Нашите кухни-59

  • 89 122
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 276
mileneira, нашето пдч за корпуса е избирано от Шадоу, не го знам. Вероятно е някое от изброените от него Peace

# 46
  • Мнения: 5 959
Добро утро  Hug Аз снощи криво-ляво снимах, извинявам се за качеството на снимките, но апаратът е предимно виновен, аз по-малко  Mr. Green Излизат някакви петна, нямам представа защо, в действителност ги няма.
Та да си дойдем надумата, ето я нашата кухня :


Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

Отдясно на кухнята, долепен до нея ще е хладилникът, но още не сме го сложили там. Моля за някакъв съвет относно МВ фурна - планирам да е до хладилника, на края на плота, но обмисляме ММ да направи нещо като рафтче, на което да съпи тя (остана едно парче от корпуса). Вие какво мислите  newsm78

# 47
  • Мнения: 1 695
Рали кухнята ти е страхотна, лека и слънчева като произведение на Моцарт, много е приятна.Рали тази дъска за рязане от къде си я купи?
Относто корпусът , освет кухня ще правим всъщност цяла холокухня и може би затова корпусът е такъм, а относно на дървестният фладер има само чисто бяло в Салекса крем не видях.
Шадоу помогни нагледно със снимки на тези ПДЧ-та ,моля!

# 48
  • Варна
  • Мнения: 141
Раличка, много добре се е получило! С кеф да си я ползвате!

# 49
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Рали кухнята ти е страхотна, лека и слънчева като произведение на Моцарт, много е приятна.Рали тази дъска за рязане от къде си я купи?
Относто корпусът , освет кухня ще правим всъщност цяла холокухня и може би затова корпусът е такъм, а относно на дървестният фладер има само чисто бяло в Салекса крем не видях.
Шадоу помогни нагледно със снимки на тези ПДЧ-та ,моля!

http://www.rosi.bg/laminirano-pdch---ekriu-darvesno-4263.html
Освен това има и бяло фладер на орма в същия саит, но това е по-доброто като шарка (за мен).

# 50
  • Сф
  • Мнения: 4 767
Заслужаваше си чакането,Рали. Много уютна и хубава йухня. И ти завидях за многото шкафове  Blush Hug

# 51
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Rallichka кухнята изглежда много добре, честита и със здраве да си я ползваш. Разпознавам килимчето откъде е  Wink

Имам въпрос относно горните шкафове - защо ги разпределихте едните да са с вратички настрани, а другите да се отварят нагоре? И върху абсорбаторът се отваря настрани, а на същия ред останалите се отварят нагоре, докато най-горния ред над абсорбатора се отваря нагоре, а същия ред продължава с отваряне настрани?

Пускам линк към кухни на звездите, учудващо харесах кухни, които нямат нищо общо по между си като стил - http://www.eva.bg/article/26312-V-kukhnite-na-zvezdite#.VS9Vd_mUfZE Зелената кухня на Камерън Диас е страхотна, но не бих я присвоила, обаче кухнята на Джон Леджънд я взимам веднага  Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: чт, 16 апр 2015, 09:32 от gadamer

# 52
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
Рали,страхотна кухня  Heart Eyes
За МВ аз бих я сложила на рафтче за да се ползва и плота под нея  Peace

# 53
  • Мнения: 5 160
Rallichka кухнята изглежда много добре, честита и със здраве да си я ползваш. Разпознавам килимчето откъде е  Wink

Имам въпрос относно горните шкафове - защо ги разпределихте едните да са с вратички настрани, а другите да се отварят нагоре? И върху абсорбаторът се отваря настрани, а на същия ред останалите се отварят нагоре, докато най-горния ред над абсорбатора се отваря нагоре, а същия ред продължава с отваряне настрани?

Честито!
И аз като gadamer - много вратички са се получили, а не са широки като за две... Можело е дръжките да са в една посока само поставени...

Аз функцията на килимче пред кухня и под трапезарна маса не я разбирам ... Освен да са трохосъбирачки ..

Последна редакция: чт, 16 апр 2015, 09:42 от lorenca

# 54
  • Мнения: 428
Корпусът по принцип не се вижда.
Но бих помолила майсторите Шадоу и Ифко да ми предложат някаква ламинирана плоскост за копрус , цвят слонова кост или крем от Салекса, ако е и с фладер още по добре.
Аз бих се наел да дам съвет при положение ,че съм запознат с много детайли .Например каква е останалата мебелировка,стени ,подове ,какви уреди .От тези неща зависи как ще седи кунхята.Иначе в много случай на вид добре проектирана кухня седи добре ,а като се монтира нещо не си е на мястото
Иначе съвета ми е фвърляйте пари по фронт, уреди и механизми,а пестете от корпус.Докарай си корпуса само на цвят /варианти много /но от евтини ПДЧ та.Никакъв смисъл няма от скъпи такива.искай от майстора минимални луфтове между вратите.Това краси много кухните.Ако има видими корпусни части лесно се декорират с фронтовите цветове

Последна редакция: чт, 16 апр 2015, 09:49 от ifko

# 55
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
Рали а дървената стълбичка от къде е

# 56
  • Мнения: 1 695
Именно Ифко, именно. Сама по себе си кухнята няма да е просто кухня, а ще част от цялата стая и трябва да се съчетава и с останалите мебели в стаята т.е. да има една препратка между тях, та затова може би корпусът ми ще е дървесен,защото той ще е корпус за мебелите в цялата стая, и все пак не съм сигурна все още. Ако я реализирам така ще ви я покажа.

# 57
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Те тия звезди са си направили кухните за дас е снимат в тях.

# 58
  • Мнения: 428
Именно Ифко, именно. Сама по себе си кухнята няма да е просто кухня, а ще част от цялата стая и трябва да се съчетава и с останалите мебели в стаята т.е. да има една препратка между тях, та затова може би корпусът ми ще е дървесен,защото той ще е корпус за мебелите в цялата стая, и все пак не съм сигурна все още. Ако я реализирам така ще ви я покажа.
Напускай малко снимки на помещението ,ако е мебелирано де,за да може с Шадоу да кажем по една дума

# 59
  • Мнения: 276
Повечето кухни от линка са доста нефункционални, ама какво им пука, нали не чистят и готвят те обикновено Mr. Green
Изненадана съм от това че почти всичко е на показ - посуда, натурии. Мен това по принцип ме дразни, а и прашасва...В кухнята на Елън Помпео (любима моя актриса) има съдове дори на сантиметри от пода, а вратичка няма. Представям си как прашасват нещата newsm78

Хареса ми кухнята на Лейди Гага в общи линии, най- се доближава до моята представа за кухня.

Аз с един доста смешен сигурно въпрос, но...В какво предлагате да си съхранявам брашното? Аз си имам малък килер в дъното на единия коридор, където ще е 5-литровото ни бидонче с брашно, но в самата кухня искам да съхранявам 1-2 кг, а да си зареждам и мъкна от килера по-рядко. Събирам идеи Grinning

Общи условия

Активация на акаунт