит текст:


И аз, с черна коса Tired и почернени вежди, Tired а към края съвсем стана кльощава. ooooh!
Ако не е, че като екранна двойка стоят добре един до друг и ме впечатлиха не бих я гледала в друг проект както не я и гледах в Езел.
Както знаете не съм ничия фенка, има такива на които симпатизирам и всички останали, които са ми безлични, и безразлични като актьори/актриси.
За мен тя е от вторите но пък не ми е антипатична, а за мен това е достатъчно за да я гледам в тази й роля без да ме дразни по никакъв начин визуално или с игра, даже я харесвам като си вдигне косата на опашка и й се открие личицето.

# 37
  • Мнения: 3 954
Добре,  а от кой момент ще е тази снимка newsm78

Наде, Силлистра
Скрит текст:
Сдобриха се , когато стана объркването с   размяната на девойката -  Месуде ли беше newsm78. Тогава Съла вече се осъзна и "клекна"  и Боран я помоли да отидат заедно на сюнет на някакво момченце. И в същия ден, болките и раждането ... та и после затвора


Да, на първата снимка беше с почернени вежди, накъдрена гадно коса.... нищо женствено нямаше. Това май след 60 епизод.  Този стилист smile3513
По време на бременноста  и след раждането беше изключително Чаровно, мило и Чувствено женствено момиче

# 38
  • Мнения: 21 201
Добре,  а от кой момент ще е тази снимка newsm78

Наде, Силлистра
Скрит текст:
Сдобриха се , когато стана объркването с   размяната на девойката -  Месуде ли беше newsm78. Тогава Съла вече се осъзна и "клекна"  и Боран я помоли да отидат заедно на сюнет на някакво момченце. И в същия ден, болките и раждането ... та и после затвора
Не знам Сезонче от кой момент е снимката на Агата.
Скрит текст:
Мерси за отговора, оххххххх то пък последва поредната порция гадости. doh
Много, много, много тягостни епизоди са + в добавка и сръдните им. Tired

# 39
  • Мнения: 2 643
Добре,  а от кой момент ще е тази снимка newsm78

Наде, Силлистра
Скрит текст:
Сдобриха се , когато стана объркването с   размяната на девойката -  Месуде ли беше newsm78. Тогава Съла вече се осъзна и "клекна"  и Боран я помоли да отидат заедно на сюнет на някакво момченце. И в същия ден, болките и раждането ... та и после затвора
Не знам Сезонче от кой момент е снимката на Агата.
Скрит текст:
Мерси за отговора, оххххххх то пък последва поредната порция гадости. doh
Много, много, много тягостни епизоди са + в добавка и сръдните им. Tired

Наде , Сезонче , благодаря ви много момичета   bouquet  bouquet  bouquet

# 40
  • Мнения: 1 226
Благодаря за новата тема.Следя ви.  bouquet  bouquet

Така става ,когато агата си играе в тъмното с Бедирханчо.

Скрит текст:

# 41
  • Мнения: 94

Здравейте за днес дами,

Моля за помощ още веднъж - как си качвате снимките тук. Натискам "вмъкни изображение", но не става. Нещо грешно правя 

Последна редакция: пт, 03 апр 2015, 16:04 от Шермина

# 42
  • Мнения: 3 954
Един нежен и влюбен поздрав от мен, в този така лежерен ден за нас Simple Smile




http://vbox7.com/play:1ac52f8809

Последна редакция: пт, 03 апр 2015, 16:18 от This_season

# 43
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586
Привет в новата тема и от мен директно от Истанбул. Да се оплача днес цял ден обикалях града и никъде не срещнах нашия човек но нищо ноща е наша той нали обичил нощния живот смятам да я проверя таз работа лично  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 94


Благодаря Сезонче, но май пак нестана. Ще ти пиша на лични.

Общи условия

Активация на акаунт