въпрос за кредити?

  • 4 397
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Може и в затвора да отидат.

И как ще отидат в затвора?
Ами мой комшия лежа 6 месеца заради кредит в панделата.От него знам,че може да се влезе,но незнам много подробности,а и ми беше неудобно да разпитвам.

# 16
  • Мнения: 607
Може и в затвора да отидат.

И как ще отидат в затвора?
Ами мой комшия лежа 6 месеца заради кредит в панделата.От него знам,че може да се влезе,но незнам много подробности,а и ми беше неудобно да разпитвам.

Ами ако е декларирал някакви неверни дании би могло. Но като цяло не ми се вярва да е лежал по този повод. Няма как да те накажат с лишаване от свобода за такова нещо.

# 17
  • Мнения: 6 292
Абсурд това - за нещо друго е лежал. Ако е в България де. Криминализираните деяния се третират в Наказателния Кодекс, има го в нета, в него няма текст за невръщане на кредити.
Виж, ако е фалшифицирал документи например, включително свързани с кредит - това е друго - това си е престъпление по НК, за такова може да лежи в затвора.

Кирилова, едновременно сме писали и едно и също като смисъл Peace

# 18
  • Мнения: 1 906
Ами мой комшия лежа 6 месеца заради кредит в панделата.От него знам,че може да се влезе,но незнам много подробности,а и ми беше неудобно да разпитвам.

Може да е теглил кредити на чуждо име. Една позната видя такова чудо наскоро, дори не си беше губила личната карта- в нея си беше  Rolling Eyes Някой от някъде има копие на личната и карта и тегли от тези бързите кредити, при това 5-6 пъти  Shocked

# 19
  • Мнения: 127
В никакъв затвор не се ходи за кредити и това с комшията е глупост.

Наказателна отговорност за неизплатени парични задължения се носи ЕДИНСТВЕНО за издръжка.

Измамите са съвсем отделен въпрос.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 224
В никакъв затвор не се ходи за кредити и това с комшията е глупост.

Наказателна отговорност за неизплатени парични задължения се носи ЕДИНСТВЕНО за издръжка.

Измамите са съвсем отделен въпрос.
Аз не си го измислям за комшията.До колкото знам негова братовчетка,живееха тогава в един апартамент му взела личната карта и си изтеглила кредит от негово име и замила в чужбина.А нея много си я бива в измамите,беше се опитала и майка ми да измами.Момчето разбра за станалото като му цъфнаха полицаите на вратата.Но беше минало доста време и сумата станала голяма.Предупредили го че до определен срок не внесе ли парите ще трябва да го приберат.И наистина го пребраха,6 месеца беше в затвора,наскоро го пуснаха.Това е което знам и реших да ви споделя,а не да ме нападате,че си измислям.Нали за това е темата всеки да сподели каквото знае и да го обсъдим.

# 21
  • Мнения: 520
но има ли опасност от затвор или нещо такова?

май сте чели Чарлз Дикенс.
За съжаление вече няма затвор за длъжници.

Никой няма да ги закача, най много писъмца - справка темата за трибуквените събирачи

# 22
  • Мнения: 127
В никакъв затвор не се ходи за кредити и това с комшията е глупост.

Наказателна отговорност за неизплатени парични задължения се носи ЕДИНСТВЕНО за издръжка.

Измамите са съвсем отделен въпрос.
Аз не си го измислям за комшията.До колкото знам негова братовчетка,живееха тогава в един апартамент му взела личната карта и си изтеглила кредит от негово име и замила в чужбина.А нея много си я бива в измамите,беше се опитала и майка ми да измами.Момчето разбра за станалото като му цъфнаха полицаите на вратата.Но беше минало доста време и сумата станала голяма.Предупредили го че до определен срок не внесе ли парите ще трябва да го приберат.И наистина го пребраха,6 месеца беше в затвора,наскоро го пуснаха.Това е което знам и реших да ви споделя,а не да ме нападате,че си измислям.Нали за това е темата всеки да сподели каквото знае и да го обсъдим.

В тинейджърски диалози няма да влизам. Дали ти си измисляш /слабо/, дали пред тебе някой си е измислял /пак слабо/ е все тая. Факта е, че историята е глупост.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Нямам какво да правя и стоя и си измислям,после споделям newsm62 newsm62 newsm62 Удавна съм го минала това време на съчинения.Както и да е .............

Последна редакция: сб, 04 апр 2015, 01:54 от Yana Pencheva

# 24
  • Мнения: 9 991
Нищо не могат да им направят. Дори да се върнат в бг. и да работят, ще им вземат някава част от парите, като им оставят жизнения минимум по закон. Има хора милиони дължат и пак не лежат. Кажи на служителката, че е ...... smile3538

Общи условия

Активация на акаунт