Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 724 555
  • 17 900
  •   1
Отговори
# 7 935
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Защо темата "новите във форума" продължава да се препоръчва, след като е заключена?
Влязла е в "Препоръчани" преди да бъде заключена. Би трябвало да отпадне след като скриптът актуализира списъка. Ще предам обаче все пак на колегите да прегледат.
Този проблем продължава. В "препоръчани" ми излизат няколко заключени теми, освен споменатата.

# 7 936
  • Мнения: 68 654
Странно..при мен всичко е наред. И от телефона, и от лаптопа.

# 7 937
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И с личните съобщения има проблем. Излизат стари като нови, а новите трудно ги намирам.

# 7 938
  • Мнения: 18 504
На мен при камбанката ми излизат съобщения за нови постове, които съм сигурна, че съм изтрила. После изчезват, после пак се появяват. И преди се е случвало, но по-рядко и за 1-2 вече прочетени нови поста, не за 15.

# 7 939
  • Мнения: 14 081
В рамките на три минути, за втори път прочитам отговорите в тази тема. Отново ми излязоха като непрочетени. И не само в нея. Явно цял ден ще си чета едно и също.

# 7 940
  • Мнения: 36 489
И при мен го има този проблем.

# 7 941
  • Мнения: X
Сякаш форума е на приливи и отливи от сутринта. Ту всичко е наред, влизам и чета наистина нови мнения, но когато се опитам да дам отговор ми дава грешка. Решавам да се върна и да цитирам през формата за отговор въпросното мнение, а последните, които ми излизат са тези от през нощта. Черна дупка от поне шест часа. След пет минути всичко е пак наред, но само привидно.

# 7 942
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Камбаната врътна😉

# 7 943
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Точно. Ей сега всичко се оправи, цъкнах пак на нови отговори и пак информация от през нощта. Опитвам се да цитирам Tonynette - грешка Mr. Green Явно днес ще е така.

# 7 944
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Тъкмо за камбаната влизам и аз. Трябва да рефрешна няколко пъти, за да ми останат само непрочетените.

# 7 945
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
От няколко дни ту хваща, ту не хваща лайк/полезно на постовете.

# 7 946
  • Русе
  • Мнения: 7 794
И при мен същият проблем. Някой ритна камбанката  Mr. Green

# 7 947
  • Мнения: 68 654
Моето звънче си е в ред. Чувствам се привилегирована....Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 7 948
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Явно само на нЕкои им хлопа камбаната Joy

# 7 949
  • Мнения: 6 323
Информирали сме системните администратори за проблема. Разчитаме, че ще успеят бързо да го локализират и отстранят.

Общи условия

Активация на акаунт