Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 69

  • 34 099
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Утро и от мен!!!
Днес май няма да се тренира, дори и лежерно.
Обаче! Сутринта ММ се качи на кантара, а аз реших да не се правя на ударена и приятно разсеяна, та и аз се качих. Безумно е, последната седмица се качвам по- често, отколкото през цялата минала година взета накуп  Mr. Green  Нооооооооо! Съм още надолу!  bowuu Яко вода се източва, ще взема да се дехидратирам най- накрая  Joy Joy Joy
Та това е моят отчет за днес. Сега започвам да чистя, а през деня и бая други задачки си имам.

# 61
  • Мнения: 817
главоболие, нещо,което 40 години не съм знаела какво е.
Благословена си, Любче. Напоследък тялото ми силно се противи на идеята да спя повече от 8-9 часа. Направя ли го - главоболието ми е в кърпа вързано.
Вчерашната тренировка я правих тип "Боди бийст", по-тежичко и сега се чувствам изморена. Мисля днес да правя корем, стреч и тогава да почивам.
Отчет: https://www.youtube.com/watch?v=q6NIWNnvOK0 + UFC Fit Stretch flex.

# 62
  • Мнения: 1 003
Day 1  от 30 days of yoga нс Ейдриън. Сутрин ще правя йога с вечер ще си тренирам с Джилиян .

# 63
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Добро утро  Crazy

Тъпият вирус ме вкара в тоалетната сутринта и закъснях за тренировка. Затова от4итам скромно 6 км и малко клекове и суингове.

Сега пък и еднат ами сливица ме боли  Crazy, просто съм картинка и 4удо  Tired

# 64
  • Мнения: 5 405
Да ви развеселя малко - с МП в неделя правихме Боб Харпър и преди края имаше МТ на задно бедро  Joy
В понеделник му пуснах пирамидалната горна част на Джаки. Вчера правихме кардиото на Руми. Ей сега идва при мен и: "Днес никва тренировка! Само да си посмяла! Ти си тренирай, ама мен не ме занимавай!  NaughtyJoy Joy Joy
Ааааамаха, и после ще ни викат на тренировките женски, може да си уморим мъжете с тях  Mr. Green Flutter Crazy Grinning

# 65
  • Мнения: 596
Хаха Мери и ММ ми се смее как скачам " на въже" без въже и само пуфтя, ама съм сигурна, че и пет минутки няма да издържи на моето темпо. Голямо ми е дърво и ми обяснява как само във фитнес имало смисъл да тренира, за това е пуснал шкембенце хахаха
Аз пък снощи си правя маски на лицето и сложих в една активен въглен и се сещате каква черничка станах и влиза той и от вратата ми говори нещо и аз му викам "пА!" И той уж само се засмя, ама забрави за какво говореше хахаха

Аз нещо също съм си прецакала коленете вчера. Предполагах, че може да стане така, че имаше доста шантави упражнения и явно техниката ми нещо нев била читава... Днес ще гледам нвщо по-лекичко да тренирам

# 66
  • Мнения: 5 405
Хаха Мери и ММ ми се смее как скачам " на въже" без въже и само пуфтя, ама съм сигурна, че и пет минутки няма да издържи на моето темпо. Голямо ми е дърво и ми обяснява как само във фитнес имало смисъл да тренира, за това е пуснал шкембенце хахаха
И после нямаме и половината на техните резултати за една седмица с наще тренировки! Егати и физиката и биология и химията и нечестното! Чак не знам каква емотиконка да сложа! Ядосах сА!


Аз пък снощи си правя маски на лицето и сложих в една активен въглен и се сещате каква черничка станах и влиза той и от вратата ми говори нещо и аз му викам "пА!" И той уж само се засмя, ама забрави за какво говореше хахаха
Joy Joy Joy

И на "Преди обед" по бтв сА ядосах! Сега и домашните яйца били опасни, моля ви се! Трябвало да се регистрират нам си къде си и да се държат на нам си ква си температура, божееееее  ooooh! Малко ми остава да се храня със Слънце! Да знаете...  Naughty

# 67
  • Мнения: 596
Относно домашните яйца, скоро щяхме сериозно да се натровим. Свеки ни ги беше донесла, дядото за нас ги пазел, счупих три, брей като ме лъхна онази миризма на развалено, изхвърлих ги. Счупих още едно-същата работа, накрая ги тествах всички в студена вода и повечето изплуваха и направо хвърлих. Купешките винаги ги тествам във вода, ама защо такова доверие имах на тези домашни, не знам...
То май излиза, че трябва само с люцерна да се храним Grinning

ММ никакви резултати няма да направи, щото нямаме пари нито за фитнес, нито за протеини, пък без тези неща нищо не ставало и избира "нищо" пред "малко". Този лост, дето виси, само децата се кесят на него, като им угоди на акъла...после и мене ме карат ама "мама е сличка и я боли кръста, само тати може" хахаха

# 68
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
Хаха Мери и ММ ми се смее как скачам " на въже" без въже и само пуфтя, ама съм сигурна, че и пет минутки няма да издържи на моето темпо.
И при мен е същото!  Mr. Green Ама аз вече се заключвам в стаята на голямото дете и така никой не ме безпокои и наблюдава. Laughing
Отчитам Кардио 3 тази сутрин. И на 25-тата минута ми звънна служебния телефон... #Cussing out...хвърлих един поглед с идеята, че няма да вдигна, но беше шефката...Пита ме нещо, отговорих едносрично, пожелахме си приятен ден...какво си е помислила по дишането ми - не знам! Mr. Green Ама ми попрецака кардиото, въпреки че си го продължих! #Cussing out

# 69
  • UK
  • Мнения: 600
Добро утро, отчитам зелено смути за закуска, 10 мин кардио от Дъ Бигест Лузър и 10 мин йога и вече сме на летището! Весели празници, момичета и повече усмивки! :* Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1 148
Отчитам Bob Harper - Beginner`s Weight Loss Transformation  Crazy Има още какво да се желае от лицевите ми опори и планкове, ноо много ми хареса тренировката.

МП беше голям фитнес маниак. Още от 9ти 10ти клас е тръгнал по фитнес зали и като се взехме направо ме изумяваше с неговото трениране и хранене под час. Сега започна да разрежда фитнеса и започна да играе футбол редовно, да плува и чат пат да ходи в залата.Научих го да си хапва и сладко  Mr. Green, но пак е в чудесна форма. Много ме дразни как супер лесно му се получават нещата, а аз  Crossing Arms
Иначе не мога да се оплача, много ме подкрепя в моите тренировки и дори когато си е вкъщи, тренира с мен и ме наблюдава дали правилно изпълнявам упражненията. Миналия месец ми купи L-carnitine,  сега мисля да си изпрося и протеин.

# 71
  • София
  • Мнения: 10 858
Отчет: 17/ 90 ДП - ниво 3
Поздрави на всички и хубав ден  Hug

# 72
  • Мнения: 546
Така са мъжете - с нищо и никакви усилия постигат в пъти по-големи резултати. И моят мъж е така. Само сладкото да спре и за седмица-две е показал плочките от младежките години. А аз един ден да прекаля, източвам вода цяла седмица после  #Cussing out
Дрийми, приятна почивка и не го мисли яденето. Наслади й се  Wink
Вчера бяхме с голямата ми дъщеря в болница. Уж за дребно нещо, но не ни пуснаха. Наложи се да нощуваме там, та се разминах с тренировката. Но пък с яденето съм бетон  Simple Smile Довечера ще наваксам и с останалото.

# 73
  • Мнения: 69
Записвам се и аз с ден 87 от 90 ДП. Утрешната тренировка е 90 мин, и сигурно ще я направя само 1 кръг , няма да имам толкова време , освен ако не си легна тази вечер в 10 а не в 11.30 както обикновенно. Аз и без това в последно време се чувствам отпаднала и изморена, но чакам почивните дни за да се наспя и да "позаредя" за пореден път.
Имам въпрос.Понеже свършвам тази седмица 90ДП , много ми се иска да почна някаква програма насочена към корема. Та за това питам някой правил ли е  6 weeks 6 pakcs  и има ли ефект ,( питам за нея ,защото знам само това за "коремна" програма). Ако някой има други изпитани тренировки за корем да каже. Проблемът ми  е в следствие на 9 месечното износване на 2 бебета, "талията" ми е 2-3 см .по-малка от ханша Laughing  В повечето случаи като си го гледам  забелязвам ,че горната част , над пъпа , е по изпъкнала от долната. Имам естествено слой мазнини и мнооого отпусната кожа ,но си се вижда ,че това отдолу трябва да се прибере.А имам и малка диастаза ,беше по-голяма но вече е само около1-1,5см.Ми това е моят проблем и питането ми .Благодаря предварително!

# 74
  • Мнения: 817
някой правил ли е  6 weeks 6 pakcs  и има ли ефект ,( питам за нея ,защото знам само това за "коремна" програма).
Аз съм я правила. Прилично натоварва раменете, има доста кардио - бърпита, катерачи. Има клекове, мостове, напади. За мен имаше ефект, на какво се е дължал - до голяма степен може би на постоянството.  По-голям ефект обаче постихнах с UFC Fit, там тренировката за корем е една и е 20-минутна. В Бодибийст има 10-минутна за корем, като част от останалите тренировки завършват с 1 minute abs. Фитнесблендер имат за талия и корем много добро видео https://www.youtube.com/watch?v=Z-A1zl8Laes. Най-натоварваща ми се струва тази, която ще правя днес, наистина все едно ми се възпламеняват мускулите, просто движенията да други и тялото ми не се е адаптирало. Мисълта ми е, че може да ти доскучее ако тренираш 5 дни в седмицата в продължение на 3 седмици всяка част едно и също. Може да се ползва 1-2 дни в седмицата.

Последна редакция: ср, 08 апр 2015, 13:22 от Lidsy

Общи условия

Активация на акаунт