След тъга надежда изгрява и две чертички огрява.-Бъдещи мами над 35

  • 31 215
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 933
ЧРД Тарторина! Много здраве и сбъднати мечти   bouquet
Ивка  Hug а ти гледай да не се ядосваш на родата! То и хормоните си казват своето...  Heart Eyes
Перу, минаха ли съвсем петната? Дано не се появяват повече!

# 31
  • Мнения: 2 603

Тарторина, честит рожден ден!  bouquet Бъди здрава и щастлива с любимите хора до себе си!  Hug
Коте, е туй ни е проблема де, надценяваме си просто чисто физическите способности...раздавай я и ти по-кротичко вече  Hug
Скрит текст:
Мислех си, че само първия цикъл ще е по-обилен, за нормализиране. Нищо подобно, не помня да съм ползвала след пубертетните си истории нощни превръзки  ooooh! Явно се подмладих  Crazy
Ивка, пийни едно хапче майната на всички и си гледай себе си  Hug
Манди, много е готино гобленчето, ама ти да не си го ушила, или това е картинката на ушитото. Ей, запали се  Simple Smile
Скрит текст:
Опитвам се да си повдигна духа с вас, че ми потъват гемиите като някое дете е болно... И утре ММ ще ходи на работа, ще съм сама и с двамата отново. Добре, че го дават да вали, че поне баткото да не ме врънка за разходки. И най-важното малчо да е по-добре. С всичко друго ще се оправя, само да са ми здрави децата.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Кали,  Hug Hug Hug  Колко време ще си в София този път?

Ами уж само за блокираща инжекция в понеделник, ама вече не смея да казвам, че знам ли...  Tired Утре пътувам и за вторник съм си взела билет за връщане. В понеделник съм на лекар...  Praynig

Тарторина, много, много здраве ти пожелавам аз!   bouquet

# 33
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Тарторина Честит Рожден Ден,много здраве,щастие, късмет и любов!

Манди, хвана те и теб гобленарската зараза  Wink  Ще видиш как малко по малко ще започнеш и по- големи. Успех и на консултацията с Начев.
Кали  fingerscrossed

# 34
  • Мнения: 3 758
Манди, дано Начев ти обърне повече внимание!
Кали, дано всичко мине по вода Praynig
Перу, разминаха ли ти петната?
Звездичке, по-добре ли е малкото момче? Ти недей да униваш, ще оздравее Hug
Коте, почивай си повече. Сега имаш нужда. Племенниците ще ги взимаш като поотрасне бебка.
Аз не мога да отхрачвам. Винаги съм така. Задръствам се директно. Сега варих един сироп за кашлица с орехи, лукчета... та да видим дали ще даде резултат.
Нашите лястовичета пак се завърнаха. Няколко години подред са на едната ни тераса. Много са смешни. Направиха си гнездото отгоре върху ролетната щора и си я ползват за тераса. Само се разкарват по нея и мъжкия спи там, защото гнездото е много мъничко. Първата година ги домързя даже на височина да го вдигнат и постоянно събирахме малките от земята  hahaha Но им се получават бебетата, понякога и по две люпила на сезон имат. Отивам да ги гледам да взимам пример  Blush

# 35
  • Мнения: 13 937
Иви, с такива като нас турските клиники не се занимават, мисля за някоя европейска скоро.
И на мен много ми харесва гобленчето. Вече си мисля, че големите са ненужно изхвърляне, омръзват. По-добре така по-мънички.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Тарторина, попадна ми този текст и реших да ти го споделя:
Скрит текст:
„Четиридесет години е изключително красива възраст и за мъже, и за жени.
Знаеш ли, че в мистиката числото четиридесет олицетворява изкачването на по-високо духовно равнище и духовното пробуждане?
Когато загубим някого, сме в траур 40 дни.
Когато се роди дете, трябва да минат 40 дни, докато то бъде готово за живота на земята.
Когато се влюбим, трябва да изчакаме 40 дни, за да сме сигурни в чувствата си.
Потопът на Ной е продължил 40 дни и макар че водата е унищожила живота, в същото време тя е отнесла всичко нечисто и е дала на хората възможността да започнат наново.
В ислямския мистицизъм има 40 стъпала между човека и Бога.
По същия начин има четири основни равнища на съзнание и с по десет стъпала във всяко, което прави общо 40.
Исус е останал в пустинята 40 дни и 40 нощи.
Мохамед бил на 40 години, когато бил призован за пророк.
Буда медитирал под смокинята 40 дни, преди да плучи просветление.
На 40 години получаваш нова задача, нов пропуск за живота.
И не се притеснявай, че остаряваш!
Няма бръчки и бяла коса, които да са достатъчно силни, за да сломят мощта на числото 40!“ Елиф Шафак в книгата й „Любов“:

# 37
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Звездичка, това е картинката на ушитото  Mr. Green, то няма да е и това много голямо, предното беше 10/13, а това е 15/15 и дано на всички дечицата са здрави

амини, танче, иве  Hug Hug Hug и на всички останали също много  Hug

аз съм вече боядисана, пък да видим какъв цвят ще докарам, че тази ми е нова, досега все бях с червени отенъци, а сега съм си взела тъмно русо  hahaha , не че ще стане баш такова, че все още ми е много тъмна косата като цяло, само на слепоочията яко съм се прошарила, почти съм бяла

# 38
  • Мнения: 13 937
Пате, аз съм по същия начин, всяка уж дребна настинка ме задръства неимоверно. Последния път отидох едва дишаща в аптеката и му казвам на аптекаря, че искам възможно най-силното и като изредих какво съм пила беше така  Shocked
даде ми сироп еуреспал и дали от него или от само себе си се оправих.
После една колежка ми даде рецепта за чай от различни билки, ако искате ще я напиша. Била много ефикасна.

# 39
  • Мнения: 1 933
Момичета, имам нужда от вашата помош/съвет.
на ММ му е зле, не знам какво да му дам, не че имам и медикаменти много вкъши... На който ше му дойде гадно, моля да не чете
Скрит текст:
Повръша повече стомашен и жлъчен сок, не е ял нишо от вчера. Корем го боли, няма температура и с разстройството май приклЮчи... Остана това гадене и повръшане... Втресе го и го паркирах в горешата вана за малко... нямам никаква идея как да му помогна  Cry Паркирах децата да гледат филмче, за да мога и него да погледна  Tired

# 40
  • Мнения: 13 937
Пуси и моят мъж беше така наскоро, дадох му активен въглен поради липса на друго. После купих деган. Слава богу бързо мина.

# 41
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Благодаря момичета!

Кали  Hug това е много хубаво не ми е попадало досега, а и във връзка с числото 40 - тази годишнина не се празнува.

Сложих снимки на двумесечния Борис в албумчето  Wink

# 42
  • Мнения: 3 758
Коте,
Скрит текст:
При повръщане помага Деган, също имаше едни хомеопатични свещички Вомитусхил, много са ефикасни. Не му давай да яде, ако не е гладен, по-добре да се изчисти организма. Само трябва да приема много течности на често по малко, за да не ги повърне. Ако не обича глюкоза може варена нарязана на парченца ябълка. Но задължително трябва да приема течности за да не се обезводни. В аптеките продават прахчета, които задържат солите в организма, при вас предполагам има нещо подобно http://apteka.framar.bg/30020121/%D0%BD%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8% … 0-%D0%BC%D0%B3-20 Утре вдруги ден може да се захрани постепенно с варен картоф, морков, препечен хляб, обезсолено сирене, солети.
Амини,
Скрит текст:
аз не смея да пия лекарства, че нали съм на хомеопатия. Като й се обадих вчера не ме отрази много за това задръстване, не може да разбере какво е. Щом не кашлям, значи нямам проблем там. Но аз си го усещам като задръстване и когато успея да отхрача се оправя. Дай да запиша билките.

# 43
  • Мнения: 1 368
Пате и при нас всяка година идват лястовички. На 3-4 места си правят гнезда. Много цапат, ама много са ми мили. Отивай при тях, че да прихванеш  Praynig
Амини, напиши рецептата ако не ти е проблем, винаги би била полезна според мен  Hug
Коте, против повръщане – деган, препечена филийка със сирене, джинджифил. Чувала съм, че се пие отвара от оризова вода /вари се ориз във вода, прецежда се и се пие топлата вода на малки глътки/, но това не съм го пробвала.  В къщи който и както и да се разболее, почваме с краката в гореща вода с едра сол. Дано му мине бързо на ТМ, сигурно е някой вирус. Пази се и ти до колкото е възможно  Hug

# 44
  • Мнения: 2 603
Пате
Скрит текст:
те хомеопатите колкото и да помагат, понякога са ми много странни реакциите и разсъжденията, ама не съм лекар, гледам много да не се меся. Малкото след ставане доста покашля, сега поутихна малко. Хремата от задна, стана водниста и предна. Покихва от време на време. Ако питаш хомеопатката, било чудесна картинка...лекува се сам...няма място за притеснение. С кашлицата и секретите от носа се чистело там каквото е. Сигурно е така, ако е за мен, дори не бих го споменала, ама за малката душичка...Иначе няма температура, надявам се и да не вдига, играе си, закача се. И едно време като сме научени по сто неща да гълтаме като сме болни, сега с някакви 3 гранулки някак си мислим, че не правим всичко необходимо, макар да знам, че не е така. Объркана работа Wink
За да не хвърлям един подарен купешки останал козунак, го забърках с крем карамел. Това на нервна почва  Mr. Green
Коте, от майка ми знам, за повръщане се правят в 3 чаши, солена, сладка вода и вода със сода. Приме се последователно по 1 суп.л.от всяка начесто.

Общи условия

Активация на акаунт