Инспирирано от аватара на Бу

  • 7 548
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 121
Ани, не вярвам това да е тортата за детския празник, май ще празнувате РД на таткото, а Mr. Green
Crazy Него вече го празнувахме с торта "Йогурт". Ама ще намерим повод, ти не бери грижа...  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 2 210
ЕЕЕЕ, Хап4ице страшна си!!!
Как да не познае Телеца чревоугодник в теб 4овек? Laughing Laughing Laughing
И супер обяснение, ако вземеш така да илюстрираш и останалите си "бестселъри" рецепти, цена няма да имаш  Wink Wink
(Аз особено имам нужда от тези за питките и пр. неща с месене)

# 17
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
А  на мен ми се иска той да ме изненада с някоя подбна мръснишка торта.....ама такава дет' на мен ще ми достави удовлствие..... smile3508

# 18
  • Мнения: 6 243
ЕЕЕЕ, Хап4ице страшна си!!!
Как да не познае Телеца чревоугодник в теб 4овек? Laughing Laughing Laughing
И супер обяснение, ако вземеш така да илюстрираш и останалите си "бестселъри" рецепти, цена няма да имаш  Wink Wink
(Аз особено имам нужда от тези за питките и пр. неща с месене)
Само се обади какво ще правиш и ида с обясненията  Grinning

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 382
Обяснете, моля, за тези бонбони? От два или три часа прелиствам теми, ровя нета и се прехласвам по глазури и украси, но още не мога да разбера, кои са тези маршма-ннам-какво-си бонбони? От някаква снимка, която изрових останах с впечатление, че това са онези дунапренените бонбонки. Те ли са?   Rolling Eyes

# 20
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Кенга, точно те са - дунапренените бонбонки!  Grinning

Хапке, аз изказах вече възхищението си в другият сайт, но да ти изръкопляскам и тук!   bouquet smile3501 newsm51

# 21
  • Мнения: 4 371
.....................................................
Не виждам снимките, а определено ме заинтригува Crazy

# 22
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Дуци, иди на линка, който е дала Хапка - там са снимките!

# 23
  • Мнения: 4 371
Видях ги, благодаря  Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 2 019
Искам да попитам, такъв вид торти могат ли вътре да се напълнят с ред крем, ред рулца или бешкоти примерно, или е задължително парфен крем?

# 25
  • София
  • Мнения: 6 743
Искам да попитам, такъв вид торти могат ли вътре да се напълнят с ред крем, ред рулца или бешкоти примерно, или е задължително парфен крем?
Шоши, според мен може да направи двете полукълба същите както са на онази торта - кукла която си решила да правиш на Мартина за РДто  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 1 121
Абе какви са тия дунапрени, кви 5 леа! Само внасяте смут тука! Я дайте барем една марка!

# 27
  • Мнения: 5 873
Абе какви са тия дунапрени, кви 5 леа! Само внасяте смут тука! Я дайте барем една марка!
И аз съм в чуденка! newsm78Тука такова нещо не мога да намеря! SickПитам за бонбони "Маршмелоуз"-те ме гледат и мигат. #2gunfireСочат ми желирани мозъци и други дивотии,ама туй дет ми трябва-не!
Има едни с мечета"Харибо",ама те стават ли ,не стават ли... newsm78
Иначе, Сладка Хапка спомена ,че тези бонбони ги имало в OMV-бензиностанциите...
Айде,свиркайте за повече подробности. Praynig

# 28
  • София
  • Мнения: 2 019
Ани, аз не намерих точно от дунапренените бонбони, а взех едни желатинови, като червейчета, покрити със захар, казват се stabchen. В пакета имаше червени жълти и оранжави. Разтопих червените да пробвам дали ще се получи нещо, добавих пудра захар на око докато стане възможно за моделиране и до сега съм се занимавала с фигурки. Направих чудни розички, панделки за роклята (ще правя торта Барби) и бюстието, което даже залепих за куклата.
Дамаянти, аз точно за тази торта питам и тя е с такъв крем.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 258
Ани, "дунапренените" бонбони (има на Харибо, сигурно и на други марки) са като желираните мечета и червейчета, но са квадратни, обикновено бяло и розово, и не е желирано, ами стои точно като дунапрен и много сладки. Дано да ми разбра обясненията. Confused

Общи условия

Активация на акаунт