Моля, помогнете! Брат ми пуши марихуана

  • 21 282
  • 220
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Мои познати вегани, още от момента на захранването на детето си (по вегански метод) му слагат мляно конопено семе в пюренцата. Мъжът ми каза, че идеално компенсирало липсата на животински продукти - мисля, че ми спомена за високо съдържание на незаменими мастни киселини и витамини от Б-групата. Така и не купих за моя малкия (не е веган), защото е бая скъпичко, но иначе бих му давала без да се замисля.

# 181
  • Мнения: 6 122
Много е полезно конопеното семе. Скъпичко е, да.

# 182
  • Мнения: 9 991
Мои познати вегани, още от момента на захранването на детето си (по вегански метод) му слагат мляно конопено семе в пюренцата. Мъжът ми каза, че идеално компенсирало липсата на животински продукти - мисля, че ми спомена за високо съдържание на незаменими мастни киселини и витамини от Б-групата. Така и не купих за моя малкия (не е веган), защото е бая скъпичко, но иначе бих му давала без да се замисля.

Имам конопено брашно, не е скъпо, няма наркотик в него. Има различни видове коноп, такива, които нямат наркотик в него, той е разрешен за садене и в Румъния май. Не е нужно да си веган да го вземаш, хлябове Бонус имат такъв с конопени семена. Много са силни като вкус, слага се съвсем малко към пълнозърнести хлябове, не може да се използва самостоятелно.

# 183
  • Мнения: 9 144
Вчера в американския сенат,  представители на двете партии са внесли законопроект за легализация, който като стигне до гласуване с много голяма вероятност ще мине http://bluenationreview.com/marijuana-bill-joke/

# 184
  • Мнения: 6 122
Вчера в американския сенат,  представители на двете партии са внесли законопроект за легализация, който като стигне до гласуване с много голяма вероятност ще мине http://bluenationreview.com/marijuana-bill-joke/

Ами да, натам вървят нещата. Не знам обаче у нас, кога ще стане факт това.

# 185
  • Мнения: 9 144
Много по-скоро отколкото някои тук в темата ще могат да преглътнат  Joy

http://www.unodc.org/ungass2016/

Личното ми мнение е, че до 10 години почти навсякъде в Европа и САЩ марихуаната ще стане легална.
Още догодина ще почне процеса,
световното криминализиране започва под влияние на американците след сесия на ООН за наркотиците през 1961.
Догодина на подобна сесия на ООН ще има сериозни ревизии в тогавашните решения.

# 186
  • Мнения: 7 006
А дано..Най-накрая ще си имам любими растения у дома ..Crazy

# 187
  • Мнения: 2 650
Е, аз точно такова растение не бих засадила - не за друго, просто не ми е красиво нито  чак толкова нужно, но пък  ще се изкефя на  растителния пръст, който мога да размахам на окаляните по други поводи псевдо всезнайкови моралисти  Mr. Green

# 188
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Е, аз точно такова растение не бих засадила - не за друго, просто не ми е красиво нито  чак толкова нужно, но пък  ще се изкефя на  растителния пръст, който мога да размахам на окаляните по други поводи псевдо всезнайкови моралисти  Mr. Green

Дааа, растителният пръст ще е тъкмо на място! И аз бих му се изкефила.

# 189
  • Мнения: 1 136
Това растение помага за много сериозни болести и в крайна сметка момчето е достатъчно голямо , за да прецени как да си харчи парите ... То вече не се живее от пристрастени доминиращи и загрижени семейства.

# 190
  • Мнения: 2
Тревата не е вредна няма неща който доказват,че е вредна

# 191
  • Мнения: 22
В тревата няма нищо лошо ако пушиш в рамките на нормалното. Аз за първи път пуших на 16г (и не, не се срамувам да го кажа) сега съм на 21 и да ти кажа 1-2пъти в месеца да пуша даже много добре ми идва, забравям за момент ежедневните си проблеми, заспивам след това много по хубаво, хапвам си (иначе все не ми се яде, не съм с голям апетит), отпускам се. Не те кара да правиш някакви глупости, да се биеш, да ставаш агресивен или нещо подобно, че да се притесняваш чак толкова, както и за здравето. Не виждам нищо лошо в това 1-2 пъти в месеца да се разтовариш малко от глупостите и ядовете, дори и малки да са, които заобикалят всеки един човек, даже го смятам за полезно, психически да си починеш. И говорим да пушиш, а не да се напушиш като свиня, да ти е зле и да ти се върти.. пак казвам всичко ако се случва в рамките на нормалното, поне аз съм човек, който си има граница и си я спазвам винаги, било то за пушене на цигари, трева, алкохол и т.н. Факт е, че е възможно след време тревата да му омръзне и да му се прииска да опита нещо ново, друго усещане.. и аз минах през този период и преди 2 години опитах амфетамин, но както казах аз си знам мярката и просто опитах, защото все пак тревата не знакача, но амфета и подобните му (без кокаин до колкото съм чувала) закачат при продължителна уподтреба. И за това просто пробвах и до там. Ако брат ти е такъв тип човек, значи няма от какво да се притесняваш, ама ако по скоро не, го наблюдавайте..

# 192
  • Мнения: 11 745
Айдеее, каква стана тя!
Аз за независими наркомани не съм чувала, аха!  Head Band

# 193
  • София
  • Мнения: 82
Съжалявам, прочетох само първа страница, обаче се потресох! Как марихуаната не била проблем! Ей хора , не един случай има на хора развили шизофрения вследствие от прекомерно използване на марихуана! Проблем е и то огромен!
Че какви проблеми има един 20 годишен пикльо! Глезотията ви е в повече и безхаберието! Да хванеш точилката па да удряш, дорде не му счупиш кухата глава!

# 194
  • Мнения: 22
Води, не е лъжа особенно при хора с по-слаба психика, за това казах в п  редните коментари, че няма нищо лошо когато е в съвсем нормални количества, ако пуши 1-2 пъти в месеца по-малко, няма какво да му стане.. когато прекалиш можеш да се разболееш от шизофрения, имах един познат, който от много пушене придоби някаква форма от по леките на шизофрения и знам какво е затова имам си наум и зная какво правя и как. И ПАК КАЗВАМ, не говоря за тея, които пушат трева като цигари.

Общи условия

Активация на акаунт