След Хиалуронова киселина

  • 69 951
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте, вчера си сложих хиалурон в устните и вижте какво ми се получи. Нормално ли е ? Дайте някакви съвети, че съм много притеснена  Sad Sad

Здравейте, онзи ден с сложих хиалуронова киселина в устните и освен голямата синина, която ми се получи, на долната устна от вътрешната страна ми се получи едно топче, което изглежда, че е в кръвоносен съд и е не малко. Въпросът ми е, да се притеснявам ли, това нормално ли е, възможно ли е да е тромб, гранулом и тн. Много се притеснявам да не е тромб  Cry  Cry

Последна редакция: нд, 19 апр 2015, 21:02 от AnMary

# 1
  • Мнения: 114
Препоръчвам следващия път да си налееш малко акъл.Резултата ще е по-добър.

# 2
  • Мнения: 444
Да, така стана и при майка ми, после с месеци стоеше на буци. Тя хем не искала да й правят контур на устни ама останало от ампулата и уж нямало да си личи. Къде няма да си личи бе, братче- ходи като пребита 3 седмици. Разтривай с пръсти, дори и да те боли, за да се разнесе по-бързо...

# 3
  • Мнения: 13 490
Трай бабо за хубост.

# 4
  • Мнения: 43
Синините ли само те притесняват или има и друго, че не мога да видя хубаво на тая снимка. Ако са само синините, не се притеснявай, и аз имах последния път, минават след 10ина дни.

# 5
  • Мнения: 12
Да , синините са ми проблема. А и над горната устна на кожата има и е ужасно грозно  Embarassed

# 6
  • Мнения: X
Обади се на хирурга, който ти е поставял киселината в устните.

# 7
  • Мнения: 43
Грозни са, но се махат, не се притеснявай. Просто кръвоизлив.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 044
Със сигурност това не е хиалурон Peace
При лекар ли го слага или при козметик?Каква марка е ?

# 9
  • Мнения: 12
Зъболекар беше, но в клиника за козметична хирургия. Не помня името на хиалуроновата киселина, но имаше паспорт, беше запечатана, всичко ми показа човека. Въпросът е, че май не го бива много много в самото поставяне. А и клиниката като отидох не ми вдъхваше много доверие...  Tired

# 10
  • Мнения: 43
Искаш ли да ни направиш една нова нормална снимка, че на тази не може многго да се прецени самия филър как е. Синините започнаха ли да се разсейват?

# 11
  • Мнения: 1 525
Зъболекар беше, но в клиника за козметична хирургия. Не помня името на хиалуроновата киселина, но имаше паспорт, беше запечатана, всичко ми показа човека. Въпросът е, че май не го бива много много в самото поставяне. А и клиниката като отидох не ми вдъхваше много доверие...  Tired
Защо тогава го направи  newsm78
Зъболекар...клиника без доверие?
Случилото се е факт.
Дано се разнесе бързо.

# 12
  • Мнения: 79
Хора, имам въпрос...как ходите на работа след такива процедури или специално си взимате отпуски, за да си сложите хиалурон/ботокс? Винаги съм се замисляла, че дори да се реша да се подложа на нещо такова, бих го направила, ако ефекта е хубав и първоначалните следи изчезнали (подутини, синини и т.н.) С други думи, по никакъв повод не бих искала да личи. Е, така де, ама тва означава да си взема отпуската за годината, само за един хиалурон? Другата опция е да напусна, но не виждам това е финансово изгодно за мен:))))

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 349
Хора, имам въпрос...как ходите на работа след такива процедури или специално си взимате отпуски, за да си сложите хиалурон/ботокс? Винаги съм се замисляла, че дори да се реша да се подложа на нещо такова, бих го направила, ако ефекта е хубав и първоначалните следи изчезнали (подутини, синини и т.н.) С други думи, по никакъв повод не бих искала да личи. Е, така де, ама тва означава да си взема отпуската за годината, само за един хиалурон? Другата опция е да напусна, но не виждам това е финансово изгодно за мен:))))

Когато процедурата е направена както трябва, няма нужда да си взимаш и ден отпуска Peace. Аз лично и двата пъти при поставяне на ХК в устните, го направих в обедната почивка(час-час и половина), след това продължих да си работя. Нямаше нищо, което да ме притеснява, имах си едни нови хубави устни Mr. Green.

# 14
  • Мнения: 43
Аз пък все в петък съм го правила, още в събота мога да излизам вече. Синините моите бяха отвътре и не се виждаха лесно.

Общи условия

Активация на акаунт