Пелени и гащички за многократна употреба - 17

  • 132 087
  • 749
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 933
Блубери имат чудесни пелени всичко в 1 и то точно за новородени.

# 211
  • Мнения: 3 331
За тези ли става въпрос: http://www.peleni.bg/index.php?route=product/product&path=13 … mp;product_id=291
Защото това са вътрешни пелени, а не всичко в 1 newsm78

# 212
  • Мнения: 1 933
Не. Тези имам предвид. Не знам дали някой внася такива в Бг. Поръчката от Англия не разбирам защо изглежда сложна. Аз ползвам точно тези пелени заедно с няколко джоба блубери мини и съм безкрайно доволна. Дъщеря ми е на 5 месеца вече и все още тях ползваме.

# 213
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
И трите изброени марки от теб имат пелени за новородени, но за съжаление не се внасят у нас.
Pop-in newborn
Totsbots teeny fit

В общи линии тук почти не се внасят пелени за новородени и изборът е страшно ограничен.

# 214
  • София
  • Мнения: 860
А защо не от тези one-size? Не съм чела цялата тема, извинявам се, ако сте обсъждали въпроса.
Аз ползвам Fuzzi Bunz One Size и съм много доволна, и второто бебе е с тях и ги намирам за изключително удачни. Баткото ги носи от новороден, докато не почна да ходи на гърне около 2 годишен. Регулират се много хитро и с ластици, и с копчета.
Само че са тип джоб, май не е точно за каквото пита авторката.

# 215
  • Мнения: 1 080
http://old.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=12193&cat=176
Тези нали са всичко в едно? Аз само ги разглеждам, не съм ползвала и нямам идея кои са хубави.

# 216
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Миосолото са на едно от първите места в личната ми класация.  Simple Smile

N_S_O универсалният размер не пасва на всяко новородено. В доста случай детето трябва да стане поне на 3 месеца, за да може да се ползват тези пелени.

# 217
  • Мнения: 1 080
kalei, мен Миософт повече ме привличат, но дори не мога да реша да ползвам ли такива пелени. Ти имаш ли впечатления от двата модела?

# 218
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Миософт не съм ползвала. До колкото знам и те са доста добри.

# 219
  • София
  • Мнения: 860
Да, може би ако са мънички бебоците, универсалният размер ще им е голям. Като се свият пелените, стават доста тумбести дупетата  newsm78
Моите бяха едрички и двамата и им бяха добре. Но пък ти в последния месец вече можеш да се ориентираш колко ще е голямо бебето.

Миосолото гледам, че те са One size?

Имам и един чифт с велкро, обаче не съм много доволна - лепенките се залепват за всичко в пералнята и се напълват с пухчета. Те са с бамбукови подложки, които обаче много бавно съхнат. Само марката не помня каква беше.

# 220
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Едноразмерни са Миосолото.

Аз проблемът с велкро, което не залепва добре за защитната лента по време на пране го реших с торби за пране. 
Иначе конкретно Миосоло нямат такъв проблем (поне при мен).

# 221
  • Мнения: 1 080
Миософт не съм ползвала. До колкото знам и те са доста добри.
Аз понеже от финансова гледна точка сега ги оглеждам и ми се струва, че  с хубави гащи и повече подложки ще е по-изгодно  Grinning

# 222
  • София
  • Мнения: 860
Първоначалното купуване е голям удар по портфейла, ма постепенно се избиват парите, особено с второ дете.
Иначе ако сменяш редовно, примерно през 3 ч (ако не е наакан, разбира се), дори по-евтините не пускат. По-добре е според мен повече чифтове, може и не от най-скъпите  Laughing
Моите са тип джоб, така че сменям и гащите, и подложките.
А може и да купиш няколко вида и да видиш кои са най-удобни за твоето бебе, после да накупиш още от тях.

# 223
  • Мнения: X
От финансова гледна точка най-практични са хубавите кавъри с прифолди, тензух или обикновени пелени. Стават и за по-големи деца.

# 224
  • Мнения: 1 080
Първоначалното купуване е голям удар по портфейла, ма постепенно се избиват парите, особено с второ дете.
Иначе ако сменяш редовно, примерно през 3 ч (ако не е наакан, разбира се), дори по-евтините не пускат. По-добре е според мен повече чифтове, може и не от най-скъпите  Laughing
Моите са тип джоб, така че сменям и гащите, и подложките.
А може и да купиш няколко вида и да видиш кои са най-удобни за твоето бебе, после да накупиш още от тях.
Ами не ми харесват тия джобове, че са от изкуствени материи, предимно микрофибър гледам. То може и да не пречи, но аз като на себе си не слагам изкуствени, как да сложа на детенце? Или има някакви естествени подложки, които да разделят кожата от памперса?

Общи условия

Активация на акаунт