Нашите мамчета чакат да изскочат великденско-АПРИЛски зайчета! - Тема 20

  • 33 186
  • 766
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 11 802
  Момичета,в 6.15 се роди Калоян.3050,48см.Шанс за нормално раждане не сме имали заради мн къса пъпна връв и глава мн високо.И двамата сме добре.Ще разказвам,беше интересно.


Ах тия Калояновци с високо вдигнати глави! Да ви е честит и мноооого да ви радва! В реанимация ли си? Хайде като можеш ми пиши да кажеш как е минало!

Алис честита Ивайла!

Встоилова честита Теодора!

Ро3и дано да стане със силиконовите, аз нещо и с тях не св справих

Много бебета много чудо днес!

# 721
  • София
  • Мнения: 2 511
Swampi, alis, беавоооооо бравооооо ето че събрахме отбор за белот/народна топка!!!
Леле, колко яко!!!

# 722
  • Мнения: 296
Браво,момичета! Честити бебчета и на Alis и на Swampi - живи,здрави и усмихнати да сте всички! Аз се притесних вече - останахме много малко неродили  Sad

# 723
  • Мнения: 606
Рози - Честито! Жива и здрава бебка! По-добре епизиотомия  отколкото разкъсана или секцио Wink Аз вече почти не усещам шевовете  Peace
vstoilova - Честито! ДА жи в здрава и усмиханта Теодора!
swampi - Честито! Да ви е жив и здрав Калоян!
ALIS - Честито! Жива, здрава и силна Ивайла!

Купих шезлонг но утре ще го изпера да го пробваме, има достатъчно легнало положение. Ние и без това на позиционер под наклон спим и лежим. Поне се овладява така повръщането...

Последна редакция: чт, 16 апр 2015, 21:30 от welinity

# 724
  • Мнения: 2 926
Здравейте, аз вече официално си преносвам.
Днес ходих на тонове - идеални.
Признаци - нямам.
Разбира се, изнервям се и не за това, че преносвам, а защото мъжа ми си е тук до около 10-ти май, после оставам сама с две деца.За това ми се искаше да родя на време и той максимално да ми помогне.Но за съжаление, нещата не винаги се случват както ги искаме.  Sad

Някой питаше за чая от малини - аз започвам втора опаковка, но при мен предизвиква контракции.Когато спра и не го пия, контракциите спират.

# 725
  • Мнения: 479
Честито на новите мами, ако съм пропуснала!  Hug
Аз да се оплача и тук, два дни след термин, перфектни тонове и никакви признаци за раждане. Тази наша инатка не спира да се мести, и то доста болезнено за мен. Вече започва да ми писва, а като стоя права или вървя постоянно ми се ходи до WC-то и то разкарването е за 2-3 капки.
Благородно завиждам на всички, които вече си гушкат бебоците.  Hug

# 726
  • Мнения: 61
Момичета  Hug Heart Eyes

Честито на всички мами сдобили се с бебенца вече   Hug

Днес и вчера сме с беболинка  почти по цял ден на вън, прибираме се само за обедния сън и после пак навън. Да се надяваме, че от тук нататък времето ще е все толкова хубаво.

  

# 727
  • Мнения: 82
Честито на всички нови мами, да са ви живи и здрави дечицата!  Hug  bouquet  bouquet

# 728
  • Мнения: 186
Добро утро и честити бебета  на swampi и ALIS!!!!

# 729
  • Мнения: 70
Карамел, Моника и аз съм с преносване и почти никави симптоми. Разхождам се, по скоро правя кръгчета около блока, че и аз по-често посещавам wc-to. Вие всеки ден ли ходите на тонове? Аз последно бях на 15.04. /предполагаем термин 14/ Защото мен док. ме вика в понеделник, ако дотогава не съм родила и във вторник в болница.

Последна редакция: пт, 17 апр 2015, 09:11 от mimasbg

# 730
  • Мнения: 38
Здравейте скъпи момичета , отдавна не съм ви чела и писала , че улисана от грижи по малката все не намирам свободно време !
Честито на новообербилите се майки , пожелавам на тях и на беборанчетата , здраве , щастие и много поводи за гордост и усмивки!
Ииии такааа , отчет за нас , 9 дни след раждането се чувстваме добре , имам си достатъчно кърма още от болницата тя си засука добре , гледам на 3-4 часа да я събуждам да яде , но тя обикновено сама се буди и си иска. Доизцеждам и складилам , че нищо не се знае. От другата седмица имаме разрешение от педито за разходка на вън , иначе до сега за по 10-15 минутки на терасата излизаме. Мен друго ме притесни, вчера докато я преобличах забелязах , че на лявата и ръчичка от горната страна на свивката и е излязло топче , което е твърдо не много голямо и леко червено. Веднага звъннах на педито , тя каза да не се притеснявам , вероятно е мастна тъкан , че не е спешна във вторник да я доведем да види. Аз звъннах и в болницата да попитам къде им бият ваксините , да не би да е реакция от някоя от тях , но те казаха , че там нищо не са и правили , само в крачето и на рамото. До вторник ще умра от притеснение , според вас от какво може да и е ?
Иначе аз съм добре , вчера ми свалиха конците , мислех ,че ще боли но напротив даже на първите 2-3 ми стана приятно , при ваденето ме почеса , че яко ме сърби целия белег , това вило добър знак , значи заздравявало.
Слънчев и усмихнат ден на всички.

# 731
  • Мнения: 200
Ех бре, голямо бебераждане, голямо чудо!   Hug Hug Hug

Аз кога съм?  Crossing Arms

Карамел и аз се надявах по-рано, защото ММ 2 пъти отлага командировка и се моля да е преди това, а ако взема та си мина термина ще се стискам да се върне. Ама то нас кой ли ни пита, дет' викаш какво искаме? Когато шефчето реши - тогава. Имам един малинов чай у нас, да взема да си направя, а?  Whistling Whistling

welinity, дай да го видим този шезлонг.  Heart Eyes

# 732
  • Мнения: 479
Добро утро!  bouquet
Мен ме викат през ден на тонове, но нищо не ми казаха до кога ще ме чакат. Но днес се събудих с болки в кръста и корема(на моменти ме отпуска)и пролив. Та мисля, да изчакам още малко и ако продължава така да ходя към болницата.

# 733
  • Мнения: 487
Ехааа да са много здравички и да ви слушкат и Вики,Теди,Калоян и Ивайла.
Ние май на 15 и 16 ще правим форумски рожденни дни.
Мони ,не бързай за болницата.Изчакай контракциите да се регулират ,защото е гадно да висиш в болницата и да чакаш.
Аз пък имам перипетии с кърменето.Засука си супер,явно коластрата и стига,но постоянно виси на гърдата.Иначе не може да заспи и започва да си лапа юмруците.Така ли да продължа и днес.?

# 734
  • София
  • Мнения: 264
Добро утро,
Честито на новите бебчета, вчера голям бебевалеж наистина Simple Smile
Аз вчера имах много странен ден. Малкия от 5 следобяд до полунощ ми вися през час на гърдите и почти не е спал, а сучеше нормално, чуваше се че гълта. Но, много кофти се е научил като приключи не отпуска, а запопва да мляска и да ми дъвче гърдите и ако не успея да му отворя бързо устата направо така ме сдъвква, че ми се реве. Накрая към 12 вече не издържах и му дадох малко АМ. После се събуди чак след 4 часа и беше спокоен, сука нормално и заспа. Сега ще видим днес как ще е.

Цвети, за толко малко бебче е нормално през час да е на гърда. Даже е добре, че търси и засуква. Митето понеже му даваха в болницата шише и не търсеше и съответно все още имаме проблеми със засукването.

И още нещо да ви се оплача, все още не са ми превели 45 дневния болничен. Заведен е в НОИ на 18ти март и още стои със статус обработва се Sad

Общи условия

Активация на акаунт