Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 725 624
  • 17 908
  •   1
Отговори
# 4 965
  • Мнения: 54 464
Сега и да редактирам не ми позволи, дава ми Грешка!

# 4 966
  • Мнения: 7 287
Явно проблема не е само при мен...в старата версия през тел.съм-от близо час прочетени мнения ми излизат като нови.

# 4 967
  • Мнения: 36 513
И аз имам същите проблеми - от време на време прочетени мнения ми излизат като непрочетени и понякога форумът се зарежда изключително бавно.
Току що забелязах нещо странно - в Следени теми, там където пише колко души са видели темата и колко общо са мненията, излизат неверни данни - например за тази тема ми пишеше, че има 4 мнения.

# 4 968
  • Мнения: 21 455
Мисля, че е в хиляди. Някой от модераторите беше го обяснил или в тази тема, или в темата за новата версия.
При мен също прочетените мнения си стоят като непрочетени.

# 4 969
  • Мнения: 2 909
РЕДАКТИРАНЕ И ПИСАНЕ НА МНЕНИЕ Е КОШМАР! Моля Мама или Тати да редактират едно мнения от телефон и да видят какво е. Просто нямам думи. Horrible!

# 4 970
  • Мнения: 6 323
Техническият проблем бе локализиран и отстранен около 21.20 ч. тази вечер.
В момента не би трябвало да има затруднения в ползването на сайта.

Въпреки наличието на бърза връзка и компютър пред мен, публикувам това за тест през мобилен интернет и телефон. Ще редактирам след това също за проба.

Публикувах бързо и безпроблемно.
Редактирам.
Ако продължавате да имате някакви забавяния или затруднения, изчистете кеша на браузера и презаредете.


Втора редакция.


Трета редакция.


Четвърта редакция през iOS.

Последна редакция: чт, 09 ное 2017, 15:34 от Mamma

# 4 971
  • Мнения: 2 909
Отново този проблем, ако искам да си изтрия последната дума то трие в някое друго изречение и трябва отначало да започна да пиша мнението си. Сега за 2 път пиша това мнение, ужасно е. На iOS съм ако има някакво значение.

# 4 972
  • Мнения: 6 323
Видях. Благодаря за уточнението. Утре сутринта ще бъде приоритизиран като проблем този с публикуването и редактирането с iOS.

# 4 973
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 398
Когато опитам да напиша отговор в тема и позиционирам курсора, изведнъж полето за писане ми се скрива и се качва нагоре, а аз не виждам какво пиша!
Мобилна версия, iOS.

# 4 974
  • Мнения: 5 259
Заглавието е променено.
С правописна грешка("биологОчно").

# 4 975
  • Мнения: 35 971
Заглавието е променено.
С правописна грешка("биологОчно").

Благодаря за корекцията! Simple Smile

# 4 976
  • София
  • Мнения: 28 603
Тази тема и двете нови регистрации – http://www.bg-mamma.com/?topic=1001617

# 4 977
  • Мнения: 35 971
Благодаря за сигнала!

# 4 978
  • София
  • Мнения: 28 603
Не може ли да се сложи при регистрацията един надпис "Потребителите на сайта не са идиоти"? Това на шега. Почти. Laughing

# 4 979
  • Мнения: 93
Писах въпрос на мейл от профила на администратор Mamma.
Няма да го пиша тук, защото е дълъг, а и защото не е за нещо в сайта, а за някого от сайта.

Последна редакция: вт, 24 окт 2017, 20:20 от Tatti

Общи условия

Активация на акаунт