Новите ни козметични похождения 67

  • 92 368
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 095
Тази маска как се ползва и доволна ли си?  Grinning
Към тази маска съм със смесени чувства сега. Първите пъти, когато я използвах, бях много доволна, видимо кожата ми имаше по-освежен вид. Последните 2 пъти ми идва тежка и остава слой на кожата като кир, трябва много да изплаквам за да я измия а същевременно усещах кожата си опъната. Смешна е за ползване, защото ако се въртиш през нощта ще я изтриеш във възглавницата. Аз ще я използвам следващия път за няколко часа през деня вкъщи, концепцията за използване през нощта не знам доколко е задължителна за ефективността...

# 691
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Извинявам се за спама, но като заговорихте за минита на продукти, някой им ли представа на Шанел кремовете за лице имат ли такива? Или поне в София в някой магазин има ли тестери?
Сестра ми иска да си купи Chanel Le Lift, но преди това иска да го пробва.  newsm78

И в Леро имаше тестери Peace

# 692
  • София
  • Мнения: 1 611
* Too Faced Sugar Pop Palette


* Clarins Sun Care Milk For Children 100% mineral screen  UVA/UVB 50+

# 693
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 763
Elle-même, каква е цената на слънцезащитния продукт и колко мл е?

# 694
  • Мнения: 557

          Heart Eyes Flutter Heart Eyes

                           

# 695
  • София
  • Мнения: 1 611
Лита, аз съм много зле с цените  Blush Мисля, че 65 лв. (ако не е толкова, по-късно ще се коригирам) за 150 мл.

# 696
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 763
Благодаря!  Hug

# 697
  • София
  • Мнения: 9 483
DELAROM WHITE CLAY MASK


DELAROM Face Lifting Serum

# 698
# 699
  • Мнения: X
CLARINS Hydra Quench Cream Mask Dehydrated Skin

# 700
# 701
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Алекс, маските за очи от тук ли са, че аз поръчах за проба от Щатите, че тук не знаеха кога ще ги има?  newsm78

# 702
  • Мнения: 2 188
Алекс, маските за очи от тук ли са, че аз поръчах за проба от Щатите, че тук не знаеха кога ще ги има?  newsm78
.

Да, снощи си взех тази с роза, но не разбрах дали има от другите видове. Мисля, че беше 8 лв.

# 703
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Мерси.  Hug

# 704
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
И в Леро имаше тестери Peace

  bouquet



Yves Rocher Jardins du monde Orange

Общи условия

Активация на акаунт