След тъга надежда изгрява и две чертички огрява.-Бъдещи мами над 35

  • 31 214
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 937
Купуват се от аптеката в кутии следните билки:

Бронхолек
Мурсалски чай
Подбел
Живовляк
Риган
Босилек
Мащерка
Мента

Смесват се по една супена лъжица от всички билки. Слагат се в литър и половина студена вода на котлона. Като заври, ври 1 минута и се маха. Предполагам се прецежда.

Може да се пие по цял ден (топло или студено).

Наздраве  Mr. Green

# 46
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Здрастии Simple Smile

Тарторина, Честит рожден ден! Бъди здрава и щастлива мама  newsm51

Коте, другите с ати казали, течности на често на по няколко глътки, да не се обезводни, дано се оправи скоро  Hug

Звездичка, да се оправя малчо  Hug

Аз днес съм мацка  Joy първо минах по магазините и си купих 2 чифта дънки, една дънкова пола, панталон, риза, блузи и чанта  Mr. Green и мъжо намаза нещичко, да не е по назад Simple Smile. Добре че тук има дрехи и за по дебелички, да не му е притеснено на човек като пазарува Simple Smile)

# 47
  • Мнения: 1 368
Звездичката, дано да минава  Hug
Амини, благодаря за рецептата  Hug
Ели, поздравления за покупките Simple Smile. Не съм си купувала нищо не помня от кога. Имам остра нужда от всичко. Пък и като се стопли ми се обикаля и по магазини, ама при нас може да се каже, че няма. Добре, че е онлайн пазаруването  Heart Eyes

# 48
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Тарторина, здраве, търпение, много усмивки   bouquet

Звездичка, да се оправите бързо  Hug

Пусикет, ако можете да си вземете от аптеката  глюкоза - помага безотказно. Майка ми ме включва на система, но веднъж не бях при нея и тя каза да си купя 1 банка и на маалки глъдки да пия. Ами само това ми помогна. Другото е - сладки течности  Peace
 повръщане ми се е пресичало и от кола - много я мразя, защото е вредна, но има много приложения, то явно затова е опасна. Едно от тях е повръщането.

Моите петна изчезнаха.

# 49
  • Мнения: 3 535
Пате, и само чай от мащерка , колкото можеш да поемеш .Помага много, не е за бременни

# 50
  • Мнения: 1 933
Мерси много за съветите  Heart Eyes Hug Ходих до една аптека и купих каквото ми препоръчаха. ММ успя и да вдигне температура... Купих му кола 8и от аптеката казаха, че е добре да се взима в такива случаи), за глЮкоза хич не се сетих да питам поне...
Амини, тук деган няма, но мисля ми дадоха нешо подобно. Купих и въглен. Оф, дано се оправи бързо и дано не е вирус и да не го лепна и аз, че като гледам ММ как е, не ми се мисли ако аз го лепна какво ше стане...  Tired
Пате, мерси много, ше имам предвид захранването. Добре, че имам малко бг сирене...
Ели, честити ти покупки! Със здраве и с кеф да си ги носиш  Heart Eyes
Звездичке, дано малкия се оправи бързо  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 8 527
Ели, аз заради това съм фен на Марк&Спенсър. Като си знам номера и всичко ми е ОК. Няма нерви при пробването. Само обикалям за разпродажбите им.

# 52
  • Мнения: 2 497
Шери, чудесна тема  Heart Eyes
Тарторина, бъди здрава и щастлива  bouquet
Минавам само за бърз запис, че да не се разсейвам - цял ден се мъча с данъчната декларация на ММ Embarassed Почти я оправих, ама сега се боря с годишна отчетна декларация, която не може да се подаде онлайн без електронен подпис и има цееели 16стр Shocked Толкова блокирах, че дори не знам вече какво да попълвам и май след малко ще ги зарязвам тия бюрокращини и ще режа салатата, че и гости чакаме ooooh!

# 53
  • Мнения: 1 679
Шери, мерси за темичката Heart Eyes аз само се записвам набързо #Crazy тук упорито се борим с гладен вирус #Crazy Sick

# 54
  • Мнения: 3 535
Намерих тема по моя наболял проблем  Joy Joy Joy
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=840282.0

# 55
  • Мнения: 5 037
И Жане до какъв извод стигна-може или не може hahaha?

# 56
  • София
  • Мнения: 268
Жане, ако разчиташ на тази тема, ще си останеш жадна Simple Smile Моето мнение е че може всичко (без цигари, наркотици и твърд алкохол) но с мярка. Аз си пийвах и бира и винце и Summersby cider през лятото и бях екстра Simple Smile

# 57
  • Мнения: 3 535
И Жане до какъв извод стигна-може или не може hahaha?
Шери,чакам да се съберат няколко страници.Още нямам достатъчно материал за статистиката  hahaha

# 58
  • Мнения: 13 937
Сега видях на Тарторина малчугана и Зази с щерката  Heart Eyes Много сте хубави всички  Grinning

Тарторина, не виждам защо се притесняваш, съвсем чудесно си изглежда Борис  Hug

# 59
  • Мнения: 1 353
 bye Гол запис

Общи условия

Активация на акаунт