Да спестим едно кафе-да е сухо едно дупе!855 лева-дупетата пак ще са сухи!!!

  • 13 898
  • 173
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 195
Дуци ако искаш във вторник да се видим..пак там н аБилата - и всички дружно да купуваме и да се метнем към Перник. а за Перник трябва ли предварително да им се обади човек че ще ходи...всъщност ако идваш довечера на купона ще се разберем
Мерилин нали и ти ще идваш

# 31
  • Мнения: 2 249
Дуци ако искаш във вторник да се видим..пак там н аБилата - и всички дружно да купуваме и да се метнем към Перник. а за Перник трябва ли предварително да им се обади човек че ще ходи...всъщност ако идваш довечера на купона ще се разберем
Мерилин нали и ти ще идваш
за купона-май няма да идвам-или ако идвам -само ще намина newsm78
иначе Дуцка,ако искаш айде направо във вторник да купуваме заедно и да идем до Перник а? Hug

# 32
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Дуци ако искаш във вторник да се видим..пак там н аБилата - и всички дружно да купуваме и да се метнем към Перник. а за Перник трябва ли предварително да им се обади човек че ще ходи...всъщност ако идваш довечера на купона ще се разберем
Мерилин нали и ти ще идваш

съветвам ви на веднъж да ги накупите.
ще предупредим за Перник,само знайте,че до 11.00 трябва да сте там,ако скате да видите големите  Wink
аз ще опитам да дойдо,но имам срещи от обяд, а и чакам включване за Базара.Не знам,много неща може да се променят до вторник.
ще държим връзка  bouquet

# 33
  • Мнения: 3 034
А къде в Борисовата градина ще бъде срещата? Съжалявам, ако сте го написали, но не видях.  Embarassed 

Иначе идята е мноооого добра, с две ръце съм за newsm10

# 34
  • Мнения: 2 196
В мен има 10лв,които дадоха момичетата  от нашия квартал.Мъжа ми трябваше да ги даде в петък на Мерелин,но докато я чакал - забравил,че освен другите неща,трябва да и даде и паричките Crazy.Надявам се в пнеделник да се видим с Мерелин и да и ги дам.
  П.П. Забраванкото беше надлежно порицан. bash

# 35
  • Мнения: 2 249
В мен има 10лв,които дадоха момичетата  от нашия квартал.Мъжа ми трябваше да ги даде в петък на Мерелин,но докато я чакал - забравил,че освен другите неща,трябва да и даде и паричките Crazy.Надявам се в пнеделник да се видим с Мерелин и да и ги дам.
  П.П. Забраванкото беше надлежно порицан. bash
Joy Joy Joy-ни гу бий човека-не е виновен-забравих го да ме чака на студа ooooh!

# 36
  • sofia
  • Мнения: 7 477
 Closeвъв вторник не ма бройте за Перник Cry Cry
от понеделник почва лек ремонт в къщи и става лазарет smile3512
стискайте палци да не пребия майстори,баби и мъже newsm61

# 37
  • Мнения: 2 249
Closeвъв вторник не ма бройте за Перник Cry Cry
от понеделник почва лек ремонт в къщи и става лазарет smile3512
стискайте палци да не пребия майстори,баби и мъже newsm61
че ша стискам ,ша стискам-ама ако случайно се стигне до бой bash-да не забравиш да ме викнеш box thumbsup tooth

# 38
  • Мнения: 4 371
След вторник имам възможност да се видя с още хора, които ще ми дадат пари, така че не виждам смисъл да се виждаме тогава. Ако може в края на седмицата?

# 39
  • Мнения: 2 249
След вторник имам възможност да се видя с още хора, които ще ми дадат пари, така че не виждам смисъл да се виждаме тогава. Ако може в края на седмицата?
Дуцка,ние сме решили във вторник да ходим така или иначе-Вики иска да види дечица ,пък и на мен ми домъчня-трябва да нося и прах за пране натам от Бианка-така ,че ще се ходи-ти ако искаш изчакай с твоите пари-за следващия път-това си е постоянна нужда-както си прецениш Hug

# 40
  • Мнения: 4 371
Ще изчакам, да.

# 41
  • Мнения: 4 242
Много са темите явно и аз се обърках вече къде да чета. Crazy
И на мен ми се идва, но трябва с малката да дойда, няма на кого да я оставя, като гербова марка ми е. Grinning
Май е късно вече да получа отговор.  Ще се включа другия път непременно, само да не изтърва пак кое къде и как...

# 42
браво за идеята - искам да се включа

# 43
  • Мнения: 4 195
Момичета днес се закупиха още 720 памперса.
огромно Благодаря на момичетата направили възможно закупуването им.
в първия постинг писах само Мерелин и Ан-МАри защото те не ми казаха парите само от тях ли са или и тези от Bianka. предполагам че когато Мерелин влезе ще ми псуне инфо за да отбележа правилно кое от кой и колко
това е от мен  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 44
  • Мнения: 1 698
Браво Вики1. Кога ще разкажеш как беше в дома в Перник. И за дечицата Hug

Общи условия

Активация на акаунт