Професионални серии за коса - тема 78

  • 60 812
  • 734
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 2 143
Този термозащитен спрей има ли фиксация? Взех си го след като прочетох много хубави отзиви тук и бях останала с впечатление, че няма никаква фиксация. Снощи като го използвах обаче ми остана усещане за слаба фиксация, все едно съм се напръскала с лак. Rolling Eyes Косата стана доста по-твърда и суха от обикновено и на сутринта беше намачкана.



Досега ползвах термозащитен спрей на Лисап и никога не се е получавало втърдяване на косата, стоеше си мека и гладка.

# 646
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Момичета, на второто миене на косата, след боя, каква маска/балсам е подходящо - протеинова или хидратираща.   Rolling Eyes Ще я нанасям след шампоан за боядисана коса на Лореал.

Протеинова Peace

# 647
  • София
  • Мнения: 2 434
Момичета, на второто миене на косата, след боя, каква маска/балсам е подходящо - протеинова или хидратираща.   Rolling Eyes Ще я нанасям след шампоан за боядисана коса на Лореал.

Протеинова Peace

*Biskvitka*   bouquet

# 648
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Соник има фиксация, на моята коса този спрей се отразяваше не особено добре.( Слепваше и втвърдяваше)

# 649
  • Мнения: 3 416
И аз към недоволните от термото на Чи. Също ми слепваше и клечкосваше,с голямо неудоволствие го изхабих.

# 650
  • Мнения: 3 416
Магнолия,много благодаря,че  сподели за Олео Фюжъна Peace

# 651
  • Мнения: 483
Момичета, какво количество си слагате от протеиновия крем на Алтерна?

Трудно ми е да определя точното количество, но горе-долу колкото лешник. Косата ми е до средата на гърба, нетретирана. Кремът си го бива, супер доволна съм, но по принцип моята коса си харесва протеини.

# 652
  • Мнения: X
Здравейте, момичета Hug
Включвам се с отзив за олиото Наши арган, понеже обещах и на Теди да го сравня с Велла лукс.

Очарована съм, нарежда се сред любимите ми финиши (всички, които имам Crazy), а се опасявах че може да ми е тежко. Нищо подобно - косата ми е много приятно мека, но подредена, няма и следа от олиото, макар че оставих да изсъхне сама косата, даже са ми се оформили леки чупки, което за моята коса е признак на добро състояние (и в банята на теста с косъма вече постигнах балансирания резултат) Heart Eyes Виждам, че в олиото има арганово и ленено масло, като от второто знам, че съм доволна, явно комбинацията е идеална за моята коса.

Сравнено с олиото на Велла това е доста по-гъсто (Веллата е почти течна), по маслено е, определено докато го нанасях мислех, че ще съм на клечки, докато при Велла няма такива опасения. Но макар, че е е по-леко Веллата също доволно приглажда и омекотява, ухае хубаво и трайно. Общо взето и двете си ги харесвам вече много! Peace

ПП: За феновете на Макадамия видяхте ли хубавата промоцийка за комплекта в ЗР? Веднага му налетях Party

# 653
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Линда благодаря тии Hug Бях сигурна, че ще ти хареса Наши-то Crazy

# 654
  • Мнения: 3 416
Някой с отзиви за този спрей на Лейбъл http://www.zlatnaribka.com/sprey-predi-seshoar-label-m-blow-out-spray-200-ml ? Спомням си,че някоя от вас беше ползвала протеиновия?

# 655
  • София
  • Мнения: 2 143
Соник има фиксация, на моята коса този спрей се отразяваше не особено добре.( Слепваше и втвърдяваше)
И аз към недоволните от термото на Чи. Също ми слепваше и клечкосваше,с голямо неудоволствие го изхабих.
  bouquet

При мен днес е по-добре положението. Може би вчера съм попрекалила с количеството, защото разделих косата на кичури и напръсках доволно съгласно инструкциите. Днес пръснах отгоре-отгоре и косата остана приятно мека и гладка. В съчетание с протеиновите шампоан и маска на Напура резултатът е чудесен, дори има приличен обем, което за моята коса си е постижение. Mr. Green

ПП: За феновете на Макадамия видяхте ли хубавата промоцийка за комплекта в ЗР? Веднага му налетях Party
Шампоанът подходящ ли е за тънка коса или ще утежни много?

# 656
  • Мнения: 3 415
Здравейте, момичета Hug
Включвам се с отзив за олиото Наши арган, понеже обещах и на Теди да го сравня с Велла лукс.

Очарована съм, нарежда се сред любимите ми финиши (всички, които имам Crazy), а се опасявах че може да ми е тежко. Нищо подобно - косата ми е много приятно мека, но подредена, няма и следа от олиото, макар че оставих да изсъхне сама косата, даже са ми се оформили леки чупки, което за моята коса е признак на добро състояние (и в банята на теста с косъма вече постигнах балансирания резултат) Heart Eyes Виждам, че в олиото има арганово и ленено масло, като от второто знам, че съм доволна, явно комбинацията е идеална за моята коса.

Сравнено с олиото на Велла това е доста по-гъсто (Веллата е почти течна), по маслено е, определено докато го нанасях мислех, че ще съм на клечки, докато при Велла няма такива опасения. Но макар, че е е по-леко Веллата също доволно приглажда и омекотява, ухае хубаво и трайно. Общо взето и двете си ги харесвам вече много! Peace

ПП: За феновете на Макадамия видяхте ли хубавата промоцийка за комплекта в ЗР? Веднага му налетях Party
А можеш ли да ми сравниш Роланд с Наши?

# 657
  • София
  • Мнения: 4 755
Някой с отзиви за този спрей на Лейбъл http://www.zlatnaribka.com/sprey-predi-seshoar-label-m-blow-out-spray-200-ml ? Спомням си,че някоя от вас беше ползвала протеиновия?


Аз го имам, не съм особено доволна. Има доста силна фиксация и после косата се усеща втвърдена. Може би за тънки и редки коси би давал добър ефект, защото прави косата обемна.

# 658
  • Мнения: X
ПП: За феновете на Макадамия видяхте ли хубавата промоцийка за комплекта в ЗР? Веднага му налетях Party
Шампоанът подходящ ли е за тънка коса или ще утежни много?

Не мисля, че ще утежни, не е типичния хидратиращ шампоан. На мен ми се отрзаяваше чудесно в период, в който косата ми повече обичаше протеин. Peace

А можеш ли да ми сравниш Роланд с Наши?
Мхм...от снощи съм се замислила кой ли ще ми бъде по-любим и как ще ги редувам двата Mr. Green Просто Наши е една идея по-силен като действие явно, защото с по-малко количество от него, сравнено с това което слагам от Роланд, резултати са горе-долу еднакви. Може би разликата идва от състава - Наши е арган+ленено масло, а Роланд ленено+сусамово. Останалия състав по памет (но ще погледна допълнително да не бъркам) е еднакъв. Peace

# 659
  • София
  • Мнения: 3 842
Някой с отзиви за този спрей на Лейбъл http://www.zlatnaribka.com/sprey-predi-seshoar-label-m-blow-out-spray-200-ml ? Спомням си,че някоя от вас беше ползвала протеиновия?


Да, аз имам протеиновия, хубав е и много икономичен, приятна миризма и богат състав - видимо изравнява порьозността на косъма. За този не знам, виждала съм фризьорът ми да го използва, като гледам съставът е подобен. Има и термозащитен, жалко че нямат от малките опаковки по 50 мл.

Общи условия

Активация на акаунт