Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 724 348
  • 17 898
  •   1
Отговори
# 4 920
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Последните постове на този профил: http://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=528124;sa=showPosts

# 4 921
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Благодаря.

# 4 922
  • Мнения: 298
Как може да се разбере дали е влизано в профила ти от друго устройство? Може ли модераторите да ме информират дали в последните дни е влизано в профила ми през друго устройство?

# 4 923
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Информирал съм ви за възможностите на ЛС.

# 4 924
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Привет ! Не виждам последните си постове в тема " "Селски" номера и пинизи ", което ме навежда на мисълта, че са изтрити. Интересна ми е причината, за да мога да съобразя евентуални постове за в бъдеще.
Мерси Simple Smile

# 4 925
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Абсолютно достатъчно е да се съобразите с името на темата.
При желание за обсъждане на пенсионерите, нравите, порядките и битието им, може да бъде пусната тема по въпроса.

# 4 926
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Преди половин час има публикувано мнение в тема, която следя, не съм получила никакъв имейл за този пост. Както и за последния на Татти в настоящата тема.

В последните седмици получавам имейли със закъснение от 10-15 минути, вече са повече.

# 4 927
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Мога ли тук да задам въпрос за новата мобилна версия?

# 4 928
  • Мнения: 6 323
В последните седмици получавам имейли със закъснение от 10-15 минути, вече са повече.
Имейл известията се изпращат от нашия сървър в момента на събитието, няма зададени забавяния, изчаквания и т.н. После как се пренасят до получателя зависи от сървърите през които минават и където се получават и техните натоварвания, връзки и т.н.
Току-що направен тест с мейл в abv и в gmail пристигна на минутата.
Тъй като това са автоматично генерирани мейли е възможно да бъдат класифицирани като спам. Погледнете в спам папката и ако са там, укажете, че не са спам съобщения, за да пристигат в основната Ви входяща кутия.

Мога ли тук да задам въпрос за новата мобилна версия?
Да, разбира се, стига въпросът да е свързан с начина на ползване, модерацията и администрацията.

# 4 929
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Благодаря, Мамма. Когато прикачвам изображение от у-во, има ли начин да го изтрия впоследствие, както е при хостинг сайтовете?

# 4 930
  • Испания
  • Мнения: 37 503
В последните седмици получавам имейли със закъснение от 10-15 минути, вече са повече.
Имейл известията се изпращат от нашия сървър в момента на събитието, няма зададени забавяния, изчаквания и т.н. После как се пренасят до получателя зависи от сървърите през които минават и където се получават и техните натоварвания, връзки и т.н.
Току-що направен тест с мейл в abv и в gmail пристигна на минутата.
Тъй като това са автоматично генерирани мейли е възможно да бъдат класифицирани като спам. Погледнете в спам папката и ако са там, укажете, че не са спам съобщения, за да пристигат в основната Ви входяща кутия.



Благодаря за отговора. Не пристигнаха изобщо. Гледах в спам папката.

# 4 931
  • Мнения: 6 323
Благодаря, Мамма. Когато прикачвам изображение от у-во, има ли начин да го изтрия впоследствие, както е при хостинг сайтовете?
Не, засега не е предвидена такава възможност, тъй като не е услуга, която да предоставя възможност всеки потребител да създава албум, да задава видимости и т.н. Качените снимки стават част от съответните теми.

Благодаря за отговора. Не пристигнаха изобщо. Гледах в спам папката.
В пощата на admin няма върнат мейл, изпратен до Вас, тоест не се е върнал с някаква грешка. Ще помоля в понеделник за лог на изпратените мейли.
Сега получихте ли известие за моя отговор?

# 4 932
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Благодаря за отговора. Не пристигнаха изобщо. Гледах в спам папката.
В пощата на admin няма върнат мейл, изпратен до Вас, тоест не се е върнал с някаква грешка. Ще помоля в понеделник за лог на изпратените мейли.
Сега получихте ли известие за моя отговор?

Да. Някъде около час не получавах известия от форума. В същото време получавах други имейли.

Благодаря още веднъж.

# 4 933
  • Мнения: 54 441
Има ли тема, за подаряване на аксесоари за домашни любимци?

# 4 934
  • Мнения: 35 968
Не, но ако желаете да подарите аксесоари, можете да ги предложите в темата за съответните домашни любимци.

Общи условия

Активация на акаунт