Нургюл Йешилчай ~ проекти, тв партньори, "Paramparça/Счупени Парчета" ~ Тема 18

  • 74 654
  • 736
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 558
 wavey wavey wavey

За мноого ранобудната пчеличка Свет!



Адмирации за всички пишещи в темата!

Скрит текст:





Скрит текст:

# 481
  • Мнения: 2 131
Привет Сладурки wavey wavey wavey

Тони  Hug джанъм и ти галиба си затисната от служ.тръстика   smile3521
Скрит текст:
ама така ще е нали е лято ,трябва да се погрижим за туристите, аз пак ще си осъвършенствам руския  Joy Joy Joy Joy 



Тигаса Hug
ако решат сценаристите може и в 28еп. да направят така че нещата да се развият по другия начин,
стига да искат могат много неща да върнат по местата им  bowuu
но явно не искат да се затормозяват горките сценаристи  bowuu

# 482
  • Мнения: 2 131


гледам Джи колко много е щастлив  Joy Joy Joy
няма по-лошо от това да си с човек ,който в мислите си е някъде другаде,при друга  bowuu

# 483
# 484
  • Мнения: 4 725
Добър вечер Сладурки wavey wavey wavey wavey
Но явно за феновете на Парченцата и най-вече за феновете на Гюлихан ,вечерта не е добра  Laughing Laughing Laughing
Тигаса Hug
Про Hug много сладурко сериалче ,нали  Heart Eyes
и аз исках да ни поднесат още малко романтика с Гюлихан,нооо драгите сценаристи избраха по лесния начин ,да върнем всичко в началото  Mr. Green Mr. Green
Адашче  Hug тенкс за форките и резюмето на 27еп. на Парченцата  newsm51   love001
и на мен ХИИЧ АМА ХИИЧ не ми харесва развитието на нещата  #Cussing out
въпреки че, това което ще се случи в 27еп. го подсказаха още в 26еп. Peace но аз нали съм си вечния оптимист и затова до последно очаквам да ни изненадат и да не се стигне до връщането на Джихан и Джансу в имението за дълго,сценаристите избраха най-лесния начин ... Хади бакалъм да върнем всичко отначало и 2 сезон ще ги мислим какви ще ги къдрим Joy Joy Joy Joy
не му прилича на уж силния адвокат Йълдъръм  bowuu много неподготвен го хванаха, направо по бели г----и ...
уж си я знае Йълдъръм много добре каква е Джандан и да не предвиди че ще използва всички козове за да спечели войната....
неее не ми харесва, много се разминават първоначалните образи с настоящите ....
 сценаристите явно вече се измориха да мислят  Joy Joy Joy
нещастен Джихан, нещастна Джансу ,бясна Хазал както и доволната и щастлива Дилара , както и това че веднага ще хукне да се хвали в техните си среди,сега ще се започнат едни партита , едни приеми ,да не ти е работа ,всичко това  го очаквах, и в тази връзка ще кажа само едно, който се смее последен най-добре се смее  Peace да му се радва сега колкото може лейдито на Джи , защото щом нещата с попечителството на Джансу се уреди, по законов път и всичко ще си дойде по местата, само че ,аз ако съм на Гюлсерен ще го отсвиря завинаги Джихан, ще се боря само за детето си,да си го върна, по законен път, а след това ще си работя и ще си живеем с детенце, доволни и щастливи,тя показа че може да се справя и без мъжко рамо,преди е нямала постоянна, добре заплатена работа,сега си има фурна ,която върви добре,поне за сега,приличен дом  Peace
нооо все още не съм загубила надеждата че нещата ще се изменят благодарение на бясната Хзал,не знам какво ще направи ,но не ми се вярва тя да седи мирно при Гюлсерен, ама как ще се примира с такава мизерия дъщерята на Джихан Гюрпънар абсурд  Joy Joy Joy Joy Joy
ще направи нещо Хазал   Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
ще обърка пак плановете на Дилара Peace
и ако сценаристите доведат и германката на Озкан, и най-вече някой от противниковия лагер да разбере за съществуването ѝ...защо ли си мисля че русата затворничка ще бъде троянския кон за Гюл...
тогава плановете на Джандан ще пропаднат с мнимото семейство на Озкан и може да не им се наложи на Джи и Джансу да се правят дълго време на щастливо семейство Praynig Praynig
а дано ама надали ,винаги това което искаме не става,
дано ме чуят сценаристите  Joy Joy Joy Joy пращам си мислите по телепатичен път  Joy Joy Joy
аз упорито си чакам друг развой на нещата  bowuu bowuu


Мила Свет!  Hug Heart Eyes Grinning Мноооооогооооооо точно си описала и моите мисли..... Точно така ми се ще да се развият събитията..... Допълвам само идеята, че ако турските фенове продължат така да влияят върху сценария, нищо чудно Джи да си остане с Дилърка и Хазал, ако изобщо оживее това дете, вече и такива мисли ми минават.....









Тони!  Hug Heart Eyes Grinning

Последна редакция: нд, 31 май 2015, 01:23 от arpha

# 485
  • Мнения: 4 725
Това  момче ще е приятел на Хазал, онзи с мотора.... Дали няма да ни сервират някоя катастрофа в последната серия и така да оправдаят изчезването на актрисата в сезон 2..... newsm78









# 486
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Здравейтев този късен час!
 Hug Hug Hug

Благодаря ви за снимките, новините и коментарите!
Страхотни сте!

  bouquet  bouquet  bouquet

Нещичко и от мен...

Резюме на 27 епизод

Истинската цел е Гюлсерен

Започват трудни дни за Джихан, когато той мисли, че съдът ще даде
попечителството над Джансу на Озкан, затова той се съгласява да се върне
в имението и да се преструва пред света, че са едно щастливо семейство.
Дилара вижда връщането на Джихан в имението като нейна лична победа.
Дилара дава вечеря-парти в имението и прави шокиращо изявление за Джихан,
но истинската й цел на това изявление е Гюлсерен.

Свършено ли е с любовта между Гюлсерен и Джихан?

Гюлсерен вижда, че е дошъл краят на нейния романс с Джихан, след като той
ще се връща в имението. Джихан се чувства като в капан. Междувременно,
нито Джансу, нито Хазал искат да се върнат в предишните си домове.
Въпреки това и двете нямат избор.

Новият план на Хазал

Хазал смята, че Дилара и Джихан използват последните събития за своя изгода,
или да се отърват от нея, затова и поведението й е доста остро.
Гюлсерен е много загрижена за Хазал и загрижеността й не е неоснователна.

http://izleyiciplatformu.com/haber/6754-english-news-paramparca- … e-27-preview.html

# 487
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Това  момче ще е приятел на Хазал, онзи с мотора.... Дали няма да ни сервират някоя катастрофа в последната серия и така да оправдаят изчезването на актрисата в сезон 2..... newsm78

Арфа   Hug

Алина няма да напуска Парчетата. Цялата ситуация е просто извадка от нейно интервю,
което журналистите са украсили. Малко след началото на Парчетата имаше интервю с Алина.
Там тя казва, че майка й искала тя /Алина /да продължи образованието си в Русия.
Алина сега е на 16 години, поне още две ще учи да завърши гимназия, което пък означава,
че ще продължи образованието си в Русия след около две години,
а Парчетата ще снимат още една година /поне такава информация има/.
След появата на интервюто се появиха статии, че Алина напуска сериала. Еркан отрече
тази новина, като написа в туйтър, че не е вярна. Но през определен период от време тази новина
се пуска в интернет пространството, но продължава да не е вярна, поне засега.
  Peace

# 488
  • Варна
  • Мнения: 1 826


След малко ще кача и фрагмана на 27 епизод с БГ субтитри.

# 489
  • Мнения: 2 492


След малко ще кача и фрагмана на 27 епизод с БГ субтитри.
Кеии   bouquet  bouquet  bouquet

# 490
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Счупени Парчета - фрагман на 27 епизод - с Бг субтитри



За гледане от чужбина

# 491
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Про  Hug

Започнах качването на частите с БГ правод на 20 епизод.
Първата е готова.


Счупени Парчета 20 Епизод с Български субтитри част 1/4



Лека нощ!

# 492
  • Мнения: 2 131
Добро и усмихнато неделно утро, Сладурки wavey wavey wavey wavey wavey



Сядам при вас с кафето си и се наслаждавам на приятната Ви компания
Погледнете изгрева на слънцето и му се насладете!
И нека денят Ви винаги започва с настроение,
усмивки и светли мисли!

# 493
  • Мнения: 5 448
От пост 485 последната снимка, нов герой ли ще влиза? Този актьор играеше в "Сускунлар"-те- Зеки.

# 494
  • Мнения: 2 131
От пост 485 последната снимка, нов герой ли ще влиза? Този актьор играеше в "Сускунлар"-те- Зеки.
Тигаса  Hug и аз го разпознах Tygay Mercan-Зеки  bowuu и също това се чудих  Peace дали ще имаме нов герой newsm78 какъв ли ще бъде  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт