KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - 50 ТЕМА

  • 22 974
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 11 116
Добро утро! Hug


Нямам идея кога е попълнена окончателно таблицата, но мен друго ми направи впечатление.
За напускането на Л.Г. - Кериме - във вестниците писаха - внезапно излизане от сериала.
Вярно е, че си пишат каквото искат, но колко му е да са префасонирали два-три епизода в движание,
ако на актрисата и се налага да напусне проекта по някакви ангажименти.
Затова може убийството и да не е отразено в таблицата.
От друга страна бях сигурна, че ще има някаква драма, свързана с Фериде, която ще ги събере с М.
Ще видим. Ако в 108 си отиде Тургут, а в 109 - Белгин, може и обратно да беше, значи таблицата е вярна.
Според нея предстои да влязат и новите герои.

# 676
  • Мнения: 23 380


Аз мисля, че таблицата не е вярна. Според нея въпросната Фюсун трябва да убие Белга идния понеделник. Кога ще се появи в сериала, че и да я убие?

Аднан беше предвиден за зануляване сега този понеделник. Едва ли ще се случи. Поне няма никакви признаци за това.

Ясин трябваше да се залюби с някакво ново гадже, че и да се оженят. Такъв персонаж  изобщо не се е появил.

# 677
  • Мнения: 5 706
Добро утро!
И аз се надявам таблицата да не е вярна.
На толкова жестокости и убийства станахме свидетели Grinning ,
не ми се гледат повече. А Осман остана един от малкото мили хора,
ако и него занулят ще ги призная за садистки.

# 678
  • Мнения: 23 380
Добро утро! Hug


За напускането на Л.Г. - Кериме - във вестниците писаха - внезапно излизане от сериала.
Вярно е, че си пишат каквото искат, но колко му е да са префасонирали два-три епизода в движание,
ако на актрисата и се налага да напусне проекта по някакви ангажименти.



Те винаги така пишат. Според мен излизането на Лила си е по сценарий, а не извънредно. То нямаше повече накъде. Мълчанието на Кериме изглеждаше повече от нелепо. Ако беше останала, трябваше да мълчи още 8 серии. Когато убиха Бахар и нейното излизане ми се стори първоначално странно, но после като помислих реших, че си е съвсем логично. В онзи момент беше нужно такова силно драматично събитие, сега е същото.

# 679
  • Мнения: 11 116
Вярно е, че се нагледахме на жестокости, но нали в крайна сметка лошите трябва да си получат заслуженото. Не очаквам да ги осъдят справедливо, значи Тургут, Белгин, Аднан, Неждет, Селим - някой трябва да ги очисти.
Да, не се е появила тази Фюсюн, но колко му е, ако Белгин се спасява след първата ситуация, която виждаме във фрагмана, МС да потърси въпросната нова от подземния свят и тя да и види сметката.
Нужни ли са много сцени - не. Той и без това ще опре до други "верни" хора, защото нещата страшно задебеляха. Едва ли ще търси отново помощ от Аднан, напротив, Аднан знае много неща, работи в съда при Фериде и задължително ще бъде заличен по поръчка на МС.

# 680
  • Мнения: 5 706
Берги е много позитивна,
винаги усмихната! Heart Eyes Heart Eyes

# 681
  • Мнения: 23 380



Някой може ли да ми даде линк за онази таблица?

# 682
  • Мнения: 815


Аз мисля, че таблицата не е вярна. Според нея въпросната Фюсун трябва да убие Белга идния понеделник. Кога ще се появи в сериала, че и да я убие?

Аднан беше предвиден за зануляване сега този понеделник. Едва ли ще се случи. Поне няма никакви признаци за това.
 

Според таблицата Белгин умира в 109, а Аднан в 108.

# 683
  • Мнения: 815



Някой може ли да ми даде линк за онази таблица?

Заповядай снимка.

Ако не се вижда, линк - http://tr.wikipedia.org/wiki/Karaday%C4%B1_%28dizi%29

# 684
  • Мнения: 11 116
Новата Фюсюнка, ще занули не само Белгин, ами и единият нов. Значи ще има такава жена.

Но не мога да разбера, за да спаси май Махирко.

 Füsun tarafından Mahir'i yakalayacağı sırada vurularak öldürülür.

А този, който ще бъде убит от Фюсюн, Кадирчо, ще убие прокурорчето Аднан в по-следващия епизод.

Всичко останало, без Керимето, което се е случило дотук, като убийства и напускане на сериала съвпада.

Последна редакция: нд, 19 апр 2015, 10:07 от Mydream

# 685
  • Мнения: 815
Нещо не се връзва... Не напразно го оставиха това бебе, за да доведе до хепи енд. Махир и Фериде се обединиха до колкото се вижда във фрагмана.

# 686
  • Мнения: 11 116
Тъкмо сега видях, че въпросното севгили на Ясин Айше е ето тази актриса.
Ако влезе и Фарах - Фюсюн, агитката ще е пълна. И двечките играха във "Времето лети".
Малко свежест в сериала.

# 687
  • Мнения: 11 116
За Сеис пише, че стават хем роднини, хем приятели с Махир. Значи оттук нататък само розови  неща между Махир и мъжът на Илкнура.  Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:
Mahir'le hem akraba hem de arkadaş olurlar.

Последна редакция: нд, 19 апр 2015, 10:27 от Mydream

# 688
  • Мнения: 5 706
За Сеис пише, че стават хем роднини, хем приятели с Махир. Значи оттък нататък само розови  неща между Махир и мъжът на Илкнура.  Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:
Mahir'le hem akraba hem de arkadaş olurlar.
Той нали е с връзки ще го докарат в отбора на добрите. Joy Joy Joy

# 689
  • Мнения: 11 116
Между другото, Сеис каза на Тургут в последния епизод, че той го е съдил и не може да го забрави.
Пак според таблицата  Joy Joy Joy Joy Joy Joyпише, че именно Сеис го удушава с тел/пружина.
Стари сметки.
А и Тургут им се закани, когато не го приеха в техните среди, така че ще има случки.

Общи условия

Активация на акаунт