Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 722 299
  • 17 872
  •   1
Отговори
# 13 440
  • Мнения: 35 961
Правилно ме разбрахте: пускате нова тема в подходящия подфорум, не публикувате оффтопик и се държите възпитано и с уважение към опонента си дори да не сте съгласна с него.

# 13 441
  • Мнения: 16 871
Имам опция да редактирам, въпреки че са минали 3 дни без 3 часа от поста ми. Нямам опция да пусна нов. Прилагам снимки. Явно има някакъв проблем.
Не че е голям зор, исках да пусна линк за новата детска болница, което считам за нова и важна информация,  касаеща майките в отчетната ни тема.


# 13 442
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
От над месец, може би два НЕ може да се коментира и излиза това съобщение, да! Бях писала с призив във връзка с друг проблем- пак се измести фокуса и се отговори първо бланкетно, после ми се дадоха неработещи в конкретния казус решения.

Искам да разбера къде аджеба във форума са публикувани кои са всички модератори?

Към кого мога да пусна сигнал/мнение/критика/похвала досежно модерирането на конкретен модератор?

# 13 443
  • Мнения: 35 961
Тук или на лс до администратор.

# 13 444
  • София
  • Мнения: 6 171
Не можем да пишем нов пост след няколко часа, а можем само да допълваме с нещо, което я го видят, я не.
Докато не направите така, че форума да дава индикация (както беше в старата версия), че има дописване правилото ви е по-скоро дразнещо.

И тогава, как така тук има два последователни поста с еднакво съдържание и разлика от 6 минути?
https://bg-mam.ma/p/1334076/42946591
https://bg-mam.ma/p/1334076/42946634

Последна редакция: пт, 04 юни 2021, 16:54 от Mrs Jan

# 13 445
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
A къде са написани всички модератори във форума?

# 13 446
  • София
  • Мнения: 28 562
В темата по въпроса - https://m.bg-mamma.com/?topic=187449

# 13 447
  • Мнения: 2 998
Този индивид явно е направил профил за тролене. Не знам дали вече e прекрачил правилата, но реших да го споделя. https://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=696783;sa=showPosts

# 13 448
  • Мнения: 61
Здравейте,
Как мога да премахна уведомяващите имейли, когато има отговор в следната група?Много ми е досадно! Моля за съдействие!

# 13 449
  • Мнения: 35 961
От мобилната минавате на пълната версията чрез бутона най-долу на страницата върху черната лента.
Кликвате върху ника си горе в дясно: "профил" - "общ преглед" - "настройки" - "имейл известяване" - редактирате настройките според личните си предпочитания - "запази".

# 13 450
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Ще напиша нещо за последен път, след което ще изтрия всички жалби за темата "Кралски работи и клюки".
Тук няма да се превръща в поле за разправии.
Ето нещо, което съм писал преди повече от година в опит да илюстрирам ситуацията в темата.
Ето и следващо нещо по въпроса.
Независимо от явното желание на определени групи потребители, "Кралски работи и клюки" няма да се превърне в хейт парад. Въпреки жертвания модераторски ресурс и обвиненията от всички страни (което доказва липсата на пристрастия), темата ще продължава да бъде стриктно модерирана. Видно е, че болшинството потребители, имащи "проблеми" с темата са нееднократно предупреждавани, някои дори имат и налагани временни забрани.
Форумът не е нито новинарски сайт, нито фейсбук група, където да може свободно да се организират битки с тенденциозно оплюване, заяждания, квалификации, взаимни обвинения и волни интерпретации върху жълти заглавия.
Не можем да стерилизираме темата, но няма да допуснем превръщането и в кално поле.
Да, може да се стигне до заключване на темата, но не мисля, че действията преди това ще се харесат някому.
Всеки има право на избор.

# 13 451
  • Мнения: 54 413
Потребител Wish007  има ли родство с Wishmaster?
Досущ като нея звучи в темата за КОВИД.

# 13 452
  • Мнения: 9 046
Здравейте. Днес имам надпис в червено най-отгоре "Има наложена забрана. Мобилен спам. Забрана за регистрация-безсрочно" Какво означава това?

# 13 453
  • Мнения: 35 961
Означава, че на мобилното ИП, през което влизате в момента, има наложена забрана за регистрация, което няма никаква връзка с Вашата активност във форума.

# 13 454
  • Мнения: 9 046
Пак нещо не разбирам. Това си е моят телефон, който ползвам постоянно, но съм на друго място и ползвам друг уайфай? Това има ли връзка? Мога да си ползвам форума безпроблемно? Извинете,но  съм малко лаик с тези неща.

Общи условия

Активация на акаунт