Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 721 480
  • 17 866
  •   1
Отговори
# 16 530
  • София
  • Мнения: 22 728
Има ли проблем сега с качване на снимки?!
Исках да кача снимки в темата Нашите орхидеи - три пъти ме изхвърли.

# 16 531
  • Мнения: 12 116
Да не би да са ти много големи файловете, над 5 МВ?

# 16 532
  • София
  • Мнения: 22 728
Да не би да са ти много големи файловете, над 5 МВ?

Не знам. По принцип нямам проблеми с качване на снимки.

# 16 533
  • Мнения: 40 857
Понякога имам и тогава следва план Б - print screen, качване на копираното, изрязване на излишното и пускане.

# 16 534
  • София
  • Мнения: 22 728
Сега качих без проблеми. Дори не се наложи да ги намалявам. На части ще качвам снимките.

# 16 535
  • Мнения: 78
Здравейте,
Как да кача снимка към профила си?
Благодаря предварително!

# 16 536
  • Мнения: 46 508
Здравейте,
Как да кача снимка към профила си?
Благодаря предварително!
Тук са описани стъпките: https://bg-mam.ma/p/1068343/37497518

# 16 537
  • Мнения: X
Потребител https://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=639008 е изчерпал лимита на лични съобщения

# 16 538
  • София
  • Мнения: 39 758
Потребител https://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=639008 е изчерпал лимита на лични съобщения
Уведомен.

# 16 539
  • Мнения: 1 421
Защо се трият избирателно постове в темата " Политиката в България"? Трият се постове с епитети за политически партии, а в същото време се оставят постове с обиди към потребитили и постове с много по-грозни обиди към политици. Тази брутална цензура и двоен стандарт не ви прави чест.

# 16 540
  • Мнения: 5 544
Някой може ли да каже кое правило на форума наруших в поста си от 14:21 в темата "Ергенът - след сезона", като призовах към спиране на грозния хейт по един творец? Мога да приложа и скрийншоти да ми посочите къде ми е грешката, за да знам за в бъдеще. Благодаря. Ако искате форумът да стане едно изцяло хейтърско поле за изява, давайте, успех.

# 16 541
  • Мнения: 68 643
Изтрили са вероятно цяла дискусия, и твоя пост с нея...тоест покрай сухото гори и мокрото, или обратно беше....
А ако други постове преди твоя стоят, ще ти кажат да ги докладваш изрично.

# 16 542
  • Мнения: 5 544
Изтрили са вероятно цяла дискусия, и твоя пост с нея...тоест покрай сухото гори и мокрото, или обратно беше....
А ако други постове преди твоя стоят, ще ти кажат да ги докладваш изрично.
Мерси, Тете, за разяснението, според мен малко постове са изтрити, не беше като дискусия точно, но нямам намерение да си губя времето да докладвам нищо, то цялата тема отдавна е за триене и заключване, така че и аз съм чао, поне си припомних защо се отказах да пиша в първите 10 теми на "Ергенът". Simple Smile

# 16 543
  • Мнения: 39 308
Преди 2-3 дни ми се наложи да ползвам търсачката. Признавам си, не ми е от любимите и в редки случаи си го позволявам. Зададох и период(в рамиките на един календарен месец на сегашната година), за да съм по- конкретна. Е, имаше доста извадени отговора от преди 4-5 години. Как става тоя номер? Или аз не я ползвам правилно, а?

# 16 544
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 187
google е по-добрата търсачка за бг-мамма.  от личен опит го казвам.

Общи условия

Активация на акаунт