Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 725 083
  • 17 904
  •   1
Отговори
# 7 215
  • Мнения: 5 820
Ако имате предвид изтрити съобщения от кутията със съобщения тук във форума - няма възможност за възстановяването им.
Ако сте абонирани да получавате известия за личните си съобщения на имейл адреса, който фигурира в профила Ви, потърсете нужната Ви информация там.

    Благодаря Ви за отговора. Разбира се, че веднага се сетих да проверя на имейла си, но там съм сложила да получавам писмата в "спам" и до 1-2 седмици се трият автоматично. Така че периодът, за който търся - август месец, вече няма писма по имейла ми.

# 7 216
  • Мнения: 35 968
Направете отделна папка на имейла си за важни лс и ги местете ръчно, за да дублирате информацията.

# 7 217
  • Мнения: 1
Здравейте искам да попитам тема в "Пазаруване " с цел  реклама на детски и бебешки дрешки позволена ли е и заплаща ли се Simple Smile

# 7 218
  • Мнения: 6 323
Недоговорените рекламни публикации са недопустими съгласно правилата на сайта.

Рекламата в сайта е регламентирана и платена.
Ако имате желание да рекламирате в BG-Mamma, моля, свържете се с рекламния ни отдел.

# 7 219
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Стана ми интересно – защо изтрихте тази тема: www.bg-mamma.com/?topic=1064054?

# 7 220
  • Мнения: 6 323
Пореден мултиакаунт на автора.

# 7 221
  • Мнения: 32
Дали бихте могли да проверите къде е проблемът при моя акаунт, тъй като не получавам лични съобщения. Къде мога да променя тази настройка? Благодаря!

# 7 222
  • Мнения: 32

Получих момощ, Благодаря!


quote author=Maya the Bee link=topic=840351.msg37387005#msg37387005 date=1537546310]
Дали бихте могли да проверите къде е проблемът при моя акаунт, тъй като не получавам лични съобщения. Къде мога да променя тази настройка? Благодаря!
[/quote]

# 7 223
  • Мнения: 10 012
Бих искала да помоля да проверите защо не мога да сменя аватара. Размерът е уж според правилата, и въпреки това ми го отхвърля като по-голям размер.

Благодаря.

# 7 224
  • Мнения: 35 968
Качете го директно в новата версия.
Ако и така не успявате, пишете ми лс.

# 7 225
  • Мнения: 10 012
От новата версия се получи. Благодаря много! bouquet

# 7 226
  • Мнения: 13 191
Като качвам картинки от Google +, част от потребителите не могат да ги виждат. Какво да направя?

# 7 227
  • Мнения: 10 704
Когато пишеш лично съобщение и маркираш текст от него с мишката, веднага се превключва на предварителен преглед, както е в режим на писане. Много е досадно. Може ли това да се оправи ?

# 7 228
  • Мнения: X
Papi6, сваляй първо на устройството и тогава във форума. Независимо дали си от телефона или от компютър.

# 7 229
  • Мнения: X
Като качвам картинки от Google +, част от потребителите не могат да ги виждат. Какво да направя?
Когато вземате линка от G+ не използвайте Google Chrome. Със всеки друг браузър линка ще се отваря коректно навсякъде

Общи условия

Активация на акаунт