Нашите кухни-59

  • 89 110
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 282
Не, че не е обсъждано, но тогава не ми е било на дневен ред и съм забравила.

На белите кухни какъв корпус сте сложили? Вид плоскост, марка, изцяло бели ли са ви плоскостите?
Аз ще отговоря, въпреки че не ми е още готова кухнята, в повечето случаи за корпус се слага бял ламинат, за предпочитане по-качествен, например Егер. Сега, проблема при цвета на корпуса е че ако се виждат части от него отстрани и от долната част на горните шкафове, а фронта е друг цвят, различно от бяло, ще стане голяма мешавица. Тоест, откритите странични части трябва да си ги направиш в цвета на фронта. Освен ако съзнателно не търсиш шарения ефект.

# 31
  • Мнения: 1
Здравейте!

Мили дами,моля препоръчайте ми марка перални с горно отваряне.
Мястото ми в кухнята не позволява друга , а от старата " Whirlpool " пералня  съм разочарована.
Предварително благодаря.
 
Полин

# 32
  • Сф
  • Мнения: 4 765
Здравейте!

Мили дами,моля препоръчайте ми марка перални с горно отваряне.
Мястото ми в кухнята не позволява друга , а от старата " Whirlpool " пералня  съм разочарована.
Предварително благодаря.
 
Полин

Заповядай в другата тема за пералните

http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=610867.new#new

# 33
  • Мнения: 2 081
Не, че не е обсъждано, но тогава не ми е било на дневен ред и съм забравила.

На белите кухни какъв корпус сте сложили? Вид плоскост, марка, изцяло бели ли са ви плоскостите?
Аз ще отговоря, въпреки че не ми е още готова кухнята, в повечето случаи за корпус се слага бял ламинат, за предпочитане по-качествен, например Егер. Сега, проблема при цвета на корпуса е че ако се виждат части от него отстрани и от долната част на горните шкафове, а фронта е друг цвят, различно от бяло, ще стане голяма мешавица. Тоест, откритите странични части трябва да си ги направиш в цвета на фронта. Освен ако съзнателно не търсиш шарения ефект.

При нас е така . Вратичките са тези http://prikachi.com/images/525/8051525D.jpg
Корпуса бял , там ,където се вижда е с плоскостите на вратичките

# 34
  • Мнения: 832
И аз се присъединявам към новата тема. Все още събирам идеи, дано скоро дойде време да ги осъществя  Grinning

# 35
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Не, че не е обсъждано, но тогава не ми е било на дневен ред и съм забравила.

На белите кухни какъв корпус сте сложили? Вид плоскост, марка, изцяло бели ли са ви плоскостите?
Аз ще отговоря, въпреки че не ми е още готова кухнята, в повечето случаи за корпус се слага бял ламинат, за предпочитане по-качествен, например Егер. Сега, проблема при цвета на корпуса е че ако се виждат части от него отстрани и от долната част на горните шкафове, а фронта е друг цвят, различно от бяло, ще стане голяма мешавица. Тоест, откритите странични части трябва да си ги направиш в цвета на фронта. Освен ако съзнателно не търсиш шарения ефект.

Лицевия кант трябва да е с цвет на вратите.

# 36
  • Мнения: 1 780
Всичките предишни 58 ще трябва да ги изчета, за да събера идейни решения за ремонта в кухнята.
Поздравления за Гадамер за новата тема   bouquet.

# 37
  • Мнения: 5 948
Милички, карате ме да се чувствам много неудобно така, дано наистина ви хареса кухнята, че с тези очаквания да не ви разочаровам  Blush   Hug Hug Hug
На белите кухни какъв корпус сте сложили? Вид плоскост, марка, изцяло бели ли са ви плоскостите?

И моите вратички са слонова кост, за корпус избрахме дървесно, много добре се получи, че съвпаднаха като шарка и нюанс плотът и корпусът, а са на различни фирми. Ламинатът ни е в същата гама, така, че всичко се намести добре. Сега обаче не се сещам конкретния цвят на корпуса, някакъв дъб беше, на Кроношпан. Утре сутрин ще покажа   bouquet

# 38
  • Мнения: 1 694
Рали много ще ми от полза тогава твоят опит и съчетанието, така че чакам снимките с нетърпение.
Вратички слонова кост , корпус http://www.salex.bg/desktops/darvesni/dab-svetal-natur-H-3389-ST11
плот гранит ново венецианско злато и гръб плочки, направо малко се плаша от всичко това да не стане претрупано.

# 39
  • Мнения: 276
mileneira, защо такъв цвят на корпуса при почти бели вратички?
Нашата кухня също ще е в мръсно бяло, но корпуса е пак нещо подобно, само че от ПДЧ.

Нямам как да покажа, още не е готова.

# 40
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
...........Ламинатът ни е в същата гама, така, че всичко се намести добре. Сега обаче не се сещам конкретния цвят на корпуса, някакъв дъб беше, на Кроношпан. Утре сутрин ще покажа   bouquet
Хайде, чакаме с нетърпение!  Embarassed

# 41
  • Мнения: 1 694
Д. Колева още не съм го решила окончателно корпуса, така че ще ми е много от полза ако споделиш цвета и марката на твоя корпус. Благодаря
Окончателни са ми вратичките и плота .

# 42
  • Мнения: 1 597
Милинейра, във всички случаи, ако корпусът е е също слпнова кост има по-малък риск да стане шарено.

# 43
  • Мнения: 1 694
Корпусът по принцип не се вижда.
Но бих помолила майсторите Шадоу и Ифко да ми предложат някаква ламинирана плоскост за копрус , цвят слонова кост или крем от Салекса, ако е и с фладер още по добре.

# 44
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Слонова кост има на кроношпан, на егер се води алабастър, пдч с релефна структура има в салекс на глънц, ама не знам дали ви се дават повече пари за корпус.

Общи условия

Активация на акаунт