Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 722 243
  • 17 872
  •   3
Отговори
# 10 365
  • Мнения: 954
Здравейте, нямам право да публикувам нова тема в подфорум "Родени 2019". Каква може да е причината? Предишната тема е създадена от мен и исках да създам нова, защото премина 50стр. Благодаря.

# 10 366
  • Мнения: 35 961
Проблемът с публикуването на теми е оправен. Благодарим за сигнала!

# 10 367
  • Мнения: 191
Здравейте!Извинете, но каква е причината да бъде изтрита темата, която преди малко публикувах както и едно мнение от вчера?

# 10 368
  • Мнения: 35 961
Мнението Ви от вчера е в грешна тема.
Размяна на бяла и декоративна козметика
Размяна на козметика за коса
Темата Ви от тази вечер е дублираща.
Размяна на дрехи

# 10 369
  • Мнения: 191

Извинявам се!Благодаря!

# 10 370
  • Мнения: 1
Как мога да си сменя снимката на профила от телефона

# 10 371
  • Мнения: 35 961
През мобилната версия не можете. Минете на обикновената с бутона най-долу върху черната лента и следвайте указанията тук.

# 10 372
  • Мнения: 36 482
Знам, че не мога да пиша мнения едно след друго, но защо не мога да напиша мнение след няколко дни и въобще след повече от 24 часа в дадена тема? Последното мнение също е мое, искам да сложа нова информация.

# 10 373
  • София
  • Мнения: 4 714
Има проблем с редактирането само няколко часа след написването.
Май не само аз го пиша. /?/

# 10 374
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Знам, че не мога да пиша мнения едно след друго, но защо не мога да напиша мнение след няколко дни и въобще след повече от 24 часа в дадена тема? Последното мнение също е мое, искам да сложа нова информация.
Ами слагайте! Никога досега модераторите не са се формализирали по този въпрос. Хиляди са случаите като този и не знам да е било проблем.
Ако се страхувате, че някой хиперправолинеен потребител ще настоява да ви заметат, просто с едно изречение се извинете и обяснете в поста си в темата защо се получава така.



MayyaI , Hug
Аз нямам проблем с редактирането. Току що го пробвах, в т.ч. и бързата редакция.

# 10 375
  • Мнения: 36 482
Получих предупреждение със следния текст (да не се окаже, че пък е забранено да го споделям, защото предупреждението е на ЛС?! Astonished ) :
Скрит текст:
...за 90 дни от сватбата. В рамките на 24 ч. имате право на редакция. След това, ако постът има важна информация, т.е. темата е сериозна, например за заболяване или нещо от сорта, можете да пуснете следващ, но ако е в сферата на развлекателните предавания ни сигнализирайте, за да добавим информацията към предишния пост.
Темата не е сериозна, за предаване е. Но има новини, които са излезли през последните дни. Ако не мога да слагам новини за предаването (освен да коментираме епизодите), малко се обезсмисля.
Преди това получих друго предупреждение, което се оказа, че е за нищо (грешка).
Още едно и ще ми станат три.

Ако нещо ви притеснява в моите постове, напишете ми го направо? Nerd

# 10 376
  • Мнения: X
Аз бих писала на модератор, с молба да добавят текст към съществуващия ти вече пост. Винаги можеш да провериш кой модератор отговаря за определен раздел.
Тук може да прочетеш начина за това.

# 10 377
  • Мнения: 28 072

Ако от последния Ваш отговор са минали 24 часа, вече не може да го редактирате и логично, последователна публикация е допустима, но никой няма да Ви направи забележка за това.

# 10 378
  • Мнения: 36 482
Хубаво ми предлагате да се обърна към модератор да ми допълни поста, но това се отнася за изключително важни въпроси, а случаят не е такъв. Това е тема за развлекателно предаване.

# 10 379
  • Мнения: X
Щом те докладват в развлекателна тема и има последствия, значи няма нищо маловажно. Напиши си, каквото имаш да пишеш и после помоли модератор да го допълни. Това им е работата все пак, няма да ги изкараш от вкъщи не закусили, да ти допълват поста за “90 дни до сватбата” я.

Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 17:19 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт