Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 722 147
  • 17 872
  •   2
Отговори
# 8 640
  • Мнения: 2 695
Искам да попитам дали има някакви правила относно изписването на екранното име? Например как да се обръщаме към този потребител?

# 8 641
  • София
  • Мнения: 2 239
Има ли начин да се добави бутон "скрит текст" при публикуване през новата мобилна версия? Много бавно става да се изписва при всяко качване например на картинка "[spoile...". Да не говорим, че стават и грешки така и се получават неприятни за останалите потребители съобщения, които след това трябва да се редактират.

# 8 642
  • Мнения: 6 323
Проблем с объркано/неправилно позициониране, както и друг тип некоректно поведение, би могло да се предизвиква при преминаване от нова към стара версия и обратно.

По отношение на потребителските имена, то се предвижда въвеждане на такова ограничение, така че да може да се изписва само с един тип шрифт и само с цифри/букви на кирилица и латиница.

Тъй като новият редактор, който се подготвя, няма да поддържа изписването на кодове, а ще е от типа wysiwyg или най-просто казано - като в текстообработваща програма - текстът ще се маркира и ще се форматира и вижда резултата на място в полето за писане, то е предвиден бутон и за скрит текст в мобилната версия.

# 8 643
  • Мнения: 5 467
Проблем с объркано/неправилно позициониране, както и друг тип некоректно поведение, би могло да се предизвиква при преминаване от нова към стара версия и обратно.

Ако това се отнася за позиционирането в най-долната част на екрана, аз използвам само новата версия.

# 8 644
  • София
  • Мнения: 2 230
И аз така Simple Smile само новата.

# 8 645
  • София
  • Мнения: 2 410
И аз използвам новата - iPhone 6s iOS 12.1 Safari. В темата за бебеносенето току що ме изпрати най-долу, въпреки 4те нови отговора. В Звездните компромати също ме изпрати, а сутринта Всякакви въпроси СО. Но има сякаш не са едни и същи темите, или не ми е правило впечатление да са постоянно едни и същи. И за публикуването последните няколко пъти и при мен грешка/рефреш, че да видя има ли/няма ли пост.

# 8 646
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 201
преди малко влизам във форума, отивам на непрочетените отговори и директно ме изпраща най-долу
в страницата - при рекламите.  и то при какви реклами Simple Smile
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 07 юни 2019, 23:01 от ]|I{•------» ❼0ʘ❷_𝐎𝓖Ⓝ𝔬в «------•}I|[

# 8 647
  • Мнения: X
Мен в мобилната версия, на тази тема ме хвърли първо най-долу. Иначе си сложих АдБлок и вече не се дразня толкова от реклами, по-големи на дължина от екрана ми.

# 8 648
  • Мнения: 18 498
Само да спомена, че преди малко докато се опитвах да отворя нови отговори през камбанката, 4-5 пъти ме изпрати на страница с реклама.

# 8 649
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
преди малко влизам във форума, отивам на непрочетените отговори и директно ме изпраща най-долу
в страницата - при рекламите.  и то при какви реклами Simple Smile
Скрит текст:

Същият проблем се получава и при мен, само на мобилната версия.
Но аз все още ползвам старата за PС.

# 8 650
  • София
  • Мнения: 4 122
Същия проблем и при мен - мобилна версия/гугъл хром/ iPhone 6/ последна версия на операционната

# 8 651
  • Canada
  • Мнения: 3 358

И на мен ми се случва да натискам само веднъж "публикувай", а ми дава, че съобщението вече е публикувано.

Това се случва и с деск топ версията.

# 8 652
  • Мнения: 6 889
Вече почти непрекъснато ми се случва. Sad

# 8 653
  • Мнения: X
Здравейте. Писах в една тема, искам да помоля да ми бъдат изтрити постовете от събота и неделя, евентуално и отговорите на потребителите.Темата е Въпроси всякакви за семейните отношения. Споделих твърде лични неща, които искам да бъдат премахнати. Писах няколко пъти на модератор, може и нещо да е било изтрито, но не всичко. Какъв е реда, достатъчно ли е, че писахжтук, ако не, какво следва да направя? Благодаря.

# 8 654
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Темата се развива повече от три дни с участието на над 20 други потребители.
В споделеното няма лични данни и нищо повече от вече споделеното от Вас.
Детайлно съм обяснил в лично съобщение.

Общи условия

Активация на акаунт