Да спестим едно кафе-да е сухо едно дупе!855 лева-дупетата пак ще са сухи!!!

  • 14 002
  • 173
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 249
момичета,последно от колко до колко часа беше срещата ,че вече се обърках Embarassed

# 91
  • Мнения: 4 371
Яяяяя, кой си има лентичка Hug
Честито, мила!!! Желая ти много леко бременеене preggo и сладко и пухкаво бебче  ylinfant newsm30 newsm07
Много се радвам за теб  Kissing Heart

# 92
  • Мнения: 2 249
Яяяяя, кой си има лентичка Hug
Честито, мила!!! Желая ти много леко бременеене preggo и сладко и пухкаво бебче  ylinfant newsm30 newsm07
Много се радвам за теб  Kissing Heart
Мерси,Дуцка Heart Eyes-ко да се прави изпреварих я Весето-няма да е само тя с едни гърди пред мен я Joy

# 93
  • Мнения: 4 195
ЕЙ ГОЛЕМИ МЪРЗЕЛИ СТЕ Wink (особенно новозабебените  preggo Rage) - мързи ви два реда по нагор да четете - ще се караме ей мързеланки:) Wink Wink
НА 1 И 2 АПРИЛ ОТ 10.30 ДО 16.00 щЕ КИСНА НА ЕЗЕРОТО АРИАНА. ОТ КЪМ СТРАНАТА НА СПИРКАТА НА РЕЙСОВЕТЕ КОИТО ОТИЖАТ КЪМ ПЛИСКА. щЕ СЛОЖА ПЛАКАТ НА ДВИЖЕНИЕТО И ЕДНА ЗАБЕБЕНА МЕРЕЛИНКА щЕ МИ СЛАГА ЗАХАР В КАФЕТО.
телефоначето ми е 0887/86-23-63 К Р И С Т И Н А - който дойде - получава кафе - от мойто или от на Мерелинкта - нема значение - кафе ще е
чакам ви сладурчета Hug Hug Hug

# 94
  • Мнения: 2 249
ти верно много ще киснеш Joyда донеса ли малко Ариел(без накисване) Crazy hahaha
аз ще дойда малко по-късно-към 12-12.30 че преди съм вързала(в буквалния смисъл щот е много трудно) мъжа да му купувам костюм-че ша става кум Wink bowuu
ама кафето ша дойде -споко Stop

# 95
  • Мнения: 1 809
Засега и аз съм сигурна,че ще дойда  Peace Поздравления за инициативата, viki1
До утре  Wink

п.п .Нали 72 рейса спира там  Rolling Eyes  че ми е най-удобен, а съм с дребната

# 96
  • Мнения: 5 228
Засега и аз съм сигурна,че ще дойда  Peace Поздравления за инициативата, viki1
До утре  Wink

п.п .Нали 72 рейса спира там  Rolling Eyes  че ми е най-удобен, а съм с дребната

Спира, но от другата страна на Цариградско - после само минаваш през подлеза. Ако сте с количка - има асансьор дори.

# 97
  • София
  • Мнения: 6 743
Ще дойдем утре поне 3 коли Люлински майки  Hug
МЕРЕЛИН много се радвам за теб  Heart Eyes
Едно такова ангелче ти пожелавам

# 98
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Честито на Мерелин. Желая лека бременност и всичко добро.

Аз вероятно ще дойда направо с Криската, но зависи от детенце, че е болничко. Sad

# 99
  • София
  • Мнения: 6 743
Някой може ли да ми каже къде може да се паркира около Борисовата градина  newsm78

# 100
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Някой може ли да ми каже къде може да се паркира около Борисовата градина  newsm78

Паркинга на стадион Народна армия WinkВлиза се по Д.Цанков  и после в ляво към парка.Покрай автокъща Капитолия  bouquet

# 101
  • Мнения: 510
МОМИЧЕТА,В МОМЕНТА viki1  И ДРУГИ МАМИ ВИ ЧАКАТ ПОД ПЪРВОТО ДЪРВО В ПОСОКА КЪМ СТАДИОНА И БИРАРИЯ "АРИАНА",НА 150м ОТ ПОДЛЕЗА НА СПИРКАТА НА "ОРЛОВ МОСТ".ВРЕМЕТО Е ЧУДЕСНО,РАЗХОДЕТЕ СЕ ДО ТАМ   ! Hug
ние вече го ноправихме   Sunglasses

# 102
  • София
  • Мнения: 6 743
И ние бяхме там, и ние "приказвахме"  Laughing
Ето малко нагледни материали  Hug
ТУК

# 103
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И аз се радвам, че успях да отида и да постоя доста. Дано са се събрали повече парички за повече сухи дупета.  Hug Радвам се и че се запознах с още доста мами. Simple Smile

# 104
  • Мнения: 1 895
Ето малко нагледни материали  Hug
ТУК

Я, колко много мами и деца сте се събрали Laughing Аз минах към 11.30 и нямаше такава навалица Crazy

Общи условия

Активация на акаунт