Четки за грим-6

  • 99 684
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11
Здравейте, преди се обсъждаше падчето на ебелин, което по принцип е за лице, но много го ползват за почистване на четките за грим. Тези, които се интересуват днес си купих подобно, но по - голямо и с повече власинки Simple Smile Hug С него ще е още по- лесно миенето на четките

# 706
  • Мнения: 7 612
Във втория има повече четки за очи, но, ако не ти трябват, по-добре вземи първия.  Peace

# 707
  • Мнения: 3 642
Момичета, кой комплект е по-добър за ползване-този
https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B004TSFBNK?
Или http://m.iherb.com/Real-Techniques-by-Samantha-Chapman-Your-Pick … 5-Brush-Set/70483
На мен трябват четки за фон дьо тен, пудра, руж и хайлайтър, може и за коректор.

В първия имаш четка за фдт и хайлайтър. Другите две са безполезни.
Втория има за хайлайтър, сенки, коректор, фдт, но не съм го виждала, нямам обективно мнение за него.
Четка за руж и пудра ще трябва да си вземеш отделно.

# 708
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Здравейте, преди се обсъждаше падчето на ебелин, което по принцип е за лице, но много го ползват за почистване на четките за грим. Тези, които се интересуват днес си купих подобно, но по - голямо и с повече власинки Simple Smile Hug С него ще е още по- лесно миенето на четките

Би ли дала снимка, откъде го купи, на коя марка и за колко парички?  bouquet

# 709
  • София
  • Мнения: 9 584
И аз видях наскоро ново такова на Ебелин. Просто вече е пуснато в по-голям размер. Има го в ДМ.  Peace

# 710
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Мерси, ще го потърся при следващо посещение да си подновя моето.

# 711
  • София
  • Мнения: 9 584
Да. Сега даже и цената проверих. 2,99лв. Peace

# 712
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Благодаря, Копче.  Hug

# 713
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Съвсем случайно изпробвах няколко от четките на Кико. Приятно изненадана съм.  Wink

# 714
  • Мнения: 1 877
Пробвам пак...   Peace
Здравейте! Реших да подновя четките си за лице изцяло и за целта ще поръчвам Морфи от бюти бей. Може ли тези от вас,които имат/ползват такива на марката, да ми препоръчат някои конкретни, които считате, че си заслужават? Благодаря много.  bouquet

# 715
  • Мнения: 1
Здравейте на всички. От доста време не пиша в мамата, но чета и следя доста теми. Искам да се включа с отзиви за четките на Лолипоп Козметикс, тъй като на уебсайта им незнайно защо всички отзиви са положителни, едва ли не кой от кой е по-възхитен от тях. В блогосферата е същото- само положителни ревюта. И така аз поръчах 4  бр.- следните:
1. Четка POWDER  102
2. Четка 305 ANGLED BUFFER  
3. Четка HIGHLIGHT FINISH  
4. Четка 302 ROUND BUFFER  

Моите впечатления не са особено добри. Това са едни доста посредствени четки, а 2 от тях са много, много под очакванията ми.
1. Четката за пудра-102 няма нищо общо със снимката в уебсайта- там изглежда голяма и пухкава, а всъщност е с 3 пъти по-малък обем и доста рехава. Лично аз не харесвам такива рехави и тесни четки за пудра, тъй като отнема цяла вечност да си нанесеш пудра с тях.
2. Четката 305 е ОК, но пак очаквах да е малко по-голяма.
3. Четката за хайлайтър е най-голямото разочарование, тъй като още на първото миене изпадаха половината косми от нея. За по-малко пари имам в пъти по-хубави четки от buyincoins и ибей. Определено не я препоръчвам.
4. Четката 302 е ОК.

Надявам се моя опит  да е полезен на някой.

Последна редакция: пт, 16 дек 2016, 14:36 от pixelmoxie

# 716
  • Мнения: 899
здравейте! искам да ви попитам дали някой използва четките на Еcotools от докта време ги гледам и мисля да си поръчам за подарък за коледа. До сега съм доволна от Real techniques (попаднах обаче веднъж на ментета, които пак ставаха но не бяха толкова добри като старите ми-оригинални), на Аура също съм доволна от някои-супер са за ежедневна употреба. Не моога да дам пари за четки като Мас и за това гледам по-обикновените но все пак читави.

# 717
  • Мнения: 36 123
РТ харесвам повече от Екотуулс, Аура не съм пробвала и не мога да сравня

# 718
  • Мнения: 899
а знаете ли кок да разберем дали РТ са фалшиви? вторите уж от скъпа парфюмерия ги взех ама имат разлика със старите... а старите ми бяха 100% оригинални...

# 719
  • Мнения: 7 612
    От Ибей ако са, определено са фалшиви. Може да си вземеш от Дебенхамс, там са оригинални. В Ремедиум също гледах.
   Имам и оригинални четки на Real techniques, и неоригинални. С ръка на сърцето си казвам, че разлика в качеството и работата им не виждам. Имат лека разлика във формата, но тя не се отразява на работата им. Но можеш да ги познаеш по това - оригиналните имат едно малко S гравирано в долната черна част на дръжката. Проблем има, когато продават ментето на висока цена като за оригинал.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт