препоръка за хотел в Солун/Thesaloniki

  • 2 160
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте приятели...
Бих желал да ми препоръчате хотел в Солун и препоръки ,ако ви интересува става въпрос за една нощувка и не ме интересуват басейни и подобни неща държа да има само закуска но гледам ,че по сайтовете има много негативни коментари и за това реших да попитам макс бюджет за нощувка на човек горе долу 100 лв  bowuu

# 1
  • Мнения: 1 048
Mandrino - близо е до площад Аристотел
Egnatia - на влизане в Солун, не знам до колко сте запознати, но на сфетофара, на който се завива посока център,но хотелът е в дясно.

Не очаквайте лукс, но като за една вечер, стават Peace

# 2
  • Мнения: 10
сега разглеждам в Trivago.bg и гледам ,че не го дават този Mandrino с добри отзиви има един Rotonda забелязвам ,че и българи са си дали оценката и казват ,че е доста добре все пак е 70 лв с закуска Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 048
Хотелите са стари и уви си имат кусури...но понякога локацията е от значение. Отсядали сме за по 1-2 вечери (Егнатия има собствен паркинг, Мандрино -не, но ви препращат към платен паркинг наблизо).

Други хотели от този ранг са Вергина и Олга. Те са от страната на експо центъра

 newsm78 любопитно ми е дали и метрото вече е активно? Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 283
Olympia, Park Hotel. И двата са на една улица. Като локация е много близо до Аристотелис. Около тях има и много приятни места за сядане. Peace
На същата улица в близост до Олимпия е х-л Esperia. Не сме отсядали там, но наши познати са били и казват, че е добър.

# 5
# 6
  • Мнения: 10
Благодаря Ви много ..... ще дам инфо за метрото ако отида живот и здраве кажете заведения с хубава храна и на нормални цени .... някакви със изглед към морето нещо интересно което да се види ?

# 7
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 773
Няма метро, строи се...още. Инфо от събота.

# 8
  • Мнения: 1 048
Пфу  Flutter надявах се вече да е тръгнало
 Hug мерси за полезната информация

# 9
  • Мнения: 1 048
 Blush оказа се, че сме отсяда ли във Вергина (т.е. като споменавам Егнатия, в същност е бил Вергина)...
Както и да е, предполагам вече сте се ориентирали и избрали настаняване.
Приятно изкарване  Peace

# 10
  • Мнения: 10
пфууу не сме няма места много странно ,май доста хора ходят а и ние не сме малко и не можем да си намерим хотел които да ни хареса и да може да ни поеме за да сме заедно оглеждахме се за накакъв с гледка да има но ..... не можем да намерим всичко почти е заето ....

# 11
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 773
пфууу не сме няма места много странно ,май доста хора ходят а и ние не сме малко и не можем да си намерим хотел които да ни хареса и да може да ни поеме за да сме заедно оглеждахме се за накакъв с гледка да има но ..... не можем да намерим всичко почти е заето ....

За кой дати става въпрос, колко хора, бюджет?

# 12
  • Мнения: 10
пфууу не сме няма места много странно ,май доста хора ходят а и ние не сме малко и не можем да си намерим хотел които да ни хареса и да може да ни поеме за да сме заедно оглеждахме се за накакъв с гледка да има но ..... не можем да намерим всичко почти е заето ....

За кой дати става въпрос, колко хора, бюджет?

Бюджета не е определен ,защото за два дена(1 нощувка) едва ли има значение няма да похарчиш милиони там ....... душите сме или 7 или 9 отложихме го за тази седмица защото няма места или на 2-3 Май или 9-10 Май за когато си намерим хубави места Simple Smile

# 13
  • Мнения: 10
пфууу не сме няма места много странно ,май доста хора ходят а и ние не сме малко и не можем да си намерим хотел които да ни хареса и да може да ни поеме за да сме заедно оглеждахме се за накакъв с гледка да има но ..... не можем да намерим всичко почти е заето ....

За кой дати става въпрос, колко хора, бюджет?

също така в първия ми коментар споделих ,че за нощувка сме отделили макс. 100 лв ,но като разглеждам има доста добри хотели с закуска за 60/70 лв ако това имате напредвид като бюджет с собствен транспорт ще отиваме не се доверяваме на турст. агенции

# 14
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 773
Не знам защо не намирате места - гледам си например 1май 1 нощувка - Grand palace 5* - 180 лв на стая със закуска, за 2-3 също има и е същата цена.

Общи условия

Активация на акаунт