Име за момиче с буквата "Е"!

  • 12 174
  • 129
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 259
В групата на малкия има три Елеонори и на всички им казват по фамилия  Laughing
Нееее, това не може да е истина! Кажи, че се щегуваш  Joy
Три Елеонори!!! Мислех, че това е най-рядко използваното име, с което просто няма шанс да се попадне на адашче!

# 106
  • София
  • Мнения: 18 699
Сериозно няма шега Peace

# 107
  • Варна
  • Мнения: 1 224
И аз си мислих,че е рядко срещано. Grinning

# 108
  • Мнения: 5 259
Ами то си е рядко срещано, явно при тях се е получило някакво съвпадение. Сигурно са всички три Елеонори в целия град!

# 109
  • София
  • Мнения: 18 699
Града е София,силно се съмнявам да е съвпадение. LaughingА и трима Кристияновци забравих. Joy

# 110
  • Мнения: 11 747
И аз срещам Елеонори при малките деца, има го. Иначе Ленче - не, но Лени - да.

# 111
  • Мнения: 5
Определено Елеонора или Елина .......... Елеонора няма имен ден .... Измислица е на някой , че на умопобърканите майка и син ( елена и константин) , Елеонора има имен ден !

# 112
  • Мнения: 3 120
Определено Елеонора или Елина .......... Елеонора няма имен ден .... Измислица е на някой , че на умопобърканите майка и син ( елена и константин) , Елеонора има имен ден !

 newsm78

# 113
  • Мнения: 5 259
Това изречение беше много смислено  Joy

Елеонора няма имен ден, предвид от къде произхожда (писала съм подробно в друга тема, където го обсъждахме). Няма светица на име Елеонора и името по никакъв начин не е свързано с християнството.

А малки Елеонори аз не съм срещала. Прегледах имената в Родени през 2015 и от всички месеци само през май се срещаше това име. Едва ли и в топ 1000 може да се класира.

# 114
  • Мнения: 11 747
В списъка за яслите във Варна има 3-4. Аз познавам една, която не кандидатства за ясла, тя е и вече на 3г. Мислех, че е по- често срещано, но все пак в топ 1000 сигурно ще влезе  Laughing

# 115
  • Мнения: 1 196
Елеонора - много ми харесва Heart Eyes, на галено Ели или Нора..,докато Елена - всички ще и казват Ленчеее... - не ми харесва...

# 116
  • Мнения: 1 441
Аз пък познавам десетина Елени (малки и големи) и на никоя не й викат Ленче - всичките са Ели или Елена. Така че няма гаранция, че ще я Ленчосват.  Peace

# 117
  • Мнения: 1 196
Аз пък познавам десетина Елени (малки и големи) и на никоя не й викат Ленче - всичките са Ели или Елена. Така че няма гаранция, че ще я Ленчосват.  Peace
Е гаранция няма за нищо - никога... Mr. Green
А трите Ленчета където ги познавам ги ,,Ленчосват,, на макс.. Mr. Green
Иначе дали в училище ще има други Елени или Елеонори - божа работа..,независимо колко често срещано или рядко е името... Wink Wink Wink

# 118
  • Мнения: 46
Галено на Елена, може също да бъде Лена,което на мен ми харесва много.

# 119

Общи условия

Активация на акаунт