Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 357
Нашият пъп падна, като беше на 22 дни малкият, много е различно това.

# 721
  • Мнения: 64
Нашият падна на 7 ден и съм я къпала всяка вечер после със спирт туширам. И спирта е на всяко преобуване. На баткото по същия начин беше. Слагай тензухче на пъпчето ако те притеснява но спокойно си къпи детето

# 722
  • Мнения: 474
Благодаря ви,тази вечер ще го изкъпя,пък дано да няма проблем.  bouquet  bouquet  bouquet

# 723
  • Мнения: 211
Нашето пъпче падна още в болницата  Grinning Ама забравих до кога ми казаха да го обработвам със спирт,нещо ми се мотае,че ми казаха 10 дена след като е паднало или до 1 месец  newsm78

# 724
  • Мнения: 191
Мамчета вече официално съм в МД София има ли някоя от вас тук?Пишете

# 725
  • Мнения: 191
Майчета влезнах за преносване и родих!Даниел 3340 кг 54см всичко е наред!

# 726
  • Мнения: 259
Майчета влезнах за преносване и родих!Даниел 3340 кг 54см всичко е наред!

  bouquet Много да се радваш на малкото съкровище.   ylinfant newsm07 Дано всичко е минало безпроблемно.

Като се чуствашаш добре, и имаш време - разкажи малко повече как минаха нещата  Simple Smile
В понеделник и аз ще съм там и само се вкарвам в някакви филми, как ще ме държат с дни преди да се роди бебко.

# 727
  • Мнения: 191
Майчета влезнах за преносване и родих!Даниел 3340 кг 54см всичко е наред!

  bouquet Много да се радваш на малкото съкровище.   ylinfant newsm07 Дано всичко е минало безпроблемно.

Като се чуствашаш добре, и имаш време - разкажи малко повече как минаха нещата  Simple Smile
В понеделник и аз ще съм там и само се вкарвам в някакви филми, как ще ме държат с дни преди да се роди бебко.
всичко е наред добре сме влезнах за следене просто то се. Оказа че съм с 5 см разкритие 3 капки окситоцин 13:00 в родилното 13:05 родих

# 728
  • Мнения: 82
Честито Gabs90, да ви е жив и здрав и много да му се радвате!

Аз днес бях на запис на тонове и ми казаха, че записа ми е чудесен. Питам ги какво ще рече това, а те ми казват - ами няма никакви контракции. Казвам им ами за мен това не е чудесно защото трябваше до вчера да съм родила Simple Smile Явно моя младеж няма никакво намерение да излиза.

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Момичета пускам нова тема.
Довечера като имам време ще я дооправям.
Който не се намира на първа страничка да ми пише лично съобщение

Общи условия

Активация на акаунт