Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 706 466
  • 17 775
  •   2
Отговори
# 13 980
  • Мнения: 35 891
Т. нар. "антиваксъри" също имат право на гледна точка и възможност да я напишат в бг-мамма. И също се оплакват от толериране на опонентите им. Спам, флууд, обиди, провокации, конспирации, тролене, откровени глупости и други нарушения на правилата се изтриват независимо кой е авторът им и каква позиция защитава.

# 13 981
  • Мнения: 40 307
Т. нар. "антиваксъри" също имат право на гледна точка и възможност да я напишат в бг-мамма. И също се оплакват от толериране на опонентите им. Спам, флууд, обиди, провокации, конспирации, тролене, откровени глупости и други нарушения на правилата се изтриват независимо кой е авторът им и каква позиция защитава.

Ако се заема да посоча всяка конспирация (недоказана, а измислена теза) във форума им ще я триете ли?
Най-напред изтрийте как човек се намагнитва от ваксината като за начало. Ама то мен изтрихте.

А щом имат право на гледна точка, значи според вас си заслужаваме да сме последни по ваксини и първи по смъртност. Ми, пада ни се.

# 13 982
  • Мнения: 47 896
Нали има подфорум за конспирации, паранормално,за алтернативна медицина и т.н.

# 13 983
  • Мнения: 35 891
Най-напред изтрийте как човек се намагнитва от ваксината като за начало.

Линк или доклад към поста, моля.

# 13 984
  • Мнения: 40 307
Най-напред изтрийте как човек се намагнитва от ваксината като за начало.

Линк или доклад към поста, моля.

Готово. Към два поста, по-назад не ми се ровеше.

# 13 985
  • Мнения: 2 114
Djordja, темата е за перилни препарати и омекотители, не за обсъждане на други потребители или модерацията.
Именно. Различни потребители изказват мнения за ползвани от тях препарати и изказват задоволство от някои от тях, но ако те не са харесваните от blueberry, тя отправя отвратително забележки и подигравки към тях - това не се ли третира като груб език?! Кой ѝ дава това право и защо? Обсебила е темата и освен с грубия си език, нарушава правата на останалите по отношение свобода на мисълта и словото.

# 13 986
  • Мнения: 1 148
Искам да попитам, с какво наруших правилата, че ми изтрихте мнението в темата "Онлайн консултация с логопед"?
Все още чакам отговор!

# 13 987
  • Мнения: 35 891
Тема не е дискусионна. Формулирана е като въпроси от потребителите и отговори от специалиста. Всички други постове се премахват.

# 13 988
  • Мнения: 68 363
Днес в две теми виждам две последователни мнения на един и същ потребител, през няколко минути са.
Не ми пречи, но вероятно не сработва ограничението, или сте го махнали? Да си знаете..

# 13 989
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
Да, преди малко в темата Стоматолози-Варна имаше два последователни, абсолютно еднакви поста.

# 13 990
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Тази тема за места за сватба https://www.bg-mamma.com/?topic=1369016 някак си е попаднала в раздел Кърмене и захранване...

# 13 991
  • Мнения: 2 952
Това не трябва ли да се изтрие ?
https://www.bg-mamma.com/?topic=1369586.new#new

# 13 992
  • Мнения: 35 891
Пускането на нова тема на стр. 48 не е препоръчително, но е допустимо.

# 13 993
  • Мнения: 2 952
Защо тогава , когато пуснах тема на 49 страница , беше изтрита ?

# 13 994
  • Мнения: 35 891
Никой от екипа не би изтрил нова тема, пусната на стр. 49 от текущата.

Общи условия

Активация на акаунт