Как да изпратя пратка до чужбина?

  • 13 450
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 109
Вече се успкоих - проследяването работи. Късно снощи са я изпратили за чужбина и сега би трябвало да продължи проследяването от Руските пощи но да видим.

# 61
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Браво, и да кажеш като пристигне. Аз като пращам винаги ми дават бележка с номер, но мога да проследявам само препоръчани пратки, обикновените съм им пробвала номера и след два, пет, десет дни, казва ми, че номера е грешен, затова само препоръчано пращам.

# 62
  • Мнения: 109
Да, ще кажа когато пристигне. За сега още няма инфо при Руските пощи, но и не съм сигурен за колко време горе-долу стига до тях. Препоръчана пратка с предимство е и интересното е, че според тракинга още на същата вечер когато я изпратих е опакована в чувал и изпратена извън България.
А при руснаците ако отиде на митницата това дали ще се отрази някъде, за да знаем какво става?
За сега съм спокоен... вече ще видим за колко време ще стигне и в какво състояние.

# 63
  • Мнения: 109
Някой може ли да обясни какво значи това:
Цитат
Таможенное оформление - Выпущено таможней

# 64
  • Мнения: X
Пратката е минала през митницата  Peace

Сега ще премине през център за международен обмен, сортировъчен център и оттам вече  трябва да попадне в пощата на твоя човек  Peace

Скрит текст:

# 65
  • Мнения: 109
Пратката е минала през митницата  Peace

Сега ще премине през център за международен обмен, сортировъчен център и оттам вече  трябва да попадне в пощата на твоя човек  Peace

Скрит текст:
Благодаря! Simple Smile

# 66
  • Мнения: 109
Вчера човека си получи пратката успешно. Като цяло повече се забави на руска територия от колкото по пътя. Simple Smile

# 67
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Супер, значи всичко е минало добре Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт