Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 724 967
  • 17 904
  •   2
Отговори
# 13 515
  • Мнения: 36 492
Това са лилави сърца (лилавото е един от любимите ми цветове) и щом разрешавате, ще ги оставя.
Потребителите, които се дразнят, може да ги скролват бързо.

# 13 516
  • София
  • Мнения: 30 142
Кога се очаква да можем да спираме следене на тема и да маркираме такава като прочетена?

# 13 517
  • Мнения: 46 518
Кога се очаква да можем да спираме следене на тема и да маркираме такава като прочетена?
Не би трябвало да има проблем с фунцията. Изтрийте кеша, опитайте пак и пишете дали работи.

# 13 518
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Потвърждавам, че при мен се е оправило. Току-що пробвах. Simple Smile

# 13 519
  • София
  • Мнения: 30 142
Кога се очаква да можем да спираме следене на тема и да маркираме такава като прочетена?
Не би трябвало да има проблем с фунцията. Изтрийте кеша, опитайте пак и пишете дали работи.
Работи след изтриване на кеша. Мерси!

# 13 520
  • София
  • Мнения: 62 595
Кое е изтриването на кеша?

# 13 521
  • Мнения: 12 129
Кое е изтриването на кеша?
Изтрива се кеша на браузъра, който използвате. Пишете кой от многото ползвате, за да ви се помогне.

# 13 522
  • Мнения: 1 715
Кое е изтриването на кеша?
Изтрива се кеша на браузъра, който използвате. Пишете кой от многото ползвате, за да ви се помогне.

Ако може и на мен - ползвам Хром, не виждам откъде се изтрива кеша и опциите не работят при мен

# 13 523
  • Мнения: 2 147
За новите опции в мобилната версия ли става дума или за десктоп версията?

# 13 524
  • София
  • Мнения: 4 429
Скрит текст:
Кое е изтриването на кеша?
Изтрива се кеша на браузъра, който използвате. Пишете кой от многото ползвате, за да ви се помогне.

Ако може и на мен - ползвам Хром, не виждам откъде се изтрива кеша и опциите не работят при мен
ТОВА Е ИЗЧИСТВАНЕ НА ЗАПАЗЕНИТЕ ПРИ СЪРФИРАНЕТО ДАННИ - история, бисквитки...
 но, без запазените ПАРОЛИ

# 13 525
  • Мнения: 1 715
Благодаря! Изтрих, но няма ефект. Всъщност изобщо нищо не ми излиза като натисна трите точки. Само при мен ли е проблемът?

# 13 526
  • Мнения: 15 317
Всъщност не, сега пробвах и аз от мобилната версия и трите точки отстрани на всяка тема не са активни, а оня ден бяха.

# 13 527
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Опцията за спиране на известия за нови теми не работи вече трети ден.

Досега никога не съм имала проблем да се отпиша от следене на нови теми или нови отговори. Не съм питала тук нищо по този въпрос, защото се вижда какво трябва да се прави.

И след изчистването на кеша функцията не работи.

# 13 528
  • Мнения: 68 658
Не работи и при мен. Хром. Мобилна версия.

# 13 529
  • София
  • Мнения: 62 595
Със или без ичистване - не работи от няколко дни и това е.

Общи условия

Активация на акаунт