Боядисваме Великденски яйца в очакване на ЮНСКИ слънчеви деца. - тема 11

  • 37 011
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 955
Тази сутрин в 2.23 със спешно секцио се роди малкото ми мишле Михаела -2.320/44 ако съм разбрала правилно. Сега е в кувиоз, но не знам подробности. Аз съм добре за сега. Плача и от щастие и от протеснение. За това, че не успях да я задържа още малко...

# 736
  • София
  • Мнения: 2 660
Честито Елл, пожелавам ти скоро да плачеш само от щастие! Бързо възстановяване на теб и още по-бързо наваксване на Михаела. Всички да сте живи и здрави и скоро да сте в къщи.

П.П. Аз отивам на работа...

# 737
  • София
  • Мнения: 48
Елл, мамиии, и аз се разплаках от вълнение… Честита ви малка сладка принцеса!!!  bouquet   Hug Да ви е живичка и здравичка, много да ви слушка и радва!!!!  Heart Eyes  Няма да се притесняваш, всичко ще е наред!!! Стискам палци Господ да ви пази и закриля! Praynig Мисли си само за хубави неща! Просто малкото мишле е решило, че по-рано иска да е в прегръдките на мама  newsm32  Heart Eyes Бързо възстановяване! Да пишеш като имаш време и възможност  Hug

# 738
  • athina
  • Мнения: 524
ЧЕСТИТА ТИ МИХАЕЛА ЕЛЛЕ-да ти е жива и здрава,много да ви радва и бързо да натдава.Не се притеснявай не е чак толкова малка просто се презастраховат защото все пак се води бебе родено в 8-ми месец.Много прегръдки и целувки и от тук на татък сълзи само от щастие.БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!!!

# 739
  • София
  • Мнения: 65
Ехааааааааа!!! Имаме си първото бебе в темата!! Elle, да ви е жива и здрава и много да я слушате!!  baby_neutral А на теб бързо възстановяване!! : )

# 740
  • София
  • Мнения: 672
Ellle, честито ти бебче! Heart Eyes  Да ви е жива и здрава и да наваксва бързо с килограмите.  А на теб бързо възстановяване и само положителни емоции : )
Започва се бебе валежа и в нашата тема!

# 741
  • Мнения: 10
Честито бебче Елл. Да е жива и здрава душичката Михаела и много скоро да си се прегръщате и гледате. Бързо възстановяване на теб.

# 742
  • Мнения: 32
Ellle, Честита ти радост !!!  bouquet Да е жива и здрава  малката принцеса и много да Ви радва . На мама бързо възстановяване, и да пишеш как си . 
Момичета имаме си вече талисманче на групата . Оххх.. толкова се развълнувах че забравих какво друго ще ви пиша , започва се бебе валежа и в нашата тема !!!
Ние започваме с ремонта а на вас успешна , усмихната и позитивна нова седмица

# 743
  • София
  • Мнения: 65
Относно бебе валежа... Кои ще са вестителки, че и такива ни трябват  baby_neutral

# 744
  • Мнения: 2 286
Ел, честита радост Михаела! Да расте здрава, усмихната и да ви носи много щастие!
На теб бързо възстановяване и дано скоро всички сте си вкъщи Heart Eyes Heart Eyes

Моята бебка как се е закрОтила от вчера. Току побутне и пак кротува.
Снощи заспах в 1:30, в 6 маца щурмувала гардероба. Падат разни работи, други издават странни звуци Crazy Crazy , заспах почти веднага и в 7:20 съседите ме събудиха #Crazy . Съседката нов любовник ли си има или им се е разтракало леглото, не знам, но правят секс само събота и неделя между 7 и 8. Разбира се, няма как да се кача и да кажа "моля, пазете тишина" Joy , особена на фона на предстоящия създател на шум Laughing , но е много неприятно 2 дни да не ставаш по задължение и да те събуждат.

Деси, дано в училището всичко мине по план. Докога са записванията?
Муун Чери, успех с ремонта! Бързо и леко да го завършите.
Сонита, аз и Деси сме се обявили, пишете ни на лично съобщение, за да си разменим телефонните номера. (според това коя весителка си си избрала)
аИнат, и на мен ми покапе от някоя от гърдите, но е капка-две. Нормално е. Деси, спокойно, това, че не капе/ изтича, не значи, че няма. Flutter

Лека седмица, момичета Hug

# 745
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Ellle, честито! Добре дошла на малката Михаела! Нека да е здрава и засмяна! Ellle, изобщо не се притеснявай, малакта госпожица е с перфектни мерки! Детето си е преценило кога трябва да се яви на този свят  Heart Eyes

# 746
  • Мнения: 133
Ellle честита радост! Не се притеснявай, важното е че сте добре! Оттук нататък само щастливи дни! Много се радвам за първото ни бебенце в групата,че не знам и аз какво да напиша повече, съвсем се ошашавих!

# 747
  • Мнения: 636
ELLE  честито и тук бързо да се възстановяваш и с беба бързо да ви изпишат и да си ходите в къщи.
Моят малък мъж вчера такова ритане такова чудо  а е много кротък напоследък викам си сигурно ще раждам , защото моя позната преди да роди същият ден каза , че бебетат и много я ритали  и след цяла сутрин ритане и изтекоха водите следобяд . Ама не нещо се е бонтувал само младежа . Днес съм на ЖК.
И да се похваля от днес съм в 9ти месец 36та седмица 0дни съм днес и съм много щастлива  Heart Eyes

# 748
  • Мнения: 268
Честита радост, Еллле!!! Да ти е много, много здрава, да е първа във всичко и да постига всичко с лекота. Ще разкажеш после как е било и е минало всичко. Сега си почивай. Много ти се радваме и ви изпращаме положителна енергия.  Heart Eyes

# 749
  • Мнения: 309
Ел, честито детенце!!!  Hug Hug Hug Да ви е жива и здрава Михаела и много радост да ви носи  Hug
И аз мисля, че бебенцето си е съвсем добре - все пак почти си беше влязло в 9-тия месец. Дано всичко да е на ред и бързо да я извадят от кувиоза, за да можете да се гушкате! А на теб пожелавам много бързо възстановяване и притесненията да остават зад гърба ти!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт