Женени от пръв поглед - 4

  • 51 317
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 057
Запис,благодаря за забавната тема,това ни е нужно в този живот,малко смях  bouquet
Ама Гериту наистина много странен цвят,нито е рижава нито е кестенява,оправи я малко,нали сме с претенции за добър  външен вид

# 16
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Ми тогава въпросът да е: Наката ли беше сефтето на Тониту?
Тук дори можем и да наддаваме. Накрая ще ѝ пиша у фейсбуко да разберем. ppp

# 17
  • Мнения: 2 558
Къде има линк към профила й във ФБ?

# 18
  • София
  • Мнения: 5 499
А защо да не може да се коментира външния вид!? newsm78 В любовните отношения външния вид си е много важен, част от привличането си е чисто физическо - така, че напълно нормално е да се коментира и това, кой по-хубав, кой по-грозен, кой на кого е тип - това са важни неща!

Щото някои хора са тънко обидчиви...да се запита човек защо ли толкова се засягат, когато се коментират други личности, а не тях самите...В крайна смекта, когато участваш в риалити шоу, си се съгласил да ти изкоментират и долните гащи дори. То иначе какъв е смисълът на самото шоу? Да се леят трели на възхищение? Ами как да се възхищава човек на някой, който не заслужава възхищение? newsm78
Което си е грозно, ами грозно си е.

# 19
  • Мнения: 1 165
Първа, втора важно е, че осъществи интимност Наката. Другите двама на по-късен етап евентуално ще се облажат.

# 20
  • Мнения: 843
Ми тогава въпросът да е: Наката ли беше сефтето на Тониту?
Тук дори можем и да наддаваме. Накрая ще ѝ пиша у фейсбуко да разберем. ppp

 Mr. Green  Joy

да няма заплахи със зетЯ пак  Joy

# 21
  • Мнения: 2 466
Благодаря за темата.   bouquet

Оф, ама доста скучно стана предаването. Всичко изглежда толкова изкуствено и нагласено.  Laughing

# 22
  • Мнения: 892
Сега ,честито на Тони за Бебето  и честито на Наско се е отървал.Бягай бат Насе ,с таз живот няма.
Обаче Георги ми е интересен,активен във Фейсбук и Гери се активизира.Мисля ,че причината за тва е студенината на Гери.Отрязала го е за нещо повече насаме.Гери ,погали го ,направи го и нека спойката на страстта да направи бракът ви бетон.А какво излезе ,целува се с него ,хваща я за задника пред камерата и после нищо.Една културна жена не би постъпила така.Ако имаха две три ,буйни нощи едвали щеше да и плямпа такива неща адаша.Поне първите дни сексът е бил мираж между тях.

# 23
  • Мнения: 10 503
Фаина, много си смела  Laughing

# 24
  • Мнения: 892
Има надежда :
"
Kamelia Hristova Май "България Днес" не са си сверили информацията... 'Щото лично аз познавам една от "разведените" двойки и ви казвам, че са заедно, щастливи са, влюбени са и НЕ СА РАЗВЕДЕНИ! "
Мацката е от Варна newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74

# 25
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Тема на анкетата:
Как е забременяла Антония?
а/ тя тайно е надупчила презервативите, за да го върже
б/ той се е изпуснал в момент на еуфория и войниците са щурмували
в/ не е бременна, а е преяла с мандарини  Laughing

# 26
  • Мнения: 17 987
Кога успяхте бе, докато се прибера- нова тема  Mr. Green

# 27
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
в/ Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Видях се днес с една приятелка и коментирахме (щото аз не бях сигурна дали съм видяла правилно Mr. Green) как Танаску си разля сока, докато поднасяше на Тониту закуската, а дружката вика: "то тоя сок май беше от мандарини и сигурно сам си го е изцедил... ЩОТ' Е МЪЖ" Joy

# 28
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Тема на анкетата:
Как е забременяла Антония?
а/ тя тайно е надупчила презервативите, за да го върже
б/ той се е изпуснал в момент на еуфория и войниците са щурмували
в/ не е бременна, а е преяла с мандарини  Laughing



г/ не са ползвали предпазни мерки. Peace

# 29
  • Мнения: 892
Тема на анкетата:
Как е забременяла Антония?
а/ тя тайно е надупчила презервативите, за да го върже
б/ той се е изпуснал в момент на еуфория и войниците са щурмували
в/ не е бременна, а е преяла с мандарини  Laughing


б

Общи условия

Активация на акаунт